Archiwum

Blaupunkt BP 3.0 FHD

  • Kategoria rejestrator samochodowy
  • Przekątna ekranu 2.7 "
  • Nośnik karta microSD
Kup teraz 339 427 zł

Oszczędzasz aż 88rabat 21%

Neonet.pl

BP3.0 videoREJESTRATOR
Urządzenie zaimplementowany moduł GPS, dzięki któremu możliwa jest rejestracja przebiegu trasy, czas w jakim dany odcinek został pokonany i szybkość z jaką poruszał się pojazd. Dostępne na stronie www.blaupunkt.com oprogramowanie z nad wyraz czytelnym interfejsem użytkownika, zezwala na późniejsze analizowanie zapisanego materiału. Zapisane dane są zsynchronizowane z nagraniem video co pozwala udokumentować kiedy, gdzie i z jaką prędkością poruszał się pojazd wyposażony w ten rejestrator.

BP 3.0 ma szerokokątny obiektyw 140 stopni, co zezwala na przechwycenie praktycznie całego widoku przed pojazdem. Zastosowany przetwornik CMOS o wartości 2 mega pikseli odpowiada za wysoką jakość i szczegółowość obrazu. Urządzenie nagrywa w standardzie Full HD i ma 4 tryby rozdzielczości video: 1920x1080(30fps) / 1280x720(60fps) / 1280x720(30fps) / 640x480(30fps). Użytkownik otrzymuje do dyspozycji 2,7 wyświetlacz HD TFT LCD, na którym wyświetlany jest nagrywany materiał w czasie rzeczywistym. Może on dodatkowo posłużyć do oglądania nagrań archiwalnych.

Rejestrator ma funkcję nagrywania w pętli i możliwość ustawienia długości pliku w zakresie 1, 3 lub 5 minut. Dzięki czemu, gdy na karcie pamięci zabraknie wolnego miejsca urządzenie samoczynnie usunie najstarsze zapisane pliki i zastąpi je aktualnym nagraniem. Aby zapobiec utracie ważnego fragmentu nagrania dostępna jest funkcja SOS, która broni dany plik przed samoczynnym skasowaniem. Plik zapisany w trybie SOS może zostać usunięty przez użytkownika w trakcie edycji materiału na komputerze. Ponadto urządzenie wyekwipowane jest w czujka przeciążenia, który w dodatku zabezpiecza nagrania przed skasowaniem w trakcie zderzenia lub kolizji. Dzięki funkcji monitorowania parkingu, osiągalne jest rejestrowanie obrazu w trakcie postoju auta na parkingu. Do prawidłowej pracy urządzenia wymagane jest niewielkie oświetlenie o wartości 1 LUX.

BP 3.0 posiada funkcję detekcji ruchu, dzięki czemu rejestrator włącza zapis tylko wtedy, gdy przed obiektywem rejestratora wynajdzie się ruchomy obiekt. Funkcja ta może dodatkowo posłużyć do włączania rejestratora. Oprócz tego dostępna jest opcja samoczynnego włączania kamery w chwili włączenia zapłonu, warunkiem jest podłączony kabel zasilający. Realne jest ponadto uruchamianie manualne przy pomocy przycisku na obudowie. Po przełączeniu rejestratora w tryb aparatu można wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 12M / 8M / 5M / 3M / 2M / 1.2M / VGA.

Rejestrator zaimplementowany mikrofon i głośnik, co zezwala na zapis nie tylko obrazuna dodatek dźwięku w trakcie pracy urządzenia. Znajdujący się na bocznej ściance obudowy slot kart micro SD obsługuje nośniki o maksymalnej objętości 64 GB. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo micro USB przy pomocy dostarczonej ładowarki samochodowej. Na obudowie znajduje się w dodatku gniazdo mini HDMI do przesyłania wysokiej jakości sygnału audio wideo do kompatybilnych zewnętrznych urządzeń.

Wraz z urządzeniem dostarczony jest uchwyt do zamocowania na przedniej szybie, ładowarka z długim kablem zezwalającym na dyskretny montaż, przewód USB i oprogramowanie do odczytu informacji zapisanych poprzez moduł GPS.EAN: 4260275273134
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BP3.0FHD
Rozdzielczość: Full HD 1080p
liczba klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - sensor przeciążenia- Monitorowanie parkingu- Wyświetlanie numeru tablicy rejestracyjnej
Przekątna ekranu: 2,7''
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
wariant kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: microUSB
Zasilanie: - zastosowany akumulator- Ładowanie przez port microUSB
Akcesoria w zestawie: - Uchwyt do zamocowania na przedniej szybie- Ładowarka z długim przewodem pozwalającym na dyskretny montaż - kabel USB oraz oprogramowanie do odczytu informacji zapisanych przez moduł GPS
Kolor: Czarny

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Xblitz S4
Xblitz S4
Kup teraz 189 350 zł

Oszczędzasz aż 161rabat 46 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Lamax C9
Lamax C9
Kup teraz 399 499 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 20 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły