Archiwum

Spokey Reno

  • Kategoria rolki
Oferta tymczasowo niedostępna

W rolkach Reno istnieje możliwość wyboru wymiaru buta. Dzięki szybkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund, a umożliwia adekwatne dostosowanie buta do stopy. To rewelacyjne rozwiązanie jednocześnie dla osób, którym zmienia się wymiar stopy (dzieci), jak i tych, które noszą wymiar „na granicy" (np.

36/37). Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu Reno stworzona została ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu wyjątkowo niskiej wagi. Kółka wytworzone zostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, słusznej do jazdy rekreacyjnej.

Łożyska ABEC9 Carbon zapewniają wysoką precyzję wykonania, korzystną żywotność oraz odpowiednią prędkość jazdy. Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep i klamra dwusekcyjna, zapewnia nie tylko optymalne dopasowanie do stopy,głównie – najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Klamry Spokey zaopatrzone są w zabezpieczenie, które zapobiega samoczynnemu zwolnieniu klamry zaciskowej – masz więc pewność,podczas jazdy pasek pozostanie na swym miejscu....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Spokey Roadi
Spokey Roadi
Kup teraz 95 182,32 zł

Oszczędzasz aż 87,42rabat 48 %

filper

0 opinii

szczegóły