Archiwum

Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR

  • Kategoria orbitrek
  • Maksymalna waga użytkownika 130 kg
  • System hamowania magnetyczny
  • Waga urządzenia 38 kg
  • Długość 120 cm
  • Wysokość 157 cm
  • Waga koła zamachowego 16 kg
Kup teraz 1799
SportowyRaj.pl

273 opinii

Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR Nieprównywalnie konkretny orbitrek dla początkujących. Bądź w najlepszej formie! Dzięki orbitrekowi HAMMER Crosstech XTR masz świetne wyposażenie, żeby rozpocząć trening cardio w domu.

Nie Ci potrzeba karnetu na siłownię, możesz zacząć od razu w swym salonie. Ta kompaktowa i zajmująca mało miejsca atrakcja fitness została przemyślana ergonomicznie w najdrobniejszych szczegółach.

dzięki temu trening, który jest bezpieczny dla szyi i bioder, jest realny w dowolnym momencie. Dzięki regularnym treningom z Crosstech XTR: Obniż ryzyko chorób sercowo-naczyniowych Popraw swoją odporność Wzmocnij do 70% mięśni całego ciała Naucz się lepiej i szybciej wypoczywać i relaksować Bądź widocznie produktywniejszy w życiu powszednim Wejdź na 16 poziom i zdaj test efektywności Zakres obciążenia orbitreka Crosstech XTR podzielony jest na 16 poziomów.

Pozwala to powoli udoskonalać swoje osiągi i bezpiecznie nabrać formy. Powolny wzrost obciążenia jest szczególnie zalecany dla początkujących. Systematyczne osiąganie drobnych,,podcelów" utrzymuje motywację treningową na wysokim poziomie na dłuższą metę.

Dzięki osobistemu testowi wydajności po treningu puls mierzysz na Crosstech XTR. Jeśli puls szybko spada, jesteś w szczytowej formie. Uzyskujesz ocenę produktywności 1-6, możesz się zmotywować i polepszać z każdym treningiem.

Wszystko na komputerze treningowym Komputer Crosstech XTR jest prosty w obsłudze, a przy pomocy przycisku obrotowego możesz jeszcze szybciej poruszać się po menu. Dzięki 4 przyciskom szybkiego wyboru możesz natychmiast rozpocząć trening.

wspaniale zaprojektowany i niezwykle czytelny wyświetlacz LCD wyświetla ważne dane treningowe, takie jak: dystans, czas, kalorie, puls, poziom oporu, częstotliwość pedałowania i prędkość. Zintegrowany uchwyt na tablet jest perfekcyjnie dobrany do Twojego urządzenia mobilnego.

Maksymalnie 5 użytkowników może zapisać swoje dane treningowe. W ten sposób cała Twoja rodzina korzysta z Crosstech XTR. Znaczny dobór: 20 programów treningowych Dla każdego znajdzie się odpowiedni trening cardio.

Możesz wybrać profile treningowe zgodnie ze swym jednostkowym celem treningowym, a tym samym stale się motywować. Profile górskie są zróżnicowane i mają takie nazwy jak, ROLLING, FATBURN, RALLY, itp.

Pełna moc do treningu cardio! Motywacja treningowa z wirtualną różnorakością Ciesz się różnorodnością treningu crossowego na tablecie. Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach lub oglądaj ekscytujące seriale, poprawiając swoją kondycję.

Dzięki funkcji aparatu w tablecie i aplikacjom fitness BitGym i Kinomap zapewniony jest różnorodny trening. Pokaż, jaki jesteś wydajny w wirtualnym świecie i działaj! Trening crossowy z sercem Zmierz komfortowo swój puls na orbitreku.

Po prostu chwyć sensory dotykowe, w które jest zaopatrzony Crosstech XTR (urządzenie jest zaopatrzone w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe). Pozwala to na miły pomiar pulsu podczas treningu.

Alternatywnie, użyj opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego (przystępnego tutaj w sklepie internetowym Lord4Sport) jako czujnika pomiaru tętna. Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym.

ekran ukazuje tętno i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa podczas treningu. Do treningu cardio możesz wybrać jeden z 3 fabrycznie zainstalowanych programów pracy serca z procentowymi wartościami tętna.

Możesz także samodzielnie ustawić górną granicę tętna. Trenuj cicho o każdej porze dnia Napęd cichym paskiem rowkowanym jest dostosowywany za pomocą układu hamulcowego z magnesami trwałymi i dzięki adekwatnej współpracy zagwarantuje skrupulatne ustawienie oporu.

Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 16-kilogramowe koło zamachowe gwarantują płynny i harmonijny bieg przy każdym ruchu. Możesz także rozpocząć późny trening cardio w dowolnym momencie po pracy i przed telewizorem.

nawet przy ciężkim treningu orbitrek Crosstech XTR jest jednostajny. Pozwól się olśnić jakością zapakowaną w czarny design. Spokojne uczucie ruchu i pełna koncentracja - specjalnie dla Ciebie! Bezpieczny i łagodny dla stawów antypoślizgowe i regulowane podnóżki orbitreka Crosstech XTR są zamocowane w odległości 21 cm,chronić biodra.

Twoje stopy będą bezpieczne przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm została zaprojektowana z myślą o trafnym treningu bez obciążenia stawów. Trafna ergonomia dla Twoich wysokich wymagań treningowych!

Przemyślane funkcje poręczne kółka transportowe zezwalają na bezproblemowe przestawianie urządzenia. Dzięki wymiarom wynoszącym zaledwie 120 x 53 x 157 cm (dł. X szer. X wys.) Crosstech XTR można łatwo postawić w mniejszych mieszkaniach i pokojach.

Rozpocznij swoją karierę fitness już dziś! Dzięki Crosstech XTR zmienisz swoją codzienność, poprawisz zdrowie i samopoczucie.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Orbitrek magnetyczny KETTLER Hoi Cross+ Granatowy
Orbitrek magnetyczny KETTLER Hoi Cross+ Granatowy
Kup teraz 3979 6019 zł

Oszczędzasz aż 2040rabat 34 %

Sportano.pl szczegóły