Archiwum

Radio Blaupunkt PP5BR Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 19 miastach!

  • Kategoria radioodbiornik
  • Rodzaj radia cyfrowe
Kup teraz 109 159 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 31%

Neonet.pl

Radio Blaupunkt PP5.2CR przenośny radioodtwarzacz FM/MP3/USB/AUX obudowa radia Blaupunkt PP5.2CR w stylu retro i wnętrze pełne przydatnych funkcji, a także nowoczesnych rozwiązań, to połączenie, które z całą pewnością docenią wszyscy miłośnicy tradycyjnego designu i korzystnego brzmienia.Radioodtwarzacz przenośny PP5.2CR zezwala na słuchanie ulubionej muzyki lub stacji radiowej za każdym razem i wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę.

Może nam towarzyszyć w kuchni, podczas gotowania lub w salonie, gdy cieszymy się rodzinnymi chwilami.Model PP5.2CR zastosowany tuner FM z pamięcią aż 60 ulubionych stacji radiowych. Oznacza to,jednocześnie w domu, w biurze czy w podróży, swoją ulubioną rozgłośnię informacyjną czy muzyczną odtworzymy bez problemu i konieczności każdorazowego wyszukiwania jej częstotliwości.

Radioodtwarzacz PP5.2CR Oprócz radia, do dyspozycji mamy port USB i wejście AUX. Dzięki nim, w każdej chwili możemy posłuchać wybranego utworu ze swej biblioteki muzycznej zgranej na pendrive lub ulubionych nagrań zapisanych na dowolnym zewnętrznym źródle dźwięku, np.

notebookie.Radio Blaupunkt PP5.2CR zostało wyposażone w zegar oraz duży czytelny ekran, poprawnie widoczny w dodatku w nocy.zastosowany akumulator o objętości 1000 mAh, ładowany poprzez złącze microUSB, pozwala cieszyć się ulubioną muzyką lub atrakcyjnymi audycjami radiowymi nawet do 3 - 4 godzin.

Funkcjonalność ta umożliwia nam zabranie ze sobą urządzenia wszędzie tam, gdzie chcemy.Teleskopowa antena zadba o adekwatny odbiór sygnału radiowego, a moc 2 x 1,5 W RMS o należytą głośność. Komfortu obsługi dopełnia bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania.Dzięki unikatowemu designowi i obudowie imitującej ciemne drewno radioodtwarzacz mobilny PP5.2CR rewelacyjnie wkomponuje się w każde wnętrze, równocześnie klasyczne, jak i postępowe.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Radio TECHNISAT Techniradio RDR 0000/3922 Czerwono-czarny
Radio TECHNISAT Techniradio RDR 0000/3922 Czerwono-czarny
Kup teraz 109 199 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 45 %

Neonet.pl szczegóły
Radio ELTRA Ewa Srebrny
Radio ELTRA Ewa Srebrny
Kup teraz 69 113,04 zł

Oszczędzasz aż 44,04rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły