Archiwum

Lamax C9

  • Kategoria rejestrator samochodowy
Kup teraz 399 509 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 22%

Sferis.pl

Szerokokątny obiektyw videorejestrator LAMAX C9 to znakomity towarzysz w podróży, który nie przegapi żadnych pokaźnych zdarzeń na drodze, równocześnie w dzień jak i w nocy. To kamera samochodowa, zaopatrzona w przetwornik CMOS i szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 150 poziomów.

mocna obudowa nadaje kamerze elegancki wygląd, gwarantuje niepodatność i trwałość. Wysokiej jakości ekran LAMAX C9 to prosta w obsłudze kamera samochodowa z 2,7-calowym znacznym czytelnym wyświetlaczem TFT i z wbudowanym mikrofonem.

LAMAX C9 rejestruje obraz z maksymalną rozdzielczością nagrywania filmów 2K 2560 x 1080 pikseli w formacie MP4. Videorejestrator zaopatrzono w złącze USB, a także czytnik kart pamięci Micro SD Class 10 (maksymalnie do 64 GB ).

sensor ruchu videorejestrator został wyekwipowany w szereg {pomocn|przydatn)ych funkcji. Urządzenie oferuje nagrywanie w pętli, a także automatyczne włączanie nagrywania po wykryciu ruchu, LDWS- system ostrzegania przed wyjechaniem z pasa ruchu oraz funkcję WDR.

G-sensor LAMAX C9 posiada również moduł GPS oraz funkcję wykrywania zdarzeń - G-sensor, która automatycznie zapisuje nagrania z kolizji i innych zdarzeń, a także zabezpiecza je przed nadpisaniem. W zestawie znajdziemy uchwyt samochodowy, przewód zasilający, magnetyczny uchwyt oraz ładowarkę samochodową....

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
SmartGPS DVR-501
SmartGPS DVR-501
Kup teraz 95 108 zł

Oszczędzasz aż 13,20rabat 12 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły