Archiwum

Orbitrek magnetyczny HAMMER Ellyptech CT3

  • Kategoria orbitrek
  • System hamowania magnetyczny
  • Waga urządzenia 35 kg
  • Waga koła zamachowego 12 kg
Kup teraz 999 1599 zł

Oszczędzasz aż 600rabat 38%

Homefitness

Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 Nr katalogowy: 4129 Twoje wejście do świata fitnessu. Kompaktowy i zajmujący niedużo miejsca - Twój nowy orbitrek. Ręczna kontrola obciążenia Możesz z łatwością i indywidualnie regulować 8-stopniową kontrolę obciążenia za pomocą przycisku regulacji oporu.

Jedną ręką kręcisz pokrętłem i ustawiasz obciążenie. Pomiar tętna spoczynkowego Zrób test wydolności zaraz po treningu i zmierz swój puls. Naciśnij przycisk Recovery i chwyć rękoma czujniki tętna. Otrzymasz ocenę sprawności (1-6), która pojawi się na wyświetlaczu.

Komputer treningowy przedstawia stopień Twojej zdolności do regeneracji fizycznej. Z każdym treningiem możesz się doskonalić i motywować. Trenuj z odpowiednim pulsem Wartość tętna jest ważna dla wydajnego treningu i dlatego musi być monitorowana.

Aktualne tętno może być wyświetlane na ekranie komputera treningowego, a nawet możesz indywidualnie je ustawić. W przypadku przekroczenia górnej granicy tętna rozlega się sygnał dźwiękowy. Komfortowoj już się nie da - częstotliwość pulsu mierzy się przy pomocy owalnych sensorów dotykowych na kierownicy.

jednostajne i potężne Ellyptech CT3 jest napędzany poprzez niewymagający konserwacji pasek rowkowany. Zainstalowano układ hamulcowy z magnesami trwałymi w celu dokładnej kontroli obciążenia. Układ hamulcowy współdziała z układem napędowym, a tym samym reguluje intensywność treningu.

Sterowanie obciążeniem jest zależne od szybkości i odbywa się na zróżnicowanych etapach. Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 12-kilogramowe koło zamachowe zapewniają maksymalny komfort treningu i niezwykle płynną pracę.

Dzięki uchwytom możesz zmieniać pozycję treningową, żeby jeszcze wygodniej kończyć treningi. Zmiana pozycji chwytu pozwala na większe obciążenie nóg i pośladków, dzięki temu trening jest jeszcze bardziej produktywny.

Sukces treningowy na całym ciele Orbitrek to jedno z najskuteczniejszych urządzeń do ćwiczeń całego ciała. Podczas treningu do 90% dużych grup mięśni jest intensywnie wprawianych w ruch. Rewelacyjny do redukcji tłuszczu i kształtowania sylwetki.

Orbitrek można znaleźć na każdej siłowni. A od dzisiaj możesz wygodnie trenować w domu z Ellyptech CT3. Przed Tobą intensywne treningi, a przed Tobą następujące cele treningowe do osiągnięcia: Poprawa wytrzymałości Wzmocnienie wszelkich głównych grup mięśni Spalanie dodatkowych kilogramów Niższe ciśnienie krwi i tętno spoczynkowe Komputer treningowy z przyciskiem,,Push and Turn" do prędkiego wyboru wartości praktycznych oferuje transparentną i zwięzłą prezentację danych treningowych.

Zintegrowany jest ponadto uchwyt na urządzenie przenośne, a niezwykle czytelny wyświetlacz LCD na bieżąco dostarcza wszelkich danych. Na wyświetlaczu pokazywane są następujące dane treningowe: prędkość, częstotliwość pedałowania, czas treningu, dystans, spalone kalorie, puls i użytkownik.

podczas treningu możesz także,,pracować" na wartościach domyślnych. Dodatkowa zaleta: opisane klawisze szybkiego wyboru upraszczają obsługę komputera i umożliwiają bezpośrednie sterowanie funkcjami. Na przykład, możesz użyć przycisku,,Body Fat", żeby po kilku sekundach został wyświetlony wskaźnik BMI i zawartość procentowa tkanki tłuszczowej.

Komputer potrzebuje tylko dwóch baterii (typu AA). Jesteś niezależny od gniazdek elektrycznych i przedłużaczy. Rozrywka i obfitość Dzięki innowacyjnym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (z funkcją aparatu), możesz odczuć wirtualnych tras na żywo podczas treningu crossowego.

Oczywiście możesz też słuchać muzyki albo oglądać ulubione seriale na tablecie. Umieść tablet lub smartfon w uchwycie i rozpoczynaj trening multimedialny. Nadaje się wspaniale Ergonomia orbitreka Ellyptech CT3 została zaprojektowana w taki sposób, żeby trenować mogą równocześnie osoby wysokie do 2 metrów, jak i osoby niskie od 1,55 m.

Uchwyty Ellyptech CT3 przeróżne pozycje chwytu i są odpowiednie dla osób o długich i niedługich rękach. Maksymalne obciążenie na orbitreku to do 100 kg. Niezłomny towarzysz treningu 4-punktowy system podparcia i regulacja wysokości tylnej podstawy zapewniają absolutną stabilność na nierównym podłożu.

Możesz dodatkowo polegać na Ellyptech CT3 w zakresie intensywnych jednostek treningowych. Po treningu możesz łatwo przechylić orbitrek do przodu i przy pomocy dwóch zintegrowanych rolek transportowych na przedniej nodze przetransportować, by zaoszczędzić miejsce.

Funkcje komputera: rodzaj wyświetlacza: LCD z przyciskiem Push and Turn Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, ilość spalonych kalorii Uchwyt na tablet Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Uchwyt na tablet albo telefon Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna informacje techniczne: Rolki transportowe Kolor: metaliczny System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu Rozpiętość obciążenia: 8 poziomów System napędu: pasek rowkowany Długość kroku: 28 cm Odległość między płozami: 21 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Waga koła zamachowego: 12 kg Zasilanie: Baterie Max.waga użytkownika: 100 kg wymiary: 114 x 57 x 163 cm Waga orbitreka: 35 kg Pozostałe dane: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4129 dostawa gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra
Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra
Kup teraz 1548 2599 zł

Oszczędzasz aż 1051rabat 40 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Orbitrek Body Sculpture E1660
Orbitrek Body Sculpture E1660
Kup teraz 799 1300 zł

Oszczędzasz aż 501rabat 39 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Orbitrek magnetyczny Sapphire SG-920E Pulsar - srebrny
Orbitrek magnetyczny Sapphire SG-920E Pulsar - srebrny
Kup teraz 684 1099 zł

Oszczędzasz aż 415rabat 38 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Orbitrek Loxon Finnlo
Orbitrek Loxon Finnlo
Kup teraz 3500 5800 zł

Oszczędzasz aż 2300rabat 40 %

Homefitness szczegóły