Archiwum

Radio BLAUPUNKT PR8BK Czarny

  • Kategoria radioodbiornik
Oferta tymczasowo niedostępna

przenośne Radio Blaupunkt PR8BK niezwykle prosta obsługa Model PR8BK to wyjątkowo proste i proste w obsłudze przenośne radio z tunerem analogowym. Znamionuje go klasyczne wzornictwo i niezwykła ergonomia.

Odbiornik ten daje możliwość słuchania swojej ulubionej audycji radiowej zarówno w domowym zaciszu, jak i w plenerze. Radioodbiornik posiada dwa źródła zasilania. Jedno klasyczne - sieciowe, po podłączeniu do gniazdka elektrycznego.

Drugie - bateryjne, po zainstalowaniu dwóch baterii typu R20. Ustaw po swemu W celu uzyskania jak najlepszego odbioru stacji radiowych, radio PR8BK zostało wyekwipowane w obrotową, rozkładaną antenę teleskopową.

staranne strojenie zagwarantuje wygodne i pokaźne pokrętło, które ułatwia przeszukiwanie i wybór żądanej częstotliwości, a czytelna skala, z nadrukowanymi fluorescencyjną farbą wielkimi cyframi, upraszcza odczyt choćby w ciemnym pomieszczeniu.

przejrzysty dźwięk zastosowany głośnik w połączeniu ze wzmacniaczem generującym 0,8 W mocy zapewnia czysty i przejrzysty dźwięk. Ponadto radio PR8BK posiada wyjście słuchawkowe w celu uzyskania dyskretnego odsłuchu.

wygodna rączka do przenoszenia urządzenia gwarantuje komfort obsługi, zwłaszcza gdy radioodbiornik używany jest na zewnątrz.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Radio TECHNISAT Techniradio RDR 0000/3922 Czerwono-czarny
Radio TECHNISAT Techniradio RDR 0000/3922 Czerwono-czarny
Kup teraz 109 199 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 45 %

Neonet.pl szczegóły
Radio ELTRA Ewa Srebrny
Radio ELTRA Ewa Srebrny
Kup teraz 69 113,04 zł

Oszczędzasz aż 44,04rabat 39 %

Neonet.pl szczegóły