Archiwum

Fila X-one

  • Kategoria rolki
Oferta tymczasowo niedostępna

Łyżworolki kobiece wyprodukowane z lekkiego i oddychającego materiału, który idealnie dostosowuje się do kształtu stóp. Są lekkie i wytrzymałe, trafne równocześnie dla przeciętnie innowacyjnych i progresywnych osób.

Nadają się do wykorzystywania sportowego i rekreacyjnego. Technologia SoftWear powoduje, iż buty są wyjątkowo miękkie a system wentylacji Air Flow utrzymuje stopy w suchości nawet w trakcie dłuższych przejażdżek. But jest produkowany z jednego kawałka materiału, dzięki czemu nie trzeba się martwić o odciski, ponieważ warstwy nie zachodzą na siebie.

But jest komfortowy i miękki co czuje się od pierwszego włożenia. Dla udoskonalonego trzymania i bezpieczeństwa zastosowano sznurówki, zapięcie na rzep i zapięcie z plastikową klamrą. Rolki te mają lekką aluminiową ramę, 84mm kółka i ABEC 7 łożyska, hamulec: przy prawej rolce - z możliwością podmiany po zużyciu.

Wszystkie powyższe atrybuty idealne cechy do jazdy, dzięki czemu jest ona płynna i komfortowa. Każdy łyżwiarz pokocha progresywny, kolorowy design. Jazda na rolkach sprawia przyspieszenie bicia serca i pozytywny wysiłek fizyczny.

Uprawiając ten sport uaktywniamy 90 procent mięśni naszego ciała, co przyczynia się do wzrostu kondycji fizycznej organizmu. Dzięki jeździe na rolkach można w przystępny i miły sposób kształtować swoje zdrowie i umięśnienie nóg.

Limit wagi: 100 kg....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Spokey Roadi
Spokey Roadi
Kup teraz 95 182,32 zł

Oszczędzasz aż 87,42rabat 48 %

filper

0 opinii

szczegóły