Archiwum

Mio MiVue 785

  • Kategoria rejestrator samochodowy
  • Przekątna ekranu 2.7 "
  • Nośnik karta microSD
Kup teraz 560,24 999 zł

Oszczędzasz aż 439rabat 44%

Media Expert

5395 opinii

Koniec zmartwień za kierownicą
Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne: zatłoczenie, pełne kierowców jadących zbyt momentalnie i zbyt nieuważnie.
Rośnie ilość wypadków, również pozorowanych, które posiadają na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego wkracza do akcji nasz najlepszy model videorejestartora - MiVue 785.

Prowadź z MiVue, prowadź pewnie
Rejestrator MiVue 785 zapewnia rewelacyjną jakość nagrań w rozdzielczości Full HD / 1080p z szerokim kątem widzenia 140° dzięki wysokiej klasy sensorowi optycznemu Sony™. Każdy detal na drodze zostanie zarejestrowany — także numery rejestracyjne — choćby w ciemności. Nagrywanie rozpoczyna się wraz z uruchomieniem silnika auta.

Kamera to w dodatku oszczędność. Udokumentowanie iż kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi iż nie stracisz zniżek.

Kamera MiVue 785 jest banalnie prosta w użyciu. Wystarczy kilka minut by w pełni się z nią zapoznać. Dzięki instynktownie zbudowanemu menu dostęp do opcji i funkcji jest prosty a zarazem logiczny. Konfiguracja urządzenia i przypasowanie do swoich potrzeb jest proste - każdy sobie z tym poradzi nawet bez instrukcji obsługi.

Bezpieczeństwo z zasady
Wiemy iż bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich i Twojego mienia jest najważniejsze - dlatego stworzyliśmy kamerę która gruntownie odpowiada na te zapotrzebowania - Mio MiVue 785.

Kamera MiVue 785 posiada systemy ADAS (innowacyjne systemy wspomagania kierowcy). Systemy LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu), FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym) dają uzupełniające poczucie bezpieczeństwa i pewności.

w sytuacji awaryjnej kamera MiVue 785 działa automatycznie. Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu z którego tylko Ty możesz wykasować takie nagranie.

Rejestrator MiVue 785 zastosowaną bazę fotoradarów z inteligentnym systemem ostrzeżeń. Baza
aktualizowana jest co miesiąc przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Najwyższa jakość
Jakość nagrań z kamery MiVue 785 znamionuje się udoskonaloną jakością w porównaniu z innymi produktami przystępnymi na rynku - wyjątkowo niezwykle tanimi wideorejestratorami. Rejestrator Mio MiVue jest konkretnie produkowany. Przed opuszczeniem fabryki kamera testowana jest na dużo sposobów które mają dać pewność że będzie ona działała bezproblematycznie w różnych warunkach atmosferycznych - czy to afrykańskiego upału czy syberyjskiego mrozu. Kamera nadzwyczajnie wpasowuje się we wnętrze auta nie uwydatniając się zbytnio. Jest to bardzo ważne w sytuacjach gdy zostawiamy kamerę w aucie pod naszą nieobecność.

zastosowany moduł GPS — samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.

Możliwość przypasowania do własnych potrzeb
MiVue 785 ma opcję instalacji uzupełniającej, tylnej kamery A20. Dzięki czemu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem.

Opcjonalnie możesz wyposażyć Mio MiVue 785 w akcesorium Mio Smartbox które pozwoli nagrywać kamerze poprzez bardzo długi czas i to bez włączonego silnika w aucie. Mowa oczywiście o trybie parkingowym.

W razie wypadku rejestrator można błyskawicznie zdjąć i przełączyć do trybu zdjęć, żeby sfotografować szkodę. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, co jest szczególnie przydatnym narzędziem przy dokumentacji zdarzeń.
Główne atrybuty:
• wyświetlacz dotykowy 2,7” (6,9 cm) — unikatowa łatwość wykorzystania i instynktowna obsługa
• Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 — pliki mają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań.
• szeroki kąt widzenia 140° — uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach
• Soczewka z przysłoną F1.8 — przekazuje więcej światła do czujnika, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
• Wysokiej jakości detektor optyczny Sony™ — dla możliwie najlepszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia
• Ostrzeżenia o fotoradarach — bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia*
• wbudowany moduł GPS — automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
• zaawansowane systemy wspomagania kierowcy — FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
• 3- osiowy sensor G — nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
• Uchwyt obrotowy — możliwość przystępnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video
• Tryb parkingowy — aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu i/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
• Przełączanie do trybu fotografii — używaj kamery samochodowej do gromadzenia dowodów z kolizji i zdarzeń. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, więc można określić dokładne miejsce dokumentacji.
• Alarm przekroczenia szybkości — możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
• Dodawanie fotoradarów — możesz dodawać świeże fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
• Karta Micro SD™ — zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 128 GB obszerności

* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

dane technologiczne:
- rozmiary: 87,8 x 52,2 x 31,9 (mm)
- Waga: 100 g
- Wielkość i rodzaj wyświetlacza: wyświetlacz dotykowy 2,7 cala (16:9)
- Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p / 30 klatek na sekundę
- Szklana soczewka wysokiej jakości: 5G+1 IR
- Chipset DSP: AIT8328Q
- Format wideo:.MP4 (H.264)

Zawartość opakowania:
• Mio MiVue 785
• Ładowarka samochodowa
• Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
• Podręcznik użytkownika (QSG)

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Xblitz Go SE
Xblitz Go SE
Kup teraz 199 349 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
SmartGPS DVR-901
SmartGPS DVR-901
Kup teraz 69 89 zł

Oszczędzasz aż 20,01rabat 22 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły