Archiwum

Amica IN 900

  • Kategoria okap do zabudowy
  • Głębokość 45.5 cm
  • Szerokość 90 cm
  • Wysokość 57 cm
  • Sterowanie dotykowe
  • Poziom hałasu 70 dB
Kup teraz 1699 2659 zł

Oszczędzasz aż 960rabat 36%

Neonet.pl

IN 900 MS Amica o wysokiej klasie energetycznej A IN 900 MS Okap kominowy IN 900 MS Amica o wysokiej klasie energetycznej A zobacz, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy IN 900 MS Amica o wysokiej klasie energetycznej A 01 Ramka inox Ramka inox wokół szyby to stylowe wykończenie urządzenia i Twojej kuchni.

02 Sterowanie sensorowe Steruj komfortowo swoim okapem, dzięki estetycznemu panelowi dotykowemu. 03 Kolor: beżowy Beżowy kolor urządzenia to niestandardowy wybór, który zaakcentuje unikalny charakter Twojej kuchni.

04 Niski poziom hałasu Urządzenie przy maksymalnej produktywności pracuje na poziomie wyłącznie 70 dB! Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Sterowanie sensorowe intuicyjne sterowanie Twoim urządzeniem sprawdź, jak działa dotykowy panel okapów marki Amica.

To właśnie on zagwarantuje naprawdę intuicyjne sterowanie sprzętem, dzięki niemu masz także możliwość uzyskania efektywnego dostępu do nowoczesnych funkcji urządzenia. W dodatku, design panelu wpływa znacznie na estetykę całego okapu, możesz go także w przystępny sposób wyczyścić.

Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Zastanawiasz się, jak działa innowacyjny system szerokokątnego oświetlenia diodowego? dzisiaj możesz to sprawdzić! Jest to rozszerzający estetykę sprzętu i stwarzający unikalny klimat w Twojej kuchni.

Oświetlenie LED jest także korzystne dla Twojego portfela - dzięki niemu możesz zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. Funkcja czasowego wyłączenia Wygoda używania każdego dnia Gotowanie już dawno skończone, a w kuchni wciąż czuć aromaty i widać unoszące się opary po przygotowaniu posiłku? Powinieneś wypróbować funkcję czasowego wyłączenia, która jest odpowiedzią na ten problem.

dzisiaj resztki aromatów zostaną wydajnie usunięta, a urządzenia automatycznie dokona wyłączenia po kilku minutach działania. Niski poziom hałasu Przyjemna cisza w trakcie gotowania Niski poziom głośności, to jedna z charakterystycznych cech okapów marki Amica.

Jeśli denerwowały Cię uciążliwe odgłosy działającego urządzenia - możesz zapomnieć o nich na korzystne. Dzisiaj nie będziesz słyszał pracy swego okapu - nawet gdy kuchnia jest połączona z salonem! liczba stopni obrotowych silnika: 4 Regulacja szybkości pracy urządzenia dla Twojej wygody Masz jasno sprecyzowane potrzeby, odnośnie pokaźniejszej albo mniejszej mocy wyciągu Twojego okapu? rewelacyjnie się składa - wybierz okap firmy Amica i wypróbuj komfortową regulację prędkości pracy urządzenia, w zależności od Twoich potrzeb i specyfiki przyrządzanych dań.

przystępne są aż 4 poziomy pracy silnika, które możesz swobodnie wybierać i zmieniać. Fotografie i filmy w sekcji "Opis towaru" mają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć starannego modelu produktu sprawdź wszystkie funkcje okapuIN 900 MS Amica o wysokiej klasie energetycznej A Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu asygnowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane poprzez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zapewnia prawidłową wymianę powietrza w Twojej kuchni, a także efektywne odprowadzanie wilgoci i zapachów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza sprawdzi się w dosłownie każdej kuchni. Jest on najmocniej przydatny w sytuacji, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, aktywnych filtrów węglowych.

Funkcja czasowego wyłączenia Rozwiń Twój okap wyłączy się samoczynnie, po uprzednim nastawieniu go na określony czas działania, niezbędny do przyrządzenia danej potrawy! Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń równocześnie okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - mają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów i ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są wytwarzane z tworzyw odpornych na korozję i pozwalają na Ci wielokrotne czyszczenie. Wariant filtra węglowego Rozwiń Dzięki zintegrowanym filtrom węglowym, możesz liczyć na za każdym razem czysty i wydajny wyciąg powietrza przez Twój okap!

Stopnie obrotowe silnika: 4 Rozwiń Dzięki regulowanej aktywności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość świetnego dopasowania jego pracy, do aktualnych potrzeb! Sterowanie: sensorowe Rozwiń To właśnie dotykowy panel zainstalowany w okapie, daje Ci możliwość intuicyjnego sterowania urządzeniem i szybkiego dostępu do wielu nowoczesnych funkcji.

To nie wszystko! Takie rozwiązanie wpływa także na estetykę okapu i ewidentnie ułatwi Ci jego czyszczenie. Cicha praca Rozwiń Okapy firmy Amica wyróżniają się istotnie niskim poziomem głośności. Przekonaj się sam, iż odgłosy pracującego urządzenia nie będą dłużej dla Ciebie kłopotliwe - choćby w sytuacji kuchni połączonej z salonem!

2 filtry tłuszczu Rozwiń 2 filtry to jeszcze

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Elica STRIPE 90
Elica STRIPE 90
Kup teraz 1685 1799 zł

Oszczędzasz aż 114rabat 6 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły
VDB Plus 60
VDB Plus 60
Kup teraz 190 269 zł

Oszczędzasz aż 79,01rabat 29 %

Neonet.pl szczegóły