Archiwum

Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR

  • Kategoria orbitrek
  • Maksymalna waga użytkownika 130 kg
  • System hamowania magnetyczny
  • Waga urządzenia 38 kg
  • Długość 120 cm
  • Wysokość 157 cm
  • Waga koła zamachowego 16 kg
Kup teraz 1499 2499 zł

Oszczędzasz aż 1000rabat 40%

Homefitness

Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR Nieprównywalnie solidny orbitrek dla początkujących. Bądź w najlepszej formie! Dzięki orbitrekowi HAMMER Crosstech XTR masz perfekcyjne wyposażenie, aby rozpocząć trening cardio w domu.

Nie Ci trzeba karnetu na siłownię, możesz zacząć od razu w swym salonie. Ta kompaktowa i zajmująca niedużo miejsca atrakcja fitness została przemyślana poręcznie w najdrobniejszych szczegółach.

dzięki temu trening, który jest bezpieczny dla szyi i bioder, jest osiągalny w dowolnym momencie. Dzięki regularnym treningom z Crosstech XTR: Obniż ryzyko chorób sercowo-naczyniowych Popraw swoją trwałość Wzmocnij do 70% mięśni całego ciała Naucz się lepiej i szybciej wypoczywać i relaksować Bądź wyraźnie skuteczniejszy w życiu powszednim Wejdź na 16 poziom i zdaj test sprawności Zakres obciążenia orbitreka Crosstech XTR podzielony jest na 16 poziomów.

Pozwala to powoli polepszać swoje osiągi i bezpiecznie nabrać formy. Powolny wzrost obciążenia jest wyjątkowo zalecany dla początkujących. Systematyczne osiąganie minimalnych,,podcelów" utrzymuje motywację treningową na wysokim poziomie na dłuższą metę.

Dzięki osobistemu testowi skuteczności po treningu puls mierzysz na Crosstech XTR. Jeśli puls momentalnie spada, jesteś w szczytowej formie. Uzyskujesz ocenę produktywności 1-6, możesz się zmotywować i ulepszać z każdym treningiem.

Wszystko na komputerze treningowym Komputer Crosstech XTR jest łatwy w obsłudze, a za pomocą przycisku obrotowego możesz jeszcze szybciej poruszać się po menu. Dzięki 4 przyciskom szybkiego wyboru możesz natychmiast rozpocząć trening.

perfekcyjnie zaprojektowany i wyjątkowo czytelny ekran LCD wyświetla ważne informacje treningowe, takie jak: dystans, czas, kalorie, puls, poziom oporu, częstotliwość pedałowania i szybkość. Zintegrowany uchwyt na tablet jest doskonale dobrany do Twojego urządzenia mobilnego.

Maksymalnie 5 użytkowników może zapisać swoje informacje treningowe. W ten sposób cała Twoja rodzina korzysta z Crosstech XTR. Znaczny dobór: 20 programów treningowych Dla każdego wynajdzie się trafny trening cardio.

Możesz wybrać profile treningowe zgodnie ze swym jednostkowym celem treningowym, a tym samym stale się motywować. Profile górskie są przeróżne i mają takie nazwy jak, ROLLING, FATBURN, RALLY, itp.

Pełna moc do treningu cardio! Motywacja treningowa z wirtualną rozmaitością Ciesz się rozmaitością treningu crossowego na tablecie. Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach albo oglądaj ekscytujące seriale, udoskonalając swoją kondycję.

Dzięki funkcji aparatu w tablecie i aplikacjom fitness BitGym i Kinomap zapewniony jest najróżniejszy trening. Pokaż, jaki jesteś wydajny w wirtualnym świecie i działaj! Trening crossowy z sercem Zmierz wygodnie swój puls na orbitreku.

Po prostu chwyć sensory dotykowe, w które jest wyekwipowany Crosstech XTR (urządzenie jest zaopatrzone w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe). Pozwala to na miły pomiar pulsu podczas treningu.

Alternatywnie, użyj opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego (dostępnego tutaj w sklepie internetowym Lord4Sport) jako czujnika pomiaru tętna. Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym.

wyświetlacz prezentuje tętno i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa podczas treningu. Do treningu cardio możesz wybrać jeden z 3 fabrycznie zainstalowanych programów pracy serca z procentowymi wartościami tętna.

Możesz także samodzielnie ustawić górną granicę tętna. Trenuj cicho o każdej porze dnia Napęd cichym paskiem rowkowanym jest regulowany za pomocą układu hamulcowego z magnesami trwałymi i dzięki adekwatnej współpracy gwarantuje staranne ustawienie oporu.

Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 16-kilogramowe koło zamachowe zapewniają płynny i harmonijny bieg przy każdym ruchu. Możesz także rozpocząć późny trening cardio w dowolnym momencie po pracy i przed telewizorem.

choćby przy ciężkim treningu orbitrek Crosstech XTR jest jednostajny. Pozwól się zniewolić jakością zapakowaną w czarny design. Spokojne uczucie ruchu i pełna koncentracja - specjalnie dla Ciebie! Bezpieczny i łagodny dla stawów antypoślizgowe i regulowane podnóżki orbitreka Crosstech XTR są zamocowane w odległości 21 cm,bronić biodra.

Twoje stopy będą bezpieczne przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm została zaprojektowana z myślą o trafnym treningu bez obciążenia stawów. Odpowiednia ergonomia dla Twoich wysokich wymagań treningowych!

Przemyślane funkcje ergonomiczne kółka transportowe umożliwiają bezproblemowe przestawianie urządzenia. Dzięki wymiarom wynoszącym zaledwie 120 x 53 x 157 cm (dł. X szer. X wys.) Crosstech XTR można prosto postawić w mniejszych mieszkaniach i pokojach.

Rozpocznij swoją karierę fitness już dziś! Dzięki Crosstech XTR zmienisz swoją codzienność, poprawisz zdrowie i samopoczucie.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Orbitrek magnetyczny HAMMER Ellyptech CT3
Orbitrek magnetyczny HAMMER Ellyptech CT3
Kup teraz 999 1599 zł

Oszczędzasz aż 600rabat 38 %

Homefitness szczegóły
Orbitrek Loxon Finnlo
Orbitrek Loxon Finnlo
Kup teraz 3299 5499 zł

Oszczędzasz aż 2200rabat 40 %

Homefitness szczegóły
H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM
H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM
Kup teraz 1999 3599 zł

Oszczędzasz aż 1600rabat 44 %

Avans.pl szczegóły