Archiwum

Rollerblade Macroblade 80

  • Kategoria rolki
Oferta tymczasowo niedostępna

Łyżworolki damskie MACROBLADE 80 COMP W Rollerblade

Łyżworolki żeńskie MACROBLADE 80 COMP W Rollerblade – sprzęt stabilny, bezusterkowy, zagwarantuje wygodną, swobodną jazdę. Rolki z grupy fitness przeznaczone są dla osób początkujących do nauki jazdy, ale i użytkowniczek jeżdżących rekreacyjnie, pragnących rozwijać swoje umiejętności. Łyżworolki żeńskie MACROBLADE 80 COMP W Rollerblade to genialna jazda, która przyczynić się może do poprawienia kondycji, a także pozbycia się nadmiaru kilogramów. Jazda na rolkach to także relaks na świeżym powietrzu po ciężkim dniu.

dane techniczne:

  • But wewnętrzny Training 5 Star Fit- zastosowano miękką, oddychającą wyściółkę i sprawny system wentylacji, dzięki czemu but zapewnia wysoki komfort wykorzystywania, istnieje także możliwość wyciągnięcia buta wewnętrznego, by go osuszyć lub wyczyścić.
  • But zewnętrzny Macroblade w technice seamless - wytrzymały but, wytłaczany w formę, bez linii łączenia, zagwarantuje to wyjątkową odporność na wszelkie uszkodzenia.
  • Zapięcie - konwencjonalne za pomocą sznurówek, rzepa pod kątem 45° i górnej klamry ponad kostką dla ulepszonej stabilizacji, co daje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
  • Wysokiej jakości łożyska SG5 i kółek o średnicy 80 mm – to nieprzeciętna płynność jazdy stabilność i precyzja w poruszaniu.
  • Płoza kompozytowa o powiększonej wytrzymałości, w technologii low-balance - zapewnia pokaźniejszą stabilność poprzez obniżenie środka ciężkości rolkarza, rewelacyjne właściwości jezdne choćby na mniej równych nawierzchniach, tłumi wszelkie drgania i wstrząsy.
  • Kółka poliuretanowe (potocznie – kauczukowe) Rollerblade 80 mm, o twardości 82A. To kółka z wysokiej jakości poliuretanu. Ulepszają kontrolę i płynność jazdy. Należycie amortyzują i są oporne na ścieranie,
  • Łożyska silikonowe SG 5 - Silicon Grease (plastikowy smar silikonowy) - smar nie jest tak lepki jak inne, nie wchłania wody, jest trwalszy i zagwarantuje doskonałą toczność łożyska (minimalizuje tarcia). Są bardzo trwałe i istotnie udoskonalone od charakterystycznych łożysk ABEC,
  • Women's Fit - model jest świetnie dostosowany do wymagań kobiet. Adekwatnie przeniesiony środek ciężkości, genialne anatomiczne przypasowanie.
  • Kolor: czarno-szaro-fioletowy

użycie: dla początkujących i przeciętnie nowoczesnych, do jazdy rekreacyjnej.

producent Rollerblade – to lubiany lider na rynku sprzętu rolkarskiego, wyznacza poziom jakości i nowe trendy w tej branży. Świetnie dba o najdrobniejsze detale, by móc spełnić wymogi użytkowników, różniących się poziomem umiejętności jeżdżenia. Łyżworolki kobiece MACROBLADE 80 COMP W Rollerblade zapewnią znakomitą rozrywkę w plenerze, wyjątkową jazdę i dobre samopoczucie.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Spokey Roadi
Spokey Roadi
Kup teraz 95 182,32 zł

Oszczędzasz aż 87,42rabat 48 %

filper

0 opinii

szczegóły