Archiwum

Hiton 720

  • Kategoria orbitrek
  • Waga urządzenia 65 kg
Oferta tymczasowo niedostępna

Orbitrek Hiton Polska 720 czerwony to szczególnie cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących lecz także progresywnych użytkowników. Solidna konstrukcja zezwala na użytkowanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

Trenażer magnetyczny Hiton Polska 720 pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zmniejszysz poziom ciśnienia krwi, a z zasady poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.


Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych i opakowanie zastępcze.

PW P1131 - Ślady skręcania, rysy, otarcia.

Najważniejsze informacje:
  • progresywny orbitrek treningowy Hiton 720
    z wielkim kołem zamachowym, którego waga wynosi 12 kg.
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór magnetyczny
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca
Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut