Archiwum

Hiton 17R

  • Kategoria orbitrek
  • Waga urządzenia 65 kg
Kup teraz 1699
SklepSportowy.pl

2 opinii

Orbitrek Hiton Polska 17R to wyjątkowo cichy i stabilny trenażer eliptyczny z mechanicznym systemem oporu.

Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer, byś w trakcie treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp.

zastosowane w orbitreku obszerne koło pasowe o średnicy aż 50 cm w połączeniu z możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących ale także progresywnych użytkownikĂłw. Solidna konstrukcja umożliwia użytkowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 120 kg.

Dzięki systemowi szybkiego demontażu możemy ramiona orbitreka z ruchomej części przełożyć do części stałej i tym samym ćwiczyć tylko dolne partie ciała.

Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

Trenażer eliptyczny Hiton 17r nadaje się do wydajnego treningu wszystkich partii mięśni. Eliptyczny ruch jest dodatkowo nad wyraz przychylny dla Waszych stawĂłw. Orbitrek Hiton 17r pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a z zasady poprawisz wydolnośÄ‡ swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

Najważniejsze dane:
  • Wielofunkcyjny komputer treningowy
  • obszerna niesprężysta i solidna budowa
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut