Archiwum

Amica OSC 5112

  • Kategoria okap do zabudowy
  • Głębokość 50.5 cm
  • Szerokość 50 cm
  • Wysokość 13 cm
  • Sterowanie mechaniczne
  • Poziom hałasu 65 dB
Kup teraz 199 289 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 31%

Neonet.pl

OSC5112W Amica z oświetleniem halogenowym OSC5112W Okap uniwersalny OSC5112W Amica z oświetleniem halogenowym sprawdź, co możesz zyskać, wybierając okap uniwersalny OSC5112W Amica z oświetleniem halogenowym 01 Kolor: biały Uniwersalny biały kolor urządzenia sprawi,zintegruje się ono do każdej innowacyjnej kuchni!

02 Sterowanie suwakowe Dzięki sterowaniu za pomocą komfortowych suwaków, korzystanie z urządzenia będzie jeszcze łatwiejsze! 03 Cicha praca Maksymalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 65dB! Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.

Niski poziom hałasu Przyjemna cisza podczas gotowania Niski poziom głośności, to jedna z typowych cech okapów firmy Amica. Jeśli denerwowały Cię uciążliwe odgłosy działającego urządzenia - możesz zapomnieć o nich na prawidłowe.

teraz nie będziesz słyszał pracy swego okapu - nawet gdy kuchnia jest połączona z salonem! Filtr tłuszczu: Kaseta aluminiowa 1 szt. Najlepsze oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów jednocześnie okapy wyspowe, kominowe, jak i teleskopowe i uniwersalne mają wbudowane aluminiowe filtry, których zadaniem jest efektywne oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów.

Z czego wykonane są filtry? Z opornego na korozję materiału, dzięki któremu nadają się do czyszczenia - także wielokrotnego! Oświetlenie halogenowe za każdym razem stylowe oświetlenie Twojej kuchni Oświetlenie halogenowe stanowi składnik wyposażenia okapów producenta Amica.

We wszystkich modelach urządzeń uruchomienie oświetlenie pozostaje niezależne od działania samego okapu. Co to oznacza? Możesz oświetlać swoje pokój kuchenne światłem z okapu podczas jego pracy oraz gdy ją zakończy.

fotografie i filmy w sekcji "Opis artykułu" mają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć precyzyjnego modelu produktu przejrzyj wszystkie funkcje okapuOSC5112W Amica z oświetleniem halogenowym Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu asygnowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane poprzez turbinę jest odprowadzane poprzez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zapewnia korzystną podmianę powietrza w Twojej kuchni, a także sprawne odprowadzanie wilgoci, a także aromatów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza sprawdzi się w dosłownie każdej kuchni. Jest on najistotniej przydatny w przypadku, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, intensywnych filtrów węglowych.

Filtr tłuszczu: aluminiowy Rozwiń Filtr aluminiowy sprawnie oddziela tłuszcz od pochłanianych oparów - dodatkowo, aluminium jest niezwykle odporne na korozję i może być wielokrotnie czyszczone. To nie wszystko - filtr broni także przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i przewodach wentylacyjnych, tak abyś zawsze mógł radować się czystą kuchnią!

typ filtra węglowego Rozwiń Dzięki zintegrowanym filtrom węglowym, możesz liczyć na za każdym razem czysty i skuteczny wyciąg powietrza poprzez Twój okap! Sterowanie suwakowe Rozwiń Sterowanie suwakowe cechuje się nieszablonową prostotą obsługi - dzięki niemu możesz sterować urządzeniem w intuicyjny i komfortowy sposób!

Sterowanie: przyciski kanon Rozwiń typowe przyciski, w które został zaopatrzony okap marki Amica to gwarancja komfortowego i intuicyjnego sterowania dla każdego! Oświetlenie halogenowe Rozwiń Okapy producenta Amica są wyposażone w oświetlenie halogenowe - we wszystkich modelach sprzętów, korzystanie z oświetlenia pozostaje niezależne od działania okapu.

Właśnie dzięki czemu możesz zyskać stylowe oświetlenie swej kuchni - choćby po zakończeniu pracy okapu! Cicha praca Rozwiń Okapy marki Amica wyróżniają się niezwykle niskim poziomem głośności. Przekonaj się sam, iż odgłosy pracującego urządzenia nie będą dłużej dla Ciebie kłopotliwe - nawet w przypadku kuchni połączonej z salonem!

OKAPY Wybierz okapy Amica i ciesz się ich zaskakująco produktywną pracą Dobierz pozostały sprzęt do swej kuchni z szerokiej gamy produktów naszej firmy. Amica producent godna zaufania PolskiProducent Prestiżowenagrody obecność na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia PolskiProducent Prestiżowenagrody występowanie na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Faber CYLINDRA 37
Faber CYLINDRA 37
Kup teraz 1799 3718,09 zł

Oszczędzasz aż 1919,09rabat 52 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Electrolux LFP316
Electrolux LFP316
Kup teraz 379 649 zł

Oszczędzasz aż 270rabat 42 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Faber FLEXA 60
Faber FLEXA 60
Kup teraz 359 689 zł

Oszczędzasz aż 330rabat 48 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Teka CNL6415
Teka CNL6415
Kup teraz 579 976 zł

Oszczędzasz aż 397rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły