Archiwum

Robot sprzątający DREAME Vacuum D9

  • Kategoria odkurzacz
  • Kolor biały
Kup teraz 675 1229 zł

Oszczędzasz aż 554rabat 45%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Dreame D9 – robot czyszczący nowej generacji Dreame D9 to progresywny robot czyszczący, który łączy w sobie wszystko, co najkorzystniejsze w podobnych urządzeniach. Moc ssąca nawet 3000 Pa, możliwość jednoczesnego odkurzania i mopowania, a także inteligentne skanowanie pomieszczeń za pomocą postępowego lasera LDS zapewnia precyzyjne i produktywne sprzątanie każdego mieszkania.

Dzięki 13 sensorom urządzenie bezproblemowo zaadoptuje się do Twojego domu. D9 zaskoczy Cię także długim czasem pracy do 150 minut. Starannie skanuje wnętrza Dzięki zastosowaniu przełomowej technice nawigacji robot błyskawicznie i dokładnie skanuje pomieszczenia, stwarza ich mapy, namierza przeszkody i odpowiednio planuje trasy sprzątania.

umożliwia to innowacyjny laser 3.0 LDS oraz algorytm SLAM zapewniający rozszerzoną precyzyjność. Dreame D9 może zapamiętać do 3 map pięter. Bezproblemowo pokonuje też przeszkody o wysokości do 20 mm, takie jak na przykład progi czy dywany.

Niemal nic go nie zatrzyma! Zapamiętuje mapy, które możesz edytować Skorzystaj z funkcji edycji map, żeby zoptymalizować pracę robota i przypasować ją do swych wymagań. Możesz skrupulatnie dzielić wnętrza i nadawać im nazwy, a także planować harmonogramy sprzątania.

Maszmiędzy innymi możliwość wyznaczania określonych obszarów do czyszczenia, stref zakazanych, które nie powinny być mopowane, a także stawiania wirtualnych ścian, by na przykład zablokować D9 dostęp do pokoju dziecka.

bezusterkowy w walce z brudem Robot proponuje aż 4 tryby odkurzania, dzięki którym z łatwością przypasujesz moc ssącą do stopnia zabrudzenia podłogi. Jego sprowadzany z Japonii bezszczotkowy silnik gwarantuje niespotykaną wydajność i cichą pracę, a ulepszony filtr HEPA doskonale radzi sobie nawet z 99,7% mikroskopijnych cząsteczek, pozwalając Ci wydajnie zadbać o czystość w całym domu.

Ultracienka szczotka, którą można prosto wyczyścić, prędko i precyzyjnie zmiata odpady do zbiornika o pojemności aż 570 ml. Co więcej, D9 automatycznie wyłapuje dywany i powiększa ciśnienie na czas ich odkurzania, by jeszcze skuteczniej eliminować z nich okruchy czy sierść.

Umyje podłogi w Twoim domu Urządzenie może też mopować podłogi. Zbiornik na wodę o obszerności 270 ml pozwala umyć powierzchnię do 200m2. D9 sprawdzi się więc jednocześnie w mniejszych, jak i pokaźniejszych domach.

Mopowanie za pomocą tego nieszablonowego robota usuwa nawet 99,9% bakterii, gwarantując Tobie i Twoim bliskim przyjazne dla zdrowia warunki w mieszkaniu. Ponadto, 3 przystępne poziomy przepływu wody dostosowanie intensywności mycia do stopnia zabrudzenia podłóg.

sprawny akumulator Dreame D9 został wyposażony w akumulator o obszerności aż 5200 mAh oraz inteligentny system zarządzania BMS. Dzięki czemu robot podkreśla się imponująco długim czasem pracy, który starczy na precyzyjne posprzątanie podłóg o łącznej powierzchni do choćby 250m2.

Po jednym ładowaniu urządzenie może więc naprawdę dużo. Co więcej, jeśli akumulator będzie bliski wyczerpania, D9 zapamięta miejsce, w którym przerwał czyszczenie, a po naładowaniu się będzie kontynuował pracę właśnie od tego punktu.

świetnie znajdzie się w Twoim mieszkaniu Aż 13 inteligentnych czujników pozwala na luźne i pewne poruszanie się robota niemal w każdym domu. Dzięki nim D9 unika schodów i upadków, nie zderza się z meblami, minimalizuje ryzyko zaklinowania się efektywniej czyści kąty i krawędzie pomieszczeń.

Nie musisz się niczego obawiać – to praktyczne urządzenie nadzwyczajnie odszuka się w Twoim mieszkaniu i dokładnie je posprząta. Odkryj mocne strony zdalnego sterowania Czy wiesz, że możesz też sterować robotem na odległość? Specjalna aplikacja pozwala między innymi na komfortowe dostosowanie mocy ssącej i poziomu przepływu wody, planowanie harmonogramów sprzątania, edycję map, a także sprawdzanie statusu akumulatora.

Dreame D9 jest również kompatybilny z Amazon Alexa – sparuj go ze swym asystentem,radować się wygodną kontrolą głosową. Specyfikacja producent Dreame Model D9 rozmiary 350x350x96,8 mm Wejście 100-240V~50/60Hz 0,5A Wyjście 19,8V=1A Napięcie znamionowe 14,4V= Moc znamionowa 40W Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz Waga 3800 g odcień Biały objętość akumulatora 5200 mAh Siła ssania Do 3000 Pa

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Odkurzacz DREAME T30
Odkurzacz DREAME T30
Kup teraz 749 1349 zł

Oszczędzasz aż 600rabat 44 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły