Archiwum

Xiaomi 70Mai Dash Cam 1S

  • Kategoria rejestrator samochodowy
  • Rozdzielczość 1920 x 1080
Kup teraz 209,47 269 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 22%

OleOle!

29739 opinii

 Kamera samochodowa Xiaomi 70mai Smart Dash Cam 1S Xiaomi 70mai Smart Dash Cam 1S z łącznością z Wi-Fi i świetną jakością nagrań doskonała jakość nagrań video Kamera samochodowa Xiaomi 70mai Dash Cam 1S pozwala na nagrywanie w rozdzielczości 1920 x 1080p Full HD.

Kąt widzenia sprzętu jest równy aż 130 stopniom, dzięki temu możesz nagrywać obszerne kadry z wykorzystaniem jednej kamerki. W konstrukcji produktu zaimplementowano matrycę Sony IMX323, gwarantującą jego wysoką skuteczność, a także przysłonę f/2.2.

Udostępniaj nagrania w czasie rzeczywistym Kamera ma możliwość łączenia z siecią Wi-Fi. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest w stanie strumieniować nagrywane klipy w czasie rzeczywistym, udostępniając je bezpośrednio w mediach społecznościowych.

dedykowana aplikacja marka zadbał o stworzenie asygnowanej aplikacji kompatybilnej z kamerą samochodową Xiaomi 70mai Dash Cam. Jest ona przystępna jednocześnie w systemie operacyjnym Android, jak i iOS. Za pomocą aplikacji 70mai Dash Cam jesteś w stanie kontrolować nagranie i zarządzać jego ustawieniami z użyciem smartfona.

ponadto umożliwia: oglądanie nagrań znajdujących się na karcie pamięci oglądanie obrazu z kamery na żywo zmianę ustawień kamery formatowanie karty pamięci Budowa Kamera Xiaomi 70mai Dash Cam 1S została wykonana z tworzyw pozwalających na pracę w temperaturze od -20˚C do 60˚C.

Długość kabla zasilającego wynosi aż 3,5 metra, dzięki czemu możesz podłączyć go do dowolnego źródła. Nagrywanie z dźwiękiem Xiaomi 70mai Dash Cam 1S została wyposażona w mikrofon pozwalający na nagrywanie klipów wraz z dźwiękiem.

Możesz włączyć lub wyłączyć tę funkcję w ustawieniach sprzętu. Mikrofon pozwala na też uruchamianie nagrywania za pomocą wypowiadanych komend. Ładowanie w samochodzie Akumulator litowo-jonowy o obszerności 240 mAh umieszczony w konstrukcji kamery można ładować przy pomocy załączonej ładowarki samochodowej lub charakterystycznego kabla USB.

To, jaki kabel wybierzesz zależy wyłącznie od Twoich aktualnych potrzeb. Obrotowy uchwyt budowa Xiaomi 70mai Dash Cam 1S została wyprodukowana z myślą o swobodnym obracaniu urządzenia w celu ustawienia najodpowiedniejszego kadru.

Uchwyt jest nie tylko nieskomplikowany w obsłudze, ale także umożliwia utrzymanie kamery w zrównoważonej pozycji. Model Xiaomi 70mai Dash Cam 1S został zaprojektowany z myślą w głównej mierze o rejestrowaniu trasy w trakcie jazdy samochodem, potrzebne okazało się wyposażenie go w wytrzymały klej zezwalający na stabilne umieszczenie na szybie.

zastosowany klej jest odporny na wysokie temperatury, dzięki czemu możesz zostawić swoje auto w pełnym słońcu bez obawy o kamerę. Mocowanie jest szczególnie trwałe, równocześnie nie uszkadzając szyby. Dioda LED na około przycisku oznajmiająca o bieżącym stanie nagrywania Zielony: normalne nagrywanie Niebieski: kamera po...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Xblitz Park View
Xblitz Park View
Kup teraz 249 479 zł

Oszczędzasz aż 230rabat 48 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Xiaomi 70Mai Dash Cam A400
Xiaomi 70Mai Dash Cam A400
Kup teraz 249 670 zł

Oszczędzasz aż 421rabat 63 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły