Archiwum

XIAOMI 70mai Dash Cam A400

 • Kategoria rejestrator samochodowy
 • Przekątna ekranu 2 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080
Kup teraz 275 498 zł

Oszczędzasz aż 223rabat 45%

Zadowolenie.pl

11100 opinii

wideorejestrator 70mai A400 Dash Cam + kamera tylna RC09

70mai A400 Dash Cam + kamera cofania RC09

Rejestrator wideo 70Mai A400 dzięki 145 stopniowemu kątowi widzenia potrafi uwiecznić wyjątkowo dużo szczegółów. Dzięki soczewce o wielkości F2,0 i technice WDR kamera generuje nagrania niezwykle wysokiej jakości niezależnie od pogody, pory roku czy dnia. Rejestrator A400 Dash Cam nagrywa w rozdzielczości 2560×1440, a dzięki czujnikowi G-detektor nietypowe wzburzenie auta nie zostanie potraktowane przez rejestrator obojętnie.

wideorejestrator ma zastosowany sensor wstrząsów ( G-czujka). To oznacza, że urządzenie wykryje jakiekolwiek gwałtowne ruchy w samochodzie – nagłe hamowanie, czy także stłuczkę. Po wykryciu wstrząsu, kamera w sposób samoczynny zabezpieczy nagranie. Opcja ta działa zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. W ten sposób uzyskasz żywy i nadzwyczajny pod względem jakości obraz w każdych warunkach

Monitoring przebiegu trasy i otoczenia

Jakie szybkości osiągasz? Ile czasu poświęcasz na przejechanie określonej trasy? Jak dużo kilometrów pokonujesz w ciągu dnia, tygodnia i miesiąca? Kamera samochodowa 70mai Dash Cam A400 udzieli odpowiedzi na te pytania. Zarejestruje i zapisze dla Ciebie wszystkie informacje dotyczące lokalizacji i szybkości, które później możesz poddać analizie. A kiedy zostawisz samochód na parkingu i ktoś go uszkodzi kamera samoczynnie zainicjuje nagrywanie obrazu dzięki wbudowanemu czujnikowi wstrząsu. Kiedy zaś wsiądziesz do auta powiadomi Cię, że warto sprawdzić zarejestrowany obraz.

Tryb parkingowy

Kamera samochodowa 70mai A400 Dash Cam szczególnie przydatny tryb parkingowy. Po wykryciu wstrząsu przez wbudowany sensor G-detektor, kamera aktywuje się i zacznie nagrywać. Dzięki temu można uwiecznić sprawcę, który uszkodził Twój samochód. Jednak żeby móc w pełni skorzystać z tej funkcji będziesz dodatkowo potrzebował adaptera zasilania Hardwire Kit UP02.

Będzie czuwać nad Twoim bezpieczeństwem

Kamera 70mai A400 wyposażona została w wydajny detektor optyczny GC4653, który pozwala uzyskać obraz w jakości QHD w rozdzielczości aż 1440p. Obraz jest nieprzeciętnie ostry, a barwy świetnie odwzorowane, dzięki czemu bez problemu można odczytać numery tablic rejestracyjnych mijanych pojazdów. Kamera pracuje jednakowo należycie w dzień, jak i w nocy, co niewątpliwie pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia (145 stopni) kamera pokrywa aż 3 pasy na jezdni, co likwiduje ryzyko tego, że jakiekolwiek zdarzenie na drodze umknie jej uwadze. Jeśli zdarzy Ci się nieznaczna kolizja, dostarczy Ci taki dowód, który na pewno pomoże wyjaśnić wszelkie sporne kwestie.

Zapewni dobrej jakości obraz choćby nocą

Kamera samochodowa 70mai A400 wyekwipowana została w technologię WDR (Wide Dynamic Range), która samoczynnie dostosowuje poziom ekspozycji do oświetlenia. Tryb nocny działa w niej bez zarzutu, a obraz nie traci jakości, kiedy oświetlenie jest słabsze lub kontrast pokaźniejszy. Przesłona o jasności F2.0 przyciąga więcej światła, co doskonale rozjaśnia ciemniejsze scenerie. Nie musisz obawiać się o to, iż nocą kamera będzie pracować gorzej, a ważne zdarzenie umknie jej uwadze.

Będzie pracować automatycznie i uwydatni się inteligencją

Urządzenie od marki 70mai w kształcie kompaktowego aparatu uruchamia się samoczynnie, wraz ze startem silnika samochodu. Nie musisz pamiętać o tym, żeby włączyć go ręcznie. Kamera jest naprawdę inteligentna – zapisuje nagrania w pętli, co pozwala uniknąć utraty zapisu ważnego materiału z drogowego zdarzenia. Kiedy cała jej pamięć zostanie wykorzystana, najstarsze nagrania będą zastępowane tymi bieżącymi. A400 posiada natywną obsługę kart pamięci do maksymalnie 128GB obszerności i klasy 10, dzięki temu błyskawicznie przetwarza choćby wielkie pliki i za każdym razem działa wydajnie.

Odpowie na pytanie, skąd te zarysowania

W kamerze samochodowej 70mai A400 znajduje się czujka G-czujnik, stanowczo przydatny w trakcie trybu parkingowego. Kiedy urządzenie wykryje wstrząs, automatycznie zacznie nagrywać. Pozwoli Ci to sprawdzić, kto uszkodził Twój samochód i zostawił rysy na jego karoserii. O nagranym podczas parkowania materiale zostaniesz poinformowany poprzez powiadomienie głosowe, które pojawi się, kiedy tylko włączysz swoje auto. Urządzenie też tryb fotograficzny, co da Ci możliwość bezproblemowego odpięcia go i wykonania fotografii bezpośrednio z miejsca zdarzenia. Jest to osiągalne dzięki temu, że kamera zaopatrzona jest w baterię o pojemności 500 mAh i nie potrzebuje dopełniającego zasilania, żeby dla Ciebie pracować.

zespoi się z Wi-Fi

Kamerę 70mai A400 obsługuje się dzięki przeznaczonej aplikacji 70mai, która dostępna jest na system Android, a także iOS. W aplikacji łatwo przejrzysz nagrania, a także pobierzesz je na pamięć swojego smartfona. Z videorejestratorem zespolisz się przez Wi-Fi.

Specyfikacja:

 • Model A400
 • Menu w języku polskim
 • detektor obrazu GC4653
 • Nagrywanie w rozdzielczości 2560×1440
 • czujnik wstrząsu G-czujnik
 • tryb parkingowy Opcjonalny z adapterem UP02
 • rozmiar wyświetlacz: 2"
 • Rozdzielczość: 2560 x 1440
 • Bateria: 500mAh
 • Łączność WiFi
 • przewód zasilający: 3,5 m

Kamera cofania RC09:

 • Rozdzielczość nagrań: Full HD 1920x1080p
 • czujka: GC2053
 • Przysłona: F2.0
 • Łączność: przewód

Zwartość zestawu:

 • 70mai Dash Cam A400
 • przewód USB ×1
 • Ładowarka samochodowa ×1
 • Łapka usprawniająca chowanie kabla ×1
 • Naklejka elektrostatyczna ×2
 • Instrukcja obsługi po polsku
 • Kamera cofana RC09

70mai A400 Dash Cam w komplecie z kamerą tylną RC09

Instalacja videorejestratora w pojeździe to pewnego rodzaju nowy standard bezpieczeństwa. Z funkcji oferowanych poprzez kamery przód/tył korzystają jednocześnie kierowcy prywatni, jak i klienci biznesowi. Możliwość czytelnej rejestracji wydarzeń przed maską samochodu wpływa na poprawę komfortu jazdy, bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Pozwala na dodatek dowieść swoich racji w sytuacji niespójności stanowisk prezentowanych prze kierowców w trakcie kolizji. Jednym z rozwiązań, które oferujemy to wideorejestrator 70mai A400 Dash Cam w komplecie z kamerą tylną RC09.

wideorejestrator 70mai A400 Dash Cam: Charakterystyka

Urządzenie uruchamia się samoczynnie zaraz po odpaleniu silnika samochodu. To oznacza, że nigdy nie zapomnisz go włączyć, a ewentualne zdarzenia zostaną zapisane w jego pamięci. O to, by żadne ważne nagranie nie umknęło Twojej uwadze zadba sensor wstrząsów, który aktywuje funkcję automatycznego zabezpieczenia nagrania (m.in. Na wypadek stłuczki). Na tym funkcjonalność kamery 70mai A400 Dash Cam się nie kończy.

System ostrzega kierowcę o zjechaniu z pasa ruchu albo możliwości wystąpienia kolizji, a podczas postoju kontroluje samochód dostarczając odpowiedzi na pytanie o to, skąd wzięły się rysy na karoserii. W zależności od zapotrzebowania możesz także skorzystać z funkcji:

 • kamery cofania,
 • monitoringu przebiegu trasy i otoczenia,
 • trybu zapisu nocnego.

Kierowców zainteresowanych wyborem wideorejestratora z kamerą tylną nakłaniamy do szczegółowego zapoznania się z parametrami pracy kamery 70mai A400 Dash Cam. W razie pytań albo wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Rejestrator samochodowy NAVITEL R600 FULL HD
Rejestrator samochodowy NAVITEL R600 FULL HD
Kup teraz 259 399 zł

Oszczędzasz aż 140rabat 35 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły