Archiwum

Pure Siesta Rise S

  • Kategoria radiobudzik
Kup teraz 399 549 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 27%

OleOle!

29739 opinii

S to fason Wyrafinowana, ale zabawna seria S łączy w sobie to, co najlepsze w wyszukanym, postępowym stylu z radością z ekscytujących kolorowych wykończeń. Pozwala współczesnej osobie docenić prawdziwe mocne strony radia cyfrowego, a jednocześnie zapewnia obecność uzupełniającą jego osobistą przestrzeń życiową.

Idealny towarzysz przy łóżku Siesta Rise S zawiera wiele {pomocn|przydatn)ych funkcji, które pokochasz. Jest zegar, który ustawia się i dostosowuje automatycznie do czasu letniego, duży wyświetlacz z funkcją automatycznego przyciemniania, dzięki czemu nie będziesz czuwać w nocy, oraz port USB, idealny do ładowania telefonu komórkowego podczas snu.

Możesz ustawić różne czasy budzenia dla dni powszednich, weekendów i więcej dzięki trzem niezależnym alarmom dźwiękowym lub radiowym, a także regulowanemu drzemce i czasowi uśpienia. Jakość wykonania i dźwięku Dyskretna, ale stylowa, kompaktowa konstrukcja z pewnością zmieści się na najmniejszym stoliku nocnym.

Podobnie jak wszystkie nasze cyfrowe radia Pure, Siesta Rise S została zaprojektowana i ręcznie dostrojona przez naszych ekspertów w dziedzinie dźwięku w Wielkiej Brytanii, aby zapewnić najlepszy możliwy dźwięk i jest objęta 3-letnią gwarancją w standardzie.

Włącz radio cyfrowe Cyfrowe radio DAB zapewnia szczegółowy dźwięk w jakości cyfrowej, wiele stacji (wiele wyłącznie w wersji cyfrowej) i wykorzystuje przewijany tekst, aby pokazać tytuły utworów, nazwy programów i wiele innych.

Cyfrowe radia automatycznie znajdują wszystkie dostępne stacje i pozwalają wybierać je według nazwy, a wszystkie nasze cyfrowe radia zawierają również FM dla wszystkich stacji, które nie zostały jeszcze cyfrowe.

Siesta Rise jest również zatwierdzona przez Digital Tick, więc możesz być pewny, że jesteś gotowy na każde przyszłe przejście z radia na cyfrowe....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Blaupunkt CRP9
Blaupunkt CRP9
Kup teraz 119 178 zł

Oszczędzasz aż 59rabat 33 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły