Archiwum

Lamax S7 Dual

  • Kategoria rejestrator samochodowy
Kup teraz 549 677 zł

Oszczędzasz aż 128rabat 19%

Neonet.pl

Oczy w podróży z przodu i z tyłu Podwójna kamera w lusterku wstecznym to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykorzystywać kamerę samochodową, lecz są znużeni jej rutynowym montażem i ustawieniami.

LAMAX S7 Dual wystarczy zamontować tylko raz i już nigdy nie trzeba się przejmować jej instalacją. Ponieważ kamera wygląda zupełnie jak lusterko wsteczne, na którym umieszczasz ją przy pomocy gumowych elementów mocujących, możesz zostawić ją w samochodzie choćby w trakcie swojej nieobecności.

Dyskretny wygląd nie będzie przyciągał uwagi ewentualnego złodzieja. Dzięki kamerze wstecznej możesz też zyskać kontrolę nad tym, co dzieje się za samochodem albo ułatwić sobie parkowanie przy pomocy linii naprowadzających.

Realne full HD Kamera samochodowa LAMAX S7 Dual buduje przednią kamerą wysokiej jakości nagrania w natywnym full HD. Dzięki obfitej rozdzielczości i ostrości obrazu nagrania są wyraźne i szczegółowe - możesz na nich dojrzeć takie szczegóły jak tablica rejestracyjna.

Tylna kamera pozwoli na sporządzenie nagrań w prawdziwej rozdzielczości HD. Kamera bezpośrednio w lusterku wstecznym Największym wrogiem codziennego wykorzystywania kamery samochodowej jest konieczność jej ciągłych ustawień, podłączania, instalacji.

Kamerę samochodową S7 Dual możesz zostawić na stałe w samochodzie. Dzięki czemu, iż wygląda jak lusterko wsteczne, nie będzie kusiła złodzieja. Pokaźny wyświetlacz 4,3", który znajduje się po prawej stronie kamery, nie zakłóca widoku i zezwala na stosowanie lusterka w jego pierwotnej funkcji nawet przy włączonym ekranie.

Wzorowe parkowanie stworzone samochody coraz bardziej powiększają swoje wymiary, ale wciąż ubywa na nie miejsca. Parkowanie na przykład przy centrum handlowym stanowi coraz większy problem. W tych okolicznościach bardzo pomocna okazuje się kamera parkowania, która ułatwi parkowanie w wąskich przestrzeniach.

Kamera samochodowa LAMAX S7 Dual to idealne rozwiązanie tego problemu. Jeżeli kamera jest właściwie podłączona, po wrzuceniu biegu wstecznego na ekranie pojawi się obraz z tylnej kamery i linie cofania.

Parkowanie stanie się kwestią chwili. Moduł GPS do dokładnych informacji za pomocą modułu GPS zobaczysz rzeczywistą prędkość, współrzędne i inne dane na wyświetlaczu aparatu. Dzięki przeznaczonemu graczowi możesz śledzić przebieg całej podróży, w tym podgląd map online.

Oprócz prędkości, jednoczesnego nagrywania z obu kamer i kierunku jazdy, zobaczysz również informacje z czujnika G-detektor. Pomaga to zidentyfikować sprawcę choćby w sytuacji wielkich wypadków - na przykład podczas podróży w korku....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
TrueCam H7
TrueCam H7
Kup teraz 478 799 zł

Oszczędzasz aż 321rabat 40 %

Sferis.pl szczegóły