Archiwum

Radiobudzik bezprzewodowy Bluetooth Adler AD 1190 Silver

  • Kategoria radiobudzik
Kup teraz 99 100 zł

Oszczędzasz aż 1,29rabat 1%

Empik
Radiobudzik z wieloma przydatnymi funkcjami

Radiobudzik AD 1190 to urządzenie o wielu przydatnych funkcjach, które możesz wybrać w zależności od swoich potrzeb. Zwykle posiada 3 tryby włączania budzika. Dużą zaletą jest czytelny ekran LED z 3 stopniami intensywności podświetlenia, z którego łatwo odczytasz godzinę i temperaturę w pomieszczeniu w każdych warunkach oświetleniowych. Budzik zasilany jest Bateria Litowo Jonowa o objętości 1800 mAh. Urządzenie zaimplementowany odbiornik FM, Bluetooth 5.0, Wejście AUX i SD.

korzystny dobór

Wybierając bezprzewodowy budzik z radiem ADLER AD 1190 zapewnisz sobie istotnie przyjemne pobudki! Estetyczne wykonanie i stanowczo przydatne funkcje sprawiają, iż jest to również prawidłowy pomysł na upominek dla osoby, której zdarza się zaspać do pracy lub szkoły! Na czym polega fenomen naszego produkty? Dlaczego warto poświęcić chwilę na wybór właściwego sprzętu?

Słuchaj muzyki z wielu źródeł

technologia Bluetooth 5.0, a także wejście AUX i możliwość odtwarzania MP3 z karty SD pozwalają na słuchanie klarownych dźwięków ulubionej muzyki z niemal każdego źródła. Dodatkowo budzik zastosowane radio FM. Budzik zaopatrzony został ponadto w dwa oddzielne budziki, a także 3 sposoby budzenia poprzez sygnał budzika, włączenie radia lub muzyki z karty SD.

Dlaczego warto wybrać nasz budzik z radiem?

przeważnie otrzymujesz kilka urządzeń w jednym, a atrakcyjny design budzika powoduje, iż może stać jednocześnie w salonie, jak i w sypialni. Możesz przystosować jego parametry techniczne i ustawienia do osobistych preferencji. Na przykład możesz wybrać, czy chcesz, aby budziło Cię radio czy jednak konwencjonalny dźwięk budzika. Masz również możliwość sterowania ściemniaczem wyświetlacza, czyli istnieje opcja wpływania na poziom jasności wyświetlanej godziny. To udogodnienie, jeśli światło w pokoju utrudnia Ci zasypianie. Teleskopowa antena gwarantuje prawidłowy odbiór ulubionych stacji, nawet przy niekorzystnych warunkach na dworze.

Wybierz nasz budzik, a szybko przekonasz się, iż poranne wstawianie może być przyjemne!
W komplecie
  • Radiobudzik Bluetooth
  • kabel USB
  • przewód AUX
  • Instrukcja obsługi

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Radiobudzik Sony ICF-C1B
Radiobudzik Sony ICF-C1B
Kup teraz 149 230 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 35 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Muse radiobudzik M-178, czarny
Muse radiobudzik M-178, czarny
Kup teraz 131 152 zł

Oszczędzasz aż 21rabat 14 %

Empik szczegóły