Archiwum

Piła łańcuchowa Gardena z trzonkiem teleskopowym (8868-20)

  • Kategoria piła łańcuchowa
Oferta tymczasowo niedostępna

Pilarka GARDENA TCS 720/20 To elektryczna pilarka łańcuchowa z dołączonym trzonkiem teleskopowym. Pakiet ten pozwala na komfortowe i bezpieczne piłowania gałęzi na sporej wysokości bez zastosowania drabiny. Urządzenie cechuje solidne wykonanie i wygoda i bezpieczeństwo pracy w przeróżnych warunkach.

Taka pilarka będzie cennym pomocnikiem każdego ogrodnika. Pilarka TCS 720/20 działa na silnik elektryczny o mocy 720 W. Łańcuchowy mechanizm tnący osiąga prędkość 13 m/s i gwarantuje czyste i dokładne cięcie.

Pilarka wyposażona jest w poręczną obrotową głowicę tnącą, która gwarantuje wygodne piłowanie gałęzi pod różnymi kątami, zarówno dolnych, jak i górnych. Warto zwrócić uwagę także na zamontowany zderzak ochronny, który zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem i pomaga w cięciu gałęzi od dołu.

Wąska budowa modelu TCS 720/20 gwarantuje wygodną i precyzyjną pracę nawet w ciasnych i trudno przystępnych miejscach. W pakiecie, poza pilarką i trzonkiem, znalazł się także pas nośny umożliwiający wygodne i bezpieczne utrzymanie urządzenia.

Zasięg pracy osiągany dzięki trzonkowi to aż 4,4 m. Elektryczna pilarka łańcuchowa – genialna do cięcia gałęzi. Obrotowa głowica tnąca – wygoda przy pracy pod rozmaitymi kątami. Dołączony trzonek teleskopowy – komfortowe cięcie wysokich gałęziach.

Bezpieczeństwo – zamontowany zderzak ochronny i załączony pas nośny....

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut