Archiwum

Babymoov Nutribaby

  • Kategoria robot kuchenny
  • Kolor kremowy, seledynowy, biały
Oferta tymczasowo niedostępna

Nutribaby + XL posiada: podgrzewacz do butelek i dań w słoiczkach, zwiększona pojemność parowaru względem standardowego Nutribaby+, sterylizator, gotuje na parze, blender, rozmraża, gotuje jajka, wyświetlacz LCD, innowacyjny design, dotykowy panel, możliwość zmiany obudowy panelu na inny kolor.

objętość: 2250 ml: 1550ml dla gotowania, 700ml do blendowania. Przeznaczona aplikacja z przepisami (w języku angielskim; w przyszłości w języku polskim). Podstawa zrobiona z Tritan (BPA-free). Zbiorniki i pokrywki zrobione są PP.

Podgrzewacz: 230V/500W Mikser: 230V/3 speed. Rozmiary:36 x 20 x 26 cm. Waga: 2,94 kg. Mycie ręczne / Zmywarka (wszystkie części po za elektronicznymi). Robot kuchenny Nutribaby+ zaopatrzony jest w pokrywkę, którą można otworzyć w trakcie gotowania oraz miksowania.

Pozwala to na kontrolowanie rozdrobnienia lub możliwość dodawania innych elementów tak, by stworzyć swój oryginalny przepis. Dzięki dwóm pojemnikom do gotowania zapewniasz dziecku, iż posiłek składający się z kilku dań przygotowany jest w jednym czasie.

za każdym razem zachowując wartości odżywcze i smak przygotowanych potraw. Urządzenie wyekwipowane jest w alarm wizualny i dźwiękowy, który zawiadamia Cię o: zakończonym gotowaniu, niewystarczającej ilości wody lub niedostatecznym zmieszaniu produktów.

Zapamiętuje ponadto ostatni czas gotowania. Dodatkowym atutem Nutribaby+ XL jest łatwość utrzymania w czystości. Instynktowny interfejs: 1 przycisk = 1 funkcja. Prosty w użyciu: 10 wstępnie zaprogramowanych funkcji, ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut