Archiwum

Navitel R600

  • Kategoria rejestrator samochodowy
  • Przekątna ekranu 2.0 "
  • Nośnik karta microSD
  • Funkcje detektor ruchu
  • Złącza mini USB
  • Kąt widzenia 170 °
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
Kup teraz 249 399 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 38%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Navitel R600 - rejestrator drogowy Navitel R600 to kamera zaopatrzona w procesor NT96650 który jest także używany w kamerach widocznie droższych - kamera rejestruje obraz w świetnej jakości jednocześnie w ciągu dnia jak i w nocy, obraz jest szczegółowy i precyzyjny.

Dzięki niewielkim rozmiarom prosto zamontować go w sposób utrudniający dostrzeżenie z zewnątrz, przyklejany do szyby uchwyt na dwustronną taśmę 3M pozwoli na pewne zamontowanie na szybie pojazdu. Uchwyt ma sprytny system wypinania kamery - kamerę można wypiąć samą albo z baterią zintegrowaną z uchwytem w zależności od potrzeb.

przewód ładowania wpinany jest w dwójnasób - w kamerę lub w uchwyt. Wpięcie w uchwyt przystępne wypięcie kamery bez baterii z samochodu bez konieczności szarpania się z kablami. Kilka powodów dlaczego warto mieć video rejestrator niepodważalny dowód w w razie wypadku czy stłuczki ustalenie sprawcy i brak świadków nie jest już problemem wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców i możliwość nagrania niespodziewanych zdarzeń Navitel R600 to nowy towar na rynku, dzięki zastosowaniu procesora NT96650 zapewnia nadzwyczajną jakość rejestrowanego obrazu, jest konkurencją dla kamer w przedziale do 400zł lecz dzięki niższej cenie i tym samym "składnikom" dostajemy produkt niezrównany.

Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i eleganckie wykończenia. Minimalna i bezawaryjna, intuicyjna obsługa. Specyfikacja Navitel r600: sensor optyczny SONY ekran 2" w technologii IPS o rozdzielczości 900x240 Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/ 30fps Szerokokątny obiektyw 170 Dzięki zaimplementowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

ekran 2 " w technice IPS o rozdzielczości 960x640 pikseli – oferuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technice kompresji obrazu H.264 zapewnia najlepsze atrybuty nagrania i odtwarzania przy drobnym rozmiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątny (170) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Progresywny tryb parkingowy - urządzenie lokalizuje ruch w polu widzenia kamery i zaczyna nagrywanie podczas Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki progresywnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest bardzo korzystną jakością i wyrazistością szczegółów. Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do obszerności 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najlepszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom -pozwala na wyśmienite zbliżenia w każdej sytuacji. Urządzenie nad wyraz czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie uruchamia się i zaczyna nagrywanie (pod warunkiem, że zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

progresywny sensor przeciążeń (G-czujka). Zaimplementowany akumulator pozwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie fotografii z wypadków albo innych zdarzeń na drodze W komplecie występuje praktyczny uchwyt, który zapewnia maksymalną przyczepność, choćby w trakcie realizowania gwałtownych i nieoczekiwanych manewrów FILM Z KAMERY NAVITEL R600

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Nextbase 222G
Nextbase 222G
Kup teraz 378 699 zł

Oszczędzasz aż 321rabat 46 %

Neonet.pl szczegóły