Archiwum

Teka HLB 8400 P BK (czarny)

  • Kategoria piekarnik
  • Kolor srebrny, biały, szary, czarny
Kup teraz 1849 2599 zł

Oszczędzasz aż 750rabat 29%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Piekarnik Teka Piekarnik TEKA HLB 8400 P ST o szerokości 59.5 cm w klasie energetycznej A+. Urządzenie posiada funkcję pyrolizy oraz szybkie nagrzewanie. Objętość piekarnika wynosi 70 l. Pyroliza Koniec z uciążliwym czyszczeniem piekarnika.

Wykorzystaj automatyczny system czyszczenia wnętrza w temperaturze do 500°C, żeby spalić zalegające resztki dań. Po zakończeniu czyszczenia zbierz łatwy do usunięcia popiół i ciesz się piekarnikiem TEKA HLB 8400 P ST gotowym do dalszej pracy, które lśni czystością!

szybkie nagrzewanie Upiecz ulubione potrawy jeszcze szybciej. Starczy, że skorzystasz z możliwości szybkiego nagrzewania piekarnika TEKA HLB 8400 P ST. Dzięki czemu Twoje urządzenie już w kilka chwil będzie gotowe do pracy, a Ty przeznaczysz zaoszczędzony czas na to, co lubisz najistotniej – delektowanie się smakiem!

Pizza Włoscy mistrzowie pieca wiedzą, iż przygotowanie znakomitej pizzy na cienkim cieście wymaga wprawy. Na szczęście Ty możesz ustawić program w piekarniku TEKA HLB 8400 P ST, który sam dobierze temperaturę i czas pieczenia - przyrządzenie wspaniałej pizzy staje się dziecinne proste!

Zrób własną zapiekankę lub pizzę z ulubionymi dodatkami i poczuj się jak prawdziwy włoski szef kuchni. Rozmrażanie ekspresowo i bezproblemowo rozmroź mięso, pieczywo, ciasta czy gotowe dania. Ustaw odpowiednią wagę oraz czas działania piekarnika TEKA HLB 8400 P ST i spokojnie wróć do innych zajęć.

Nie musisz czuwać nad całym procesem. Urządzenie wyłączy się samo, gdy tylko Twoje jedzenie będzie rozmrożone. Nowy kształt wnętrza i grzałki grilla Czyszczenie piekarnika TEKA HLB 8400 P ST nigdy nie było prostsze!

Opuszczana grzałka grilla w połączeniu z nowym, starannie przemyślanym kształtem wnętrza urządzenia zezwala na bezproblemowy dostęp do górnej części komory. Utrzymaj bezbłędną czystość Twojego piekarnika bez wysiłku.

Więcej miejsca do pieczenia pojemność piekarnika TEKA HLB 8400 P ST to aż 70 litrów obszerności. Wybierz ten model i ciesz się przestrzenią pieczenia o 30% obszerniejszą niż w dotychczasowo dostępnych urządzeniach.

Blacha, która zmieści się do tego piekarnika, może być o 7,5% pokaźniejsza od konwencjonalnej. A to oznacza więcej miejsca na Twoje ulubione wypieki dla całej rodziny. CoolTouch Podejdź do tego na zimno! Obsługuj piekarnik TEKA HLB 8400 P ST wygodnie dzięki systemowi CoolTouch.

Maksymalna temperatura drzwi to 60°C. Wybierz urządzenie z tą funkcją i zminimalizuj ryzyko oparzeń oraz oddziaływania zbyt wysokich temperatur na ścianki mebli kuchennych. Nieprzeciętna precyzja (ergonomiczne pokrętła) starannie wybieraj żądane ustawienia dzięki nowym, użytecznym pokrętłom.

Ich dodatkową zaletą jest możliwość łatwego utrzymania panelu sterowania w czystości. Czerp przyjemność z korzystania z piekarnika TEKA HLB 8400 P ST dzięki intuicyjnym rozwiązaniom! Zabezpieczenie przed dziećmi Nie chcesz, żeby dzieci włączyły piekarnik TEKA HLB 8400 P ST bez Twojej zgody? Jesteś podczas pieczenia i obawiasz się, że ktoś może niechcący zmienić cechy piekarnika? Zanim opuścisz kuchnię i wrócisz do swoich zajęć, zadbaj o bezpieczeństwo swych pociech.

Skorzystaj z nowoczesnej blokady ustawień i ciesz się gotowaniem bez stresu!

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut