Archiwum

Einhell GE-LC 18 Li

  • Kategoria piła łańcuchowa
Kup teraz 329 699 zł

Oszczędzasz aż 370rabat 53%

Mall.pl

82830 opinii

Piły łańcuchowe kojarzą nam się typowo z znacznym hałasem, wielkim ciężarem, spalinami i ciężką pracą.Model GE-LC z linii Power X-Change producenta Einhell obala ten mit. Piła jest nad wyraz lekka i równocześnie konkretna.

Sprawdza się rewelacyjnie przy tych mniejszych i większych pracach ogrodowych. Zamiast zasilania przewodowego lub spalinowego zastosowano w niej innowatorski system Power X-Change oparty o litowo-jonowe akumulatory.

System ten gwarantuje długą i bezawaryjną pracę i niezwykle prędkie ładowanie akumulatorów przystępnych w zróżnicowanych wariantach objętościowych.Długość robocza miecza pilarki to 230 mm - co z powodzeniem wystarcza do cięcia nawet grubszych belek czy gałęzi.

Prowadnica i łańcuch firmy Oregon zapewniają długie, szybkie (4,3 m/s) i skrupulatne cięcia. System bezpiecznego włączania urządzenia gwarantuje z kolei bezpieczną i komfortową pracę. Potężna konstrukcja wytworzona z metalu i tworzywa ABS zapewnia długą bezusterkowość urządzenia.W ofercie znajduje się ponad 65 maszyn z linii Power X-Change pracujących na jednym typie akumulatora P X-C i na jednej ładowarce.

Oznacza to, że inne urządzenia z linii możemy dokupić w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki - wykorzystując już te które posiadamy. W dodatku istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o zróżnicowanej obszerności (od 2 Ah do 5,2Ah).

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Verto 52G585
Verto 52G585
Kup teraz 206,27 382 zł

Oszczędzasz aż 176rabat 46 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły