Archiwum

Mio Drive 65

  • Kategoria rejestrator samochodowy
  • Przekątna ekranu 6.2 "
  • Nośnik karta microSD
Kup teraz 898 1069 zł

Oszczędzasz aż 171rabat 16%

ELECTRO.pl

73589 opinii

MiVue Drive 65 LM Full Europe Lifetime 44 kraje Nawigacja 6,2'' z wbudowanym rejestratorem samochodowym Full HD.
demonstrujemy Mio MiVue Drive 65 LM, czyli nieszablonowe i kompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy standard w świecie nawigacji samochodowych i wideorejestratorów. To prekursorskie urządzenie wielki wyświetlacz 6,2 cala i obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z zaimplementowaną kamerą Extreme HD (1296p dla 30 klatek/sek.) klasy premium, a także dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).


dzięki czemu jedynemu w swoim rodzaju urządzeniu z łatwością dojedziesz do celu, korzystając z użytecznej i łatwej w obsłudze nawigacji samochodowej, a wideorejestrator zapisze każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Extreme HD.
W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych. W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 65 jest bogato wyekwipowane w funkcje premium i ma zapewnioną gratisową aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki temu już nigdy nie będziesz się martwić o świeże mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać informacje o fotoradarach, dodatkowo poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, żeby wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Otrzymywane w czasie rzeczywistym dane (TMC) o natężeniu ruchu, robotach drogowych czy innych zagrożeniach pozwalają zaoszczędzić czas dzięki możliwości wytyczenia alternatywnej, szybszej trasy. Videorejestrator i nawigacja działają jednocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy i przerywania komend nawigacji. Żeby włączyć podgląd z kamery pokładowej, wystarczy wybrać opcję 'Kamera' z głównego menu lub wyświetlacz z mapą.


Kamera MiVue Drive 65 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 140 i przysłonę F1.8.
niebanalną opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć że urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od dzisiaj wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest przy pomocy długiego kabla dzięki czemu montaż jest bezproblemowy nawet w dużych autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest niepodatne na zakłócenia i interferencje. Co pokaźne, to inteligentne urządzenie zaimplementowane systemy ADAS (progresywny system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdu do urządzenia: układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia czy kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim ogranicza się, np. Dlatego że kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie.


MiVue Drive 65 nie tylko Cię prowadzi i rejestruje trasę,też dba o Twoje bezpieczeństwo.

świeże urządzenie Mio MiVue Drive 65 to perfekcyjny towarzysz podróży, który dba o Twoje bezpieczeństwo: jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszelkich, którzy chcą mieć pokaźny wyświetlacz 6,2 cala, cenią sobie bezpieczeństwo i chcą posiadać na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, by dotrzeć z punktu A do punktu B.

Â

towar
firma
Kod producenta
5262N5380035
EAN
5420027526867
Rozdzielczość ekranu
800 x 480
informacje podstawowe
wariant nawigacji
Samochodowa
Czarny
Fizyczne ekran Funkcje
Albania
Andora
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Malta
Mołdawia
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Watykan
Węgry
obszerna Brytania
Włochy
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Informacja o korkach i utrudnieniach na drodze z funkcją ich omijania
dane o fotoradarach
Mapy 3D
Trzyosiowy sensor wstrząsów
Widok skrzyżowań 3D
Oprogramowanie
Microsoft Windows CE 6.0
technologiczne
Dotykowy
LCD
Karta pamięci microSDHC
Karta pamięci microSDXC
800 MHz
Mini USB
zastosowane technologie
IQ Routes
Zasilanie
Akumulator
Karta micro SD
Ładowarka samochodowa
Płyta z oprogramowaniem
Uchwyt na szybę
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Mio MiVue 785
Mio MiVue 785
Kup teraz 561 999 zł

Oszczędzasz aż 438,30rabat 44 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Xblitz Go SE
Xblitz Go SE
Kup teraz 249 349 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 29 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły