Archiwum

Xiaomi Mi Dashcam 1S

  • Kategoria rejestrator samochodowy
Kup teraz 259 299 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 13%

OleOle!

29739 opinii

Xiaomi Mijia Dash Cam 1SMi

Poczuj się pewniej na drodze dzięki videorejestratorowi samochodowemu Xiaomi Mi Dash Cam 1S! innowacyjny detektor Sony IMX 307 uchwyci każdy detal, a innowacyjny ekran IPS o rozdzielczości 640 × 360 nieskomplikowane monitorowanie zakresu nagrywania.

Zapis poprzez całą dobę

Redukcja szumów 3D. Znaczny ekran IPS. Kontrola głosowa.

Noktowizor Stravis

wyekwipowany w czujka Sony IMX307 z przysłoną F1.8 zagwarantuje świetną jakość zapisu w ciemności. Spory kąt widzenia 140° pozwala na zapis do 3 pasów ruchu.

IMX307 | 140° | F1.8

Stravis jest znakiem towarowym Sony Group. Technologia Stravis wpływa na poprawę zapisu obrazu przy niewystarczającym świetle.

Układ SigmaStar większa sprawność

Chip SigmaStar prędko przetwarza obraz 1080p. Wyekwipowany w kodek H.264, a także redukcję szumów 3D, zapewnia rewelacyjną jakość zapisu audio i wideo w każdej sekundzie nagrań.

Inteligentna kontrola głosowa

Xiaomi Mi Dash Cam 1S można kontrolować głosowo. Korzystanie z kamery bez potrzeby ściągania rąk z kierownicy. Komfortowo wejdź w tryb fotografii, bądź video. Ciesz się trasą bez dodatkowych rozkojarzeń.

“Take photo” | “Start recording video”

ascetyczny design z 3" ekranem IPS

videorejestrator Mi Dash Cam 1S nietrudne monitorowanie zakresu nagrywania z ekranem w rozdzielczości 640x360. Lekka pokrywa stworzona z aluminium, a także użyteczny design dają Ci pełną kontrolę nad sytuacją.

Tryb parkowania

Z tą funkcją Mi Dash Cam 1S automatycznie przejdzie w tryb parkowania. Po wyłączeniu silnika kamera dalej czuwa i przy wykryciu nietypowego ruchu samoczynnie włączy się i nagra całą sytuację. Mi Dash Cam 1S zasilany z zapalniczki, a także bateryjnie i nie wymaga aktywnego źródła zasilania.

*W niektórych przypadkach, gdy samochód przestaje samoczynnie dostarczać prądu po wyłączeniu silnika, aktywacja trybu parkowania może potrwać do 20 minut. Niski poziom baterii i zbyt niska temperatura otoczenia mogą zakłócać normalne działanie trybu.

Zapamiętywanie kolizji, bezpieczeństwo informacji

Dash Cam 1S jest wyekwipowany w akcelerometr z możliwością dobrania czułości. W razie jakiegokolwiek wypadku kamera automatycznie zapisze tę sytuację i nie nadpisze tego video, do czasu, aż właściciel nie wyrazi takiej potrzeby.

Zdalna kontrola Wi-Fi

Monitorowanie samochodu w czasie rzeczywistym oraz oglądanie nagrań za pomocą aplikacji Mi-Home.

Banalny i trwały montaż

W przeciwieństwie do konwencjonalnych przyssawek, montaż Mi Dash Cam 1S polega na aplikacji antystatycznej i ciepłoodpornej naklejki na szybę.

Montaż

  • 1 Przyklej antystatyczną kartę na przedniej szybie, najlepiej obok lusterka

  • 2 Podłącz wideorejestrator do podstawki

  • 3 Przypnij podstawkę do naklejki na szybie

  • 4 Podłącz przewód zasilający do gniazdka zapalniczki

*Kąt przedniej szyby powinien wynosić w okolicach 63°, wideorejestrator może być niekompatybilny z niektórymi ciężarówkami i autobusami.

*Zaleca się, by właściciele niektórych modeli samochodów odłączali kabel zasilający od zapalniczki po wyłączeniu silnika, aby uniknąć rozładowania akumulatora samochodu.

Zarządzanie okablowaniem


Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Iroad X5
Iroad X5
Kup teraz 1229 1999 zł

Oszczędzasz aż 770rabat 39 %

Sklep iroad

0 opinii

szczegóły
Blaupunkt BP 3.0 FHD
Blaupunkt BP 3.0 FHD
Kup teraz 309,36 427 zł

Oszczędzasz aż 118rabat 28 %

Neonet.pl szczegóły