Archiwum

Amica IN 900

  • Kategoria okap do zabudowy
  • Głębokość 45.5 cm
  • Szerokość 90 cm
  • Wysokość 57 cm
  • Sterowanie dotykowe
  • Poziom hałasu 70 dB
Kup teraz 1269 2372 zł

Oszczędzasz aż 1103rabat 47%

ELECTRO.pl

73530 opinii

IN 900 MS Amica o wysokiej klasie energetycznej A IN 900 MS Okap kominowy IN 900 MS Amica o wysokiej klasie energetycznej A zobacz, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy IN 900 MS Amica o wysokiej klasie energetycznej A 01 Ramka inox Ramka inox wokół szyby to stylowe wykończenie urządzenia i Twojej kuchni.

02 Sterowanie sensorowe Steruj komfortowo swoim okapem, dzięki estetycznemu panelowi dotykowemu. 03 Kolor: beżowy Beżowy kolor urządzenia to niestandardowy wybór, który zaakcentuje unikalny charakter Twojej kuchni.

04 Niski poziom hałasu Urządzenie przy maksymalnej produktywności pracuje na poziomie wyłącznie 70 dB! Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Sterowanie sensorowe intuicyjne sterowanie Twoim urządzeniem sprawdź, jak działa dotykowy panel okapów marki Amica.

To właśnie on zagwarantuje naprawdę intuicyjne sterowanie sprzętem, dzięki niemu masz także możliwość uzyskania efektywnego dostępu do nowoczesnych funkcji urządzenia. W dodatku, design panelu wpływa znacznie na estetykę całego okapu, możesz go także w przystępny sposób wyczyścić.

Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Zastanawiasz się, jak działa innowacyjny system szerokokątnego oświetlenia diodowego? dzisiaj możesz to sprawdzić! Jest to rozszerzający estetykę sprzętu i stwarzający unikalny klimat w Twojej kuchni.

Oświetlenie LED jest także korzystne dla Twojego portfela - dzięki niemu możesz zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. Funkcja czasowego wyłączenia Wygoda używania każdego dnia Gotowanie już dawno skończone, a w kuchni wciąż czuć aromaty i widać unoszące się opary po przygotowaniu posiłku? Powinieneś wypróbować funkcję czasowego wyłączenia, która jest odpowiedzią na ten problem.

dzisiaj resztki aromatów zostaną wydajnie usunięta, a urządzenia automatycznie dokona wyłączenia po kilku minutach działania. Niski poziom hałasu Przyjemna cisza w trakcie gotowania Niski poziom głośności, to jedna z charakterystycznych cech okapów marki Amica.

Jeśli denerwowały Cię uciążliwe odgłosy działającego urządzenia - możesz zapomnieć o nich na korzystne. Dzisiaj nie będziesz słyszał pracy swego okapu - nawet gdy kuchnia jest połączona z salonem! liczba stopni obrotowych silnika: 4 Regulacja szybkości pracy urządzenia dla Twojej wygody Masz jasno sprecyzowane potrzeby, odnośnie pokaźniejszej albo mniejszej mocy wyciągu Twojego okapu? rewelacyjnie się składa - wybierz okap firmy Amica i wypróbuj komfortową regulację prędkości pracy urządzenia, w zależności od Twoich potrzeb i specyfiki przyrządzanych dań.

przystępne są aż 4 poziomy pracy silnika, które możesz swobodnie wybierać i zmieniać. Fotografie i filmy w sekcji "Opis towaru" mają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć starannego modelu produktu sprawdź wszystkie funkcje okapuIN 900 MS Amica o wysokiej klasie energetycznej A Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu asygnowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane poprzez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zapewnia prawidłową wymianę powietrza w Twojej kuchni, a także efektywne odprowadzanie wilgoci i zapachów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza sprawdzi się w dosłownie każdej kuchni. Jest on najmocniej przydatny w sytuacji, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, aktywnych filtrów węglowych.

Funkcja czasowego wyłączenia Rozwiń Twój okap wyłączy się samoczynnie, po uprzednim nastawieniu go na określony czas działania, niezbędny do przyrządzenia danej potrawy! Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń równocześnie okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - mają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów i ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są wytwarzane z tworzyw odpornych na korozję i pozwalają na Ci wielokrotne czyszczenie. Wariant filtra węglowego Rozwiń Dzięki zintegrowanym filtrom węglowym, możesz liczyć na za każdym razem czysty i wydajny wyciąg powietrza przez Twój okap!

Stopnie obrotowe silnika: 4 Rozwiń Dzięki regulowanej aktywności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość świetnego dopasowania jego pracy, do aktualnych potrzeb! Sterowanie: sensorowe Rozwiń To właśnie dotykowy panel zainstalowany w okapie, daje Ci możliwość intuicyjnego sterowania urządzeniem i szybkiego dostępu do wielu nowoczesnych funkcji.

To nie wszystko! Takie rozwiązanie wpływa także na estetykę okapu i ewidentnie ułatwi Ci jego czyszczenie. Cicha praca Rozwiń Okapy firmy Amica wyróżniają się istotnie niskim poziomem głośności. Przekonaj się sam, iż odgłosy pracującego urządzenia nie będą dłużej dla Ciebie kłopotliwe - choćby w sytuacji kuchni połączonej z salonem!

2 filtry tłuszczu Rozwiń 2 filtry to jeszcze

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Faber VALUE PB 90
Faber VALUE PB 90
Kup teraz 408,27 670 zł

Oszczędzasz aż 262rabat 39 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły
Beko CFB6310
Beko CFB6310
Kup teraz 131,14 219 zł

Oszczędzasz aż 88rabat 40 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły
Faber IN-NOVA 120
Faber IN-NOVA 120
Kup teraz 1849 3649 zł

Oszczędzasz aż 1800rabat 49 %

e-okapykuchenne - Sklep specjalistyczny

1 opinii

szczegóły
Amica OSC 5112
Amica OSC 5112
Kup teraz 138 229 zł

Oszczędzasz aż 91,31rabat 40 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły
Toflesz OK-6 60
Toflesz OK-6 60
Kup teraz 789 1459 zł

Oszczędzasz aż 670rabat 46 %

Okapykuchenne.pl

1045 opinii

szczegóły
Faber CYLINDRA 37
Faber CYLINDRA 37
Kup teraz 2399 3999 zł

Oszczędzasz aż 1600rabat 40 %

Okapykuchenne.pl

1045 opinii

szczegóły
Kernau KBH0960
Kernau KBH0960
Kup teraz 159 279 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 43 %

Okapykuchenne.pl

1045 opinii

szczegóły
Faber CYLINDRA ISOLA 37
Faber CYLINDRA ISOLA 37
Kup teraz 2899 4790 zł

Oszczędzasz aż 1891rabat 39 %

MediaMarkt.pl

11955 opinii

szczegóły