Archiwum

Orbitrek magnetyczny HAMMER Ellyptech CT3

  • Kategoria orbitrek
  • System hamowania magnetyczny
  • Waga urządzenia 35 kg
  • Waga koła zamachowego 12 kg
Oferta tymczasowo niedostępna

Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 Nr katalogowy: 4129 Twoje wejście do świata fitnessu. Kompaktowy i zajmujący mało miejsca - Twój nowy orbitrek. Ręczna kontrola obciążenia Możesz prosto i indywidualnie regulować 8-stopniową kontrolę obciążenia przy pomocy przycisku regulacji oporu.

Jedną ręką kręcisz pokrętłem i ustawiasz obciążenie. Pomiar tętna spoczynkowego Zrób test wydolności zaraz po treningu i zmierz swój puls. Naciśnij przycisk Recovery i chwyć rękoma czujniki tętna. Otrzymasz ocenę sprawności (1-6), która pojawi się na wyświetlaczu.

Komputer treningowy przedstawia stopień Twojej zdolności do regeneracji fizycznej. Z każdym treningiem możesz się doskonalić i motywować. Trenuj z odpowiednim pulsem Wartość tętna jest ważna dla efektywnego treningu i dlatego musi być monitorowana.

Aktualne tętno może być wyświetlane na ekranie komputera treningowego, a nawet możesz indywidualnie je ustawić. W przypadku przekroczenia górnej granicy tętna rozlega się sygnał dźwiękowy. Komfortowoj już się nie da - częstotliwość pulsu mierzy się przy pomocy owalnych sensorów dotykowych na kierownicy.

stabilne i solidne Ellyptech CT3 jest napędzany przez niewymagający konserwacji pasek rowkowany. Zainstalowano układ hamulcowy z magnesami trwałymi w celu skrupulatnej kontroli obciążenia. Układ hamulcowy współdziała z układem napędowym, a tym samym reguluje intensywność treningu.

Sterowanie obciążeniem jest zależne od prędkości i odbywa się na różnych etapach. Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 12-kilogramowe koło zamachowe gwarantują maksymalny komfort treningu i wyjątkowo płynną pracę.

Dzięki uchwytom możesz zmieniać pozycję treningową, żeby jeszcze komfortowoj kończyć treningi. Zmiana pozycji chwytu zezwala na większe obciążenie nóg i pośladków, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej sprawny.

Sukces treningowy na całym ciele Orbitrek to jedno z najskuteczniejszych sprzętów do ćwiczeń całego ciała. W trakcie treningu do 90% obfitych grup mięśni jest intensywnie wprawianych w ruch. Świetny do redukcji tłuszczu i kształtowania sylwetki.

Orbitrek można znaleźć na każdej siłowni. A od teraz możesz komfortowo trenować w domu z Ellyptech CT3. Przed Tobą intensywne treningi, a przed Tobą następujące cele treningowe do osiągnięcia: Poprawa wytrzymałości Wzmocnienie wszystkich głównych grup mięśni Spalanie dodatkowych kilogramów Niższe ciśnienie krwi i tętno spoczynkowe Komputer treningowy z przyciskiem,,Push and Turn" do szybkiego wyboru wartości praktycznych oferuje przezroczystą i zwięzłą prezentację danych treningowych.

Zintegrowany jest też uchwyt na urządzenie przenośne, a wyjątkowo czytelny ekran LCD na bieżąco dostarcza wszystkich informacji. Na wyświetlaczu pokazywane są następujące dane treningowe: prędkość, częstotliwość pedałowania, czas treningu, dystans, spalone kalorie, puls i użytkownik.

podczas treningu możesz także,,pracować" na wartościach domyślnych. Dodatkowa zaleta: opisane klawisze prędkiego wyboru usprawniają obsługę komputera i pozwalają na bezpośrednie sterowanie funkcjami. Na przykład, możesz użyć przycisku,,Body Fat", żeby po kilku sekundach został wyświetlony wskaźnik BMI i zawartość procentowa tkanki tłuszczowej.

Komputer potrzebuje tylko dwóch baterii (typu AA). Jesteś niezależny od gniazdek elektrycznych i przedłużaczy. Rozrywka i różnorodność Dzięki innowacyjnym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (z funkcją aparatu), możesz odczuć wirtualnych tras na żywo w trakcie treningu crossowego.

Oczywiście możesz także słuchać muzyki albo oglądać ulubione seriale na tablecie. Umieść tablet albo smartfon w uchwycie i rozpoczynaj trening multimedialny. Nadaje się idealnie Ergonomia orbitreka Ellyptech CT3 została zaprojektowana w taki sposób, żeby trenować mogą równocześnie osoby wysokie do 2 metrów, jak i osoby niskie od 1,55 m.

Uchwyty Ellyptech CT3 rozmaite pozycje chwytu i są trafne dla osób o długich i krótkich rękach. Maksymalne obciążenie na orbitreku to do 100 kg. Niezłomny towarzysz treningu 4-punktowy system podparcia i regulacja wysokości tylnej podstawy gwarantują absolutną stabilność na nierównym podłożu.

Możesz jeszcze polegać na Ellyptech CT3 w zakresie intensywnych jednostek treningowych. Po treningu możesz łatwo przechylić orbitrek do przodu i przy pomocy dwóch zintegrowanych rolek transportowych na przedniej nodze przetransportować, aby zaoszczędzić miejsce.

Funkcje komputera: rodzaj wyświetlacza: LCD z przyciskiem Push and Turn Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, ilość spalonych kalorii Uchwyt na tablet Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Uchwyt na tablet lub telefon Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna informacje technologiczne: Rolki transportowe Kolor: metaliczny System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu Rozpiętość obciążenia: 8 poziomów System napędu: pasek rowkowany Długość kroku: 28 cm Odległość pomiędzy płozami: 21 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Waga koła zamachowego: 12 kg Zasilanie: Baterie Max.waga użytkownika: 100 kg rozmiary: 114 x 57 x 163 cm Waga orbitreka: 35 kg Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4129 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Orbitrek magnetyczny KETTLER Hoi Cross+ Granatowy
Orbitrek magnetyczny KETTLER Hoi Cross+ Granatowy
Kup teraz 3359 5599 zł

Oszczędzasz aż 2240rabat 40 %

Sportano.pl szczegóły