Archiwum

Blaupunkt CR16

  • Kategoria radiobudzik
  • Rodzaj radia cyfrowe
Kup teraz 91 128 zł

Oszczędzasz aż 37,30rabat 29%

OleOle!

29739 opinii

Urządzenie wyróżnia się bardzo obszernym i wyjątkowo widocznym 3" wyświetlaczem i oryginalnym i postępowym wyglądem, dzięki temu nieprzeciętnie wpasowuje się w każde wnętrze. Przedni panel radiobudzika swoją konstrukcją przypomina przyciemnione lustro, model ma także dookólną ramkę, która podkreśla unikatowy charakter urządzenia.

Ze względu na dużą wielkość cyfr wyświetlacza, została użyta adekwatna regulacja jasności, takmożliwe było adekwatne dopasowanie do aktualnych warunków oświetleniowych i własnych preferencji.

Dostępny jest tryb „High", który nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w należycie nasłonecznionym pomieszczeniu oraz tryb „Low", który ma płynnie regulowaną skalę i będzie perfekcyjnym rozwiązaniem w trakcie zmiennych warunków oświetlenia, a przy zaimplementowaniu najniższego ustawienia poprawi komfort wykorzystywania w nocy lub w niezwykle zaciemnionych pomieszczeniach.

Urządzenie zaimplementowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL i możliwością zaprogramowania 10 ulubionych stacji radiowych. Zegar dysponuje podwójnym alarmem, który może być wykonywany jednocześnie wybraną stacją radiową, jak i sygnałem dźwiękowym.

dodatkowo realne jest odpowiednie zaprogramowanie alarmu tak, aby włączał się codziennie tylko w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) jedynie w weekendy. Funkcja nad wyraz {pomocn|przydatn)a dla osób, które pracując w tygodniu chcą się w weekend wyspać.

Dostępna jest również funkcja drzemki, która automatycznie wyłączy urządzenie po uprzednio wybranym okresie czasu. W tylnej części obudowy zlokalizowane jest gniazdo USB, które umożliwia ładowanie urządzeń przenośnych kompatybilnych z zasilaniem o wartości 5V/1A.

Obok portu USB znajduje się gniazdo opcjonalnej baterii, która służy do podtrzymania pamięci urządzenia w momencie wystąpienia braku zasilania. Urządzenie dostarczane jest z 5V zasilaczem sieciowym....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Blaupunkt CRP9
Blaupunkt CRP9
Kup teraz 99 168 zł

Oszczędzasz aż 69rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły