Archiwum

Benq MX808ST

 • Kategoria projektor
 • Jasność ANSI 3000
 • Rozdzielczość optyczna WUXGA (1920 x 1200)
 • Kontrast 20000:1
 • Technologia DLP
 • Moc lampy 200 W
Kup teraz 3618 4015,16 zł

Oszczędzasz aż 397,36rabat 10%

Neonet.pl
wielki obraz z minimalnej odległości, nieprzeciętny dla edukacji

BenQ MX808ST to interaktywny rzutnik edukacyjny XGA z krótkim rzutem projekcji o jasności 3000 ANSI Lumenów. Zagwarantuje łatwość instalacji, idealną jakość obrazu oraz wzbogaca nauczanie o atrakcyjne interaktywne treści.

KLUCZOWE FUNKCJE
 • Długa żywotność dzięki konstrukcji odpornej na kurz
 • niewielkie zużycie energii dzięki technice SmartEco
 • niepokaźna odległość projektora od ekranu
 • Zaprojektowany dla edukacji i tablic interaktywnych
 • Obsługa Blu-ray 3D Full HD
 • Możliwość instalacji systemu interaktywnego PointWrite
Zapewnienie zrównoważonej Projekcji w Wymagającym Szkolnym Środowisku


Specjalny detektor broni Przed Kurzem

Dzięki nowoczesnej konstrukcji czujnika koła kolorów, projektor MX808ST jest bardziej oporny na kurz, który może gromadzić się na tradycyjnych czujnikach, blokując sygnał podczerwieni, powodując migotanie obrazu, nieprawidłowe odcienie, a nawet całkowite unieruchomienie projektora.

pokaźniejsze możliwości z Projektorem z niedługim Współczynnikiem Rzutu Projekcji
Nieograniczona Możliwość Prowadzenia Lekcji bez Ograniczeń Przestrzeni

proponując wielki ekran wyświetlanego obrazu z niedużej odległości przy współczynniku od 0,61 niedługiego rzutu, MX808ST usuwa rozproszone cienie i oślepiające światło lampy dla uczniów i nauczycieli, tak by wszyscy mogli angażować się i swobodnie współpracować ze swojego biurka.

Tworzenie Kreatywnych Lekcji z Niezwykłą Jakością Obrazu

nieprzeciętna Wysoka Jasność

MX808ST to projektor o wysokiej jasności 3000 ANSI lumenów, zapewniający wyśmienitą sprawność projekcji, dzięki pokaźnym obrazom i ostrym tekstom, rewelacyjnie widocznym, choćby w jasnych pomieszczeniach wykładowych. Wysoka jasność zagwarantuje przejrzystą treść w jasnych warunkach oświetlenia danego otoczenia, umożliwiając włączenie świateł albo odsłonięcie okien w trakcie zajęć, co jest przydatne do robienia notatek i interaktywnej współpracy w trakcie lekcji.
obszerniejsze Obrazy

Projektory BenQ przeznaczone dla edukacji oferują różne rozwiązania i rozmiary obrazu, tak aby zaspokoić wszelkie edukacyjne potrzeby w danej klasie. Dzięki nieprzeciętnej jakości obrazu z rozmiarem wyświetlania do 120 cali, nasze projektory ultra-krótkiego rzutu obrazu, większą rozciągliwość w klasie przy niższych kosztach eksploatacyjnych.

znakomita jakość Obrazu Dzięki technologii DLP

długotrwała Jakość Obrazu

Dzięki szczelnemu projektowi pokrywy, który chroni mikroukład DLP przed degradacją obrazu spowodowaną kurzem, projektory BenQ dla edukacji są w stanie utrzymać długotrwałą jakość obrazu eliminując powolny rozkład kolorów jaki możemy spotkać w projektorach, które nie są zbudowane na bazie technologii DLP.
technika DLP to Wysoki Współczynnik Wypełnienia Piksela - dla genialnego Oglądania Obrazu

Projektory BenQ w technologi DLP, charakteryzują się najwyższym współczynnikiem wypełnienia, co minimalizuje czarne obwoluty wokół każdego piksela, niejednokrotnie obserwowanego w projektorach innych niżeli DLP. Projektory BenQ z przeznaczeniem dla edukacji, zapewniają udoskonaloną definicję i transparentność w niewiele znaczących tekstach, a także wyświetlają minimalne szczegóły obrazów zamiast grubej grafiki w pikselach.


staranna Czytelność Tekstu Dzięki Wysokiemu Współczynnikowi Kontrastu

Projektory BenQ asygnowane dla edukacji są idealne do tekstu, liczb i tabel, szeroko używanych w każdych lekcjach lub zajęciach integracyjnych. Technologia DLP uzyskuje głębsze, prawdziwe odwzorowania czerni, równocześnie generują wysoki współczynnik kontrastu natywnego w celu uzyskania istotnej czytelności i ostrej rozdzielczości na każdym sub-pikselu.

Interaktywna Nauka Interakcja na dowolnej powierzchni

technika PointWrite ™ przekształca projektory edukacyjne BenQ w nowoczesne platformy interaktywnej nauki, zmieniając lekcję w interaktywną tablicę. Bezproblemowa integracja zestawu PointWrite ™ i oprogramowania QWrite z projektorami BenQ, to nowoczesna technologiczna koercja w której uczniowie i nauczyciele współpracują przy użyciu instynktownych szablonów wraz z narzędziami do adnotacji.

Wielokrotny Dotyk Ekranu

Dzięki powiększonym możliwościom dotykowym programu PointWrite™ mogą być wykorzystywane w połączeniu z interaktywną powierzchnią projekcyjną, stwarzając nowe możliwości nauki w innowacyjnych cyfrowych klasach. W trybie tablicy QWrite nauczyciele mogą na dodatek uruchamiać zróżnicowane aplikacje i wyświetlać i komentować lekcje na dwóch płaszczyznach.


instynktowna Konfiguracja

technologia PointWrite™ automatycznie skalibruje i zapisuje ustawienia natychmiast po podłączeniu do portu USB. Nie ma potrzeby konfiguracji ręcznej lub organizacji trudnych szkoleń dla nauczycieli.
Możliwość Obsługi - intuicyjne Gesty

technologia PointWrite™ obsługuje instynktowne gesty, takie jak przybliżanie i oddalanie lub przewijanie w trakcie oglądania stron internetowych, zdjęć albo Map Google. Wszystkie polecenia i gesty wielozadaniowe są obsługiwane w systemie Windows 8 albo nowszych jego wersjach

Łatwiejsze Współdziałanie z BYOD
Proste i wygodne w Użyciu, Bezprzewodowe Dongle

Poza przewodową obsługą w technice MHL, edukacyjne projektory BenQ są gotowe do bezprzewodowej współpracy dzięki urządzeniu QCast, który pozwala na 4 osobom przesyłanie strumieniowych treści z przenośnych urządzeń albo komputerów na duży wyświetlacz, wyświetlając je na 4 współdzielonych ekranach.

Optymalizacja Edukacyjnych Inwestycji
Wydłużona Żywotność Lampy do 15 000 Godzin

unikatowa Innowacja technologia BenQ SmartEcoTM technologia inteligentnie moduluje światło i udoskonala możliwości oszczędzania energii poprzez DLP w celu powiększenia trwałości lampy przy bezkompromisowej jasności i wspaniałej jakości obrazu. Zmniejszenie zużycia energii, SmartEcoTM wydłuża żywotność lampy do 15 000 godzin, 3X * więcej niż bez technice SmartEcoTM. Tryb Eco Blank w dodatku zwiększa oszczędność energii dzięki automatycznemu obniżaniu mocy lampy, obniżając całkowitą moc o 70% przy procesie wygaszania projekcji.

* Żywotność lampy w trybie Lamp Save \ Oszczędzanie Lampy, jest trzykrotnie dłuższa aniżeli w trybie normalnym.


wyraźne szczegóły w Ciemnych Scenach

luksusowa technika BenQ SmartEcoTM idealnie dostosowuje jasność obrazu w oparciu o zawartość wyświetlanej treści, udoskonala kontrast, wytwarzając bogatszą czerń i zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu, istotnie ważną dla szczegółowych i energicznych ciemnych scen, takich jak zajęcia z astronomii..

Uproszczenie Instalacji
Regulacja wymiaru Ekranu

Projektory edukacyjne BenQ umożliwiają komfortowe przypasowanie rozmiaru ekranu poprzez menu OSD, co pokaźnie pozwala zaoszczędzić czas instalacji, bez konieczności fizycznego regulowania instalacji projektora w sytuacji, gdy wrażliwy obraz krótkiego rzutu nie jest dokładnie ustawiony w pozycji wyjściowej.

Skrót Klawiszowy na Pilocie Zdalnego Sterowania

Aby skonfigurować projektor, naciśnij na pilocie zdalnego sterowania niedługo przycisk "Szybka instalacja/Quick Install", To pokaźna oszczędność czasu dla menedżerów wykonujących wstępne prace instalacyjne.

* Żywotność lampy zależy od warunków otoczenia i sposobu używania. Parametry i specyfikacje towaru mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
** Przesunięcie jest obliczane na podstawie pełnej wysokości ekranu.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Benq MW809ST
Benq MW809ST
Kup teraz 4018
Neonet.pl szczegóły