Archiwum

Wideorejestrator BLAUPUNKT BP 3.0 FHD GPS

  • Kategoria rejestrator samochodowy
  • Przekątna ekranu 2.7 "
  • Nośnik karta microSD
Kup teraz 279
Media Expert

5395 opinii

BP3.0 wideoREJESTRATOR
Urządzenie zastosowany moduł GPS, dzięki któremu osiągalna jest rejestracja przebiegu trasy, czas w jakim dany odcinek został pokonany i szybkość z jaką poruszał się pojazd. Dostępne na stronie www.blaupunkt.com oprogramowanie z niezwykle czytelnym interfejsem użytkownika, zezwala na późniejsze analizowanie zapisanego materiału. Zapisane dane są zsynchronizowane z nagraniem video co pozwala udokumentować kiedy, gdzie i z jaką szybkością poruszał się pojazd wyposażony w ten rejestrator.

BP 3.0 ma szerokokątny obiektyw 140 stopni, co pozwala na przechwycenie praktycznie całego widoku przed pojazdem. Wbudowany przetwornik CMOS o wartości 2 mega pikseli odpowiada za wysoką jakość i szczegółowość obrazu. Urządzenie nagrywa w standardzie Full HD i ma 4 tryby rozdzielczości wideo: 1920x1080(30fps) / 1280x720(60fps) / 1280x720(30fps) / 640x480(30fps). Użytkownik uzyskuje do dyspozycji 2,7 ekran HD TFT LCD, na którym wyświetlany jest nagrywany materiał w czasie rzeczywistym. Może on też posłużyć do przeglądania nagrań archiwalnych.

Rejestrator posiada funkcję nagrywania w pętli i możliwość ustawienia długości pliku w zakresie 1, 3 lub 5 minut. Dzięki temu, gdy na karcie pamięci zabraknie wolnego miejsca urządzenie automatycznie usunie najstarsze zapisane pliki i zastąpi je aktualnym nagraniem. By zapobiec utracie ważnego fragmentu nagrania przystępna jest funkcja SOS, która chroni dany plik przed samoczynnym skasowaniem. Plik zapisany w trybie SOS może zostać usunięty poprzez użytkownika podczas edycji materiału na komputerze. Dodatkowo urządzenie wyekwipowane jest w czujnik przeciążenia, który dodatkowo zabezpiecza nagrania przed skasowaniem w trakcie zderzenia albo kolizji. Dzięki funkcji monitorowania parkingu, osiągalne jest rejestrowanie obrazu w trakcie postoju auta na parkingu. Do prawidłowej pracy urządzenia wymagane jest niewielkie oświetlenie o wartości 1 LUX.

BP 3.0 posiada funkcję detekcji ruchu, dzięki czemu rejestrator włącza zapis tylko wtedy, gdy przed obiektywem rejestratora wynajdzie się ruchomy obiekt. Funkcja ta może jeszcze posłużyć do włączania rejestratora. Oprócz tego przystępna jest opcja samoczynnego włączania kamery w chwili włączenia zapłonu, warunkiem jest podłączony kabel zasilający. Możliwe jest w dodatku uruchamianie manualne za pomocą przycisku na obudowie. Po przełączeniu rejestratora w tryb aparatu można wykonywać fotografie o rozdzielczości 12M / 8M / 5M / 3M / 2M / 1.2M / VGA.

Rejestrator wbudowany mikrofon i głośnik, co pozwala na zapis nie tylko obrazuna dodatek dźwięku w trakcie pracy urządzenia. Znajdujący się na bocznej ściance obudowy slot kart micro SD obsługuje nośniki o maksymalnej obszerności 64 GB. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo micro USB za pomocą dostarczonej ładowarki samochodowej. Na obudowie znajduje się jeszcze gniazdo mini HDMI do przesyłania wysokiej jakości sygnału audio wideo do kompatybilnych zewnętrznych urządzeń.

Wraz z urządzeniem dostarczony jest uchwyt do zamocowania na przedniej szybie, ładowarka z długim kablem zezwalającym na dyskretny montaż, przewód USB, a także oprogramowanie do odczytu informacji zapisanych przez moduł GPS.EAN: 4260275273134
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BP3.0FHD
Rozdzielczość: Full HD 1080p
liczba klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - detektor przeciążenia- Monitorowanie parkingu- Wyświetlanie numeru tablicy rejestracyjnej
Przekątna ekranu: 2,7''
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
wariant kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: microUSB
Zasilanie: - zaimplementowany akumulator- Ładowanie przez port microUSB
Akcesoria w pakiecie: - Uchwyt do zamocowania na przedniej szybie- Ładowarka z długim kablem pozwalającym na dyskretny montaż - kabel USB oraz oprogramowanie do odczytu informacji zapisanych przez moduł GPS
Kolor: Czarny

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Wideorejestrator XBLITZ Z3
Wideorejestrator XBLITZ Z3
Kup teraz 124 200 zł

Oszczędzasz aż 76rabat 38 %

Avans.pl szczegóły
70MAI A500s Pro Plus+
70MAI A500s Pro Plus+
Kup teraz 439 599 zł

Oszczędzasz aż 160rabat 27 %

Avans.pl szczegóły