Archiwum

Spokey Limp

  • Kategoria rolki
Oferta tymczasowo niedostępna

W rolkach Limp istnieje możliwość wyboru rozmiaru buta. Dzięki prędkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund, a umożliwia adekwatne dostosowanie buta do stopy. Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę.

W modelu Limp produkowana została ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu nad wyraz niskiej wagi. Kółka stworzone zostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, optymalnej do jazdy rekreacyjnej.

Łożyska ABEC7 Carbon zapewniają wysoką precyzję wykonania, korzystną żywotność, a także odpowiednią szybkość jazdy. Potrójny system spinania: sznurówki, rzep i klamra dwusekcyjna, gwarantuje nie tylko stosowne dopasowanie do stopy,na ogół najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Klamry Limp wyposażone są w zabezpieczenie, które uniemożliwia automatycznemu zwolnieniu klamry zaciskowej masz więc pewność,w trakcie jazdy pasek pozostanie na swoim miejscu. Dostosowywanie gwarantuje możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru, jak na dodatek jego zmiany w przypadku zmiany wymiaru stopy dziecka.

Dzięki wygodnemu, pewnemu systemowi spinania, użytkownik może adekwatnie zjednoczyć rolki do swoich potrzeb. Miękkie wnętrze buta zagwarantuje komfort wykorzystywania....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Spokey Roadi
Spokey Roadi
Kup teraz 95 182,32 zł

Oszczędzasz aż 87,42rabat 48 %

filper

0 opinii

szczegóły