Archiwum

Electrolux EIV64440BS

  • Kategoria płyta indukcyjna
  • Głębokość 52 cm
  • Szerokość 59 cm
Kup teraz 2400
Media Expert

5395 opinii

Najpłytsza płyta Indukcyjna Najpłytsza płyta Indukcyjna Wstrzymaj gotowanie jednym dotknięciem. Ogranicza wszystkie strefy do trybu ''trzymaj ciepło'' w sytuacji przerwania gotowania. Pola cieplne Infinite™ Pola grzewcze Infinite™ Nowy design Windmill i zastosowanie technice pól Infinite, płyta będzie dopasowywała, powierzchnię grzewczą do wielkości wykorzystanego garnka.

dzięki temu możesz używać naczyć o najróżniejszym profilu i wielkości na dowolnym polu. Funkcja Bridge Funkcja Bridge za pomocą przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak żeby działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy.

ułatwia gotowanie w obszernych lub wydłużonych naczyniach PowerBoost PowerBoost Funkcja Booster zapewnia maksymalną moc dla szybszego gotowania. Funkcja DirectTouch Funkcja DirectTouch błyskawiczne i proste sterowanie panelem.

Szybka i intuicyjna regulacja mocy. Pauza Pauza Wstrzymaj gotowanie jednym dotknięciem. Ogranicza wszystkie strefy do trybu ''trzymaj ciepło'' w przypadku przerwania gotowania. Electrolux Slim-Fit Najpłytsza Płyta Indukcyjna* EIV64440BS nadaje się do każdej kuchni Czas jest dla Ciebie wyjątkowo cenny i sądzisz, że szkoda go poświęcać na czekanie aż woda się zagotuje? Dzięki tej płycie indukcyjnej o nowoczesnym designie, w nieszablonowej wersji szarej - zmienisz zdanie!

Przyspiesz gotowanie z funkcją Booster, która rozszerza moc grzania precyzyjnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Choćby jeśli musisz wyjść z domu i przerwać przyrządzanie dania, to zrób to! Funkcja Stop&Go pomoże Ci wstrzymać cykl gotowania, a później go wznowić z takimi samymi ustawieniami.

Myślisz, że montaż płyty jest czasochłonny? zespoisz ją błyskawicznie i bezproblemowo, nawet w cienkim blacie kuchennym o grubości 12 mm. * w kontraście do modeli konkurencji. Na podstawie informacji ze stron producentów.

atuty INDUKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o niemało łatwiejsza w czyszczeniu. SzybkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli ci szybko przygotować potrawy. PRECYZJA precyzyjnie regulujesz moc. Reakcja płyty jest natychmiastowa.

BEZPIECZEŃSTWO Płyta nagrzewa się tylko pod naczyniem kuchennym. PowerBoost Indukcja jest bardziej energooszczędna. H Poznaj funkcje płyt SLIM-FIT Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* dostępna na polskim rynku płyta indukcyjna.

Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę. Bez problemu umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux. * w porównaniu do modeli konkurencji.

Na podstawie danych ze stron producentów. Pola Infinite™ Do dyspozycji dajemy Ci znaczne i sprężyste pola cieplne, które automatycznie dopasują się do wymiaru i kształtu Twoich naczyń. Wszystkie garnki w użyciu!

Funkcja Bridge za pomocą przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak żeby działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy. Usprawnia gotowanie w dużych lub wydłużon...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Klarstein Delicatessa 60
Klarstein Delicatessa 60
Kup teraz 1260 2050 zł

Oszczędzasz aż 790rabat 39 %

electronic-star

33 opinii

szczegóły