Archiwum

Radio samochodowe XBLITZ RF300

  • Kategoria radio samochodowe
Kup teraz 199 299 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 33%

ELECTRO.pl

73589 opinii

Radio samochodowe z funkcją prędkiego ładowania USB Xblitz RF300 BT 5.0 Xblitz RF300 to innowacyjne radio samochodowe, będące wspaniałą alternatowywą dla fabrycznego sprzętu. Urządzenie zostało zaopatrzone w dwa porty USB służące do ładowania.

dzięki czemu, nie tylko Ty,ponadto kompan Twojej podróży z łatwością i ekspresowo podładuje swego smartphona. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Konfiguracja tonów: bass/treble/balance/equalizer/fader Stały przedni panel: Tak wyświetlacz: LCD Funkcja prędkiego ładowania: QC2.0 Podwójne wejście: USB1 (OTG) 5V/50mA-120mA USB2 (ładowanie): 5V;9V;12V/1.2A Obsługa kart microSD: do 32GB Obsługa dysków pamięci flash (USB): do 32GB Radio FM i zastosowana pamięć: na 18 stacji Moc: do.

4x50W Wejście AUX: Tak Zegar: Tak Wsparcie formatu MP3: Tak przewód: 4-RCA Wersja BT: 5.0 7-kolorowe podświetlenie: Tak niebanalnY ekran Radio Xblitz RF 300 zostało zaopatrzone w spory, czytelny wyświetlacz, dzięki temu tytuł żadnej piosenki nie umknie Twojej uwadze.

Jedź, słuchaj i bądź na bieżąco. DWA PORTY USB Nasze radio zostało zaopatrzone w dwa porty USB służące do ładowania, w tym jeden QC2.0 pozwalający na wyraźnie szybsze ładowanie. Dzięki temu, nie tylko Ty,ponadto kompan Twojej podróży prosto i momentalnie podładuje swojego smartphona.

MOC 4x50W Xblitz RF300 o mocy 4x50W pozwala na nieprzeciętny balans: słuchaj muzyki i rozmawiaj poprzez telefon w wyśmienitej jakości. FUNKCJA prędkiEGO ŁADOWANIA USB 2.0 Cenimy Twój czas, dlatego jeden z portów USB to QC2.0.

Dzięki funkcji prędkiego ładowania, pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Możesz sprawnie i ekspresowo naładować swojego smartfona podczas jazdy samochodem. SIEDEM barw PODŚWIETLENIA LED Xblitz RF300 dba dodatkowo o estetykę – dzięki siedmiu różnorodnym kolorom podświetlenia, możesz scalić urządzenie do wystroju kokpitu swego pojazdu.

Podświetlenie możesz zmienić w dowolnej chwili i dzięki niemu, wszystkie przyciski konieczne do obsługi radia są widoczne dodatkowo w nocy. Dostępne odcienie to: biały, fioletowy, błękitny, żółty, czerwony, niebieski oraz zielony.

BLUETOOTH 5.0 Radio Xblitz RF300 zostało wyposazone w technologie Bluetooth 5.0, która umożliwia odtwarzanie muzyki, słuchanie audiobooków i podcastów bezposrednio z telefonu bez koniecznosci wpinania sie kablem.

Bluetooth pozwala takze na rozmowy poprzez telefon z zachowaniem zasad bezpieczenstwa jazdy. MUZYKA Z rozmaitYCH ŹRÓDEŁ Poza możliwością odbioru fal radiowych, Xblitz RF300 może odtwarzać Twoją ulubioną muzykę z pendrive’a, karty microSD albo urządzenia mobilnego połączonego z radiem przez Bluetooth albo port AUX.

Ciesz się czystym dźwiękiem muzyki w każdych warunkach! WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA Radio Xblitz RF300 to nie tylko nieprzeciętne brzmienie i atrakcyjny wygląd,głównie wysoka jakość tworzyw. Zadbaliśmy o to, aby móc jak najdłużej towarzyszyć Ci w drodze.

ROZMOWY TELEFONICZNE Radio Xblitz RF300 zastosowany pakiet głośnomówiący, dzięki temu możesz komfortowo i bezpieczne prowadzić rozmowy przez telefon. Usiądź komfortowo i zapnij pasy — ruszamy w drogę z radiem Xblitz RF 300!

PILOT teraz sterowanie radiem RF300 jest jeszcze łatwiejsze, dzięki pilotowi. Jest kompatkowy i prosty w obsłudze co umożliwi Ci komfortowe korzystanie z radia w każdej chwili. SPECYFIKACJA technicznA Konfiguracja tonów: bass/treble/balance/equalizer/fader Stały przedni panel: Tak wyświetlacz: LCD Funkcja szybkiego ładowania: QC2.0 Podwójne wejście: USB1 (OTG) 5V/50mA-120mA USB2 (ładowanie): 5V;9V;12V/1.2A Obsługa kart microSD: do 32GB Obsługa dysków pamięci flash (USB): do 32GB Radio FM i zastosowana pamięć: na 18 stacji Moc: do.

4x50W Wejście AUX: Tak Zegar: Tak Wsparcie formatu MP3: Tak kabel: 4-RCA Wersja BT: 5.0 7-kolorowe podświetlenie: Tak

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
BLOW Radio samochodowe AVH-9930 2DIN 7cal GPS
BLOW Radio samochodowe AVH-9930 2DIN 7cal GPS
Kup teraz 340 356 zł

Oszczędzasz aż 16rabat 4 %

Zadowolenie.pl

11100 opinii

szczegóły