Archiwum

Radioodtwarzacz Hyundai TRC788AU3BBL Darmowy odbiór w 20 miastach!

  • Kategoria radiomagnetofon CD
  • Rodzaj radia cyfrowe
  • Moc 3 W
Kup teraz 210,01 300 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 30%

Media Expert

5395 opinii

Radioodtwarzacz HYUNDAI TRC788AU3BS Radio TRC788AU3BS osiągalne jest także zastosowanie radia Hyundai TRC788AU3BS jako odtwarzacza CD-R i CD-RW. Tutaj na pewno docenisz wsparcie ulubionego formatu MP3. Do odtwarzania formatu MP3 z płyty Flash możesz także użyć zaimplementowanego wejścia USB.

Miłym dodatkiem jest w dodatku wejście AUX IN, umożliwiające odtwarzanie ulubionych utworów z urządzenia mobilnego (telefonu komórkowego, tabletu). Klasyka Połączenie klasyki z nowoczesnością Radiomagnetofon Hyundai TRC788AU3BS proponuje połączenie sprawdzonych konwencjonalnych i progresywnych sposobów odtwarzania ulubionych utworów.

Dzięki mechanice kasetowej nie zabraknie Ci ulubionych piosenek z rodzinnego archiwum muzycznego. Podstawowym wyposażeniem tego urządzenia jest dodatkowo cyfrowy tuner FM z możliwością zapamiętania do 20 presetów.

Słuchawki Wyjście słuchawkowe Wszystkie informacje o odtwarzanych utworach lub stacji FM można odczytać na jasnym, niebiesko podświetlanym wyświetlaczu LCD. Do dyskretnego słuchania użyj wyjścia słuchawkowego.

Urządzenie zasilane jest z sieci lub z baterii. Możesz prosto przenieść go do miejsc o złej dostępności energii elektrycznej.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut