Archiwum

Orbitrek magnetyczny KETTLER Hoi Cross+ Granatowy

  • Kategoria orbitrek
  • Waga urządzenia 60 kg
Kup teraz 3979 6019 zł

Oszczędzasz aż 2040rabat 34%

Sportano.pl

Orbitrek crosstrainer KETTLER HOI CROSS+ to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Regularne ćwiczenia wpływają na udoskonalenie kondycji, wysmuklają sylwetkę, dodają energii oraz wpływają na korzystne samopoczucie. Mechanika pracy na orbitrekach odwzorowuje części treningu na rowerze, stepperze i bieżni – łącząc w sobie wszystkie zalety wymienionych aktywności.

Orbitrek wzmacnia mięśnie z górnych i dolnych partii ciała, a eliptyczny ruch nie obciąża kręgosłupa ani stawów. Regularny trening sprzyja poprawie funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i oddechowego. Co ważne, ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

Łączność Bluetooth i ANT+

Zintegrowany system Bluetooth pozwala na korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Skonsolidujesz się z aplikacjami fitness Kinomap oraz Zwift.

Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata i możliwość trenowania z innymi użytkownikami. Zwift to wirtualna platforma do treningu fizycznego dla wielu graczy online, umożliwiająca użytkownikom interakcję, trening i rywalizację w wirtualnym świecie.

Konsola urządzenia

ma 20 wbudowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest przypasowanie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika. Wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

wyświetlacz orbitreka KETTLER HOI CROSS+ podczas treningu na bieżąco demonstruje Twoją rzeczywistą pracę produkowaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym pokazuje ile watów generowanych jest w danej chwili. Obniża ryzyko przetrenowania lub niedotrenowania. Moc jest ponadto świetną metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wskazanie mocy to 300 W. Komputer zasilany jest zasilaczem dołączonym do zestawu, mającym długi przewód zasilający.

właściwości techniczne właściwości komputera

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut