Archiwum

Spokey Roadi

  • Kategoria rolki
Kup teraz 95 182,32 zł

Oszczędzasz aż 87,42rabat 48%

filper

0 opinii


ROLKI dostosowywanE SPOKEY ROADI
Poczuj całkowitą wolność i radość. Poznaj z nami wciągający świat skatingu!

dużo oblicz skatingu
Skating kojarzony jest typowo z jazdą wyczynową (zarówno na rolkach, hulajnogach, jak i deskorolkach). Coś dla siebie znajdą niewątpliwie też osoby poszukujące innych typów energiczności: począwszy od jazdy rekreacyjnej i fitnessowej, skończywszy na terenowej i szybkiej.
Na rynku funkcjonuje sporo grup rolek przypasowanych do wymagań użytkowników. Najpopularniejsze - rekreacyjne (fitnessowe) występują w wielu wzorach i konfiguracjach technologicznych.


zalety rolek regulowanych

Chcesz zaszczepić w dziecku pasję do sportu? A może nosisz rozmiar,,na granicy"? Dzięki rolkom regulowanym nie musisz się obawiać - możliwość regulacji rozmiaru zezwala na adekwatne dobranie go do swoich potrzeb. Co lepsze - rolki rosną wraz z dzieckiem, a ty nie musisz co kilka miesięcy kupować nowej pary!
Jazda na rolkach nie tylko należycie wpływa na kondycję, pozwala także korzystać z bezpośredniego kontaktu z naturą. Rolki są letnim odpowiednikiem łyżew (w okresie od wiosny do jesieni trenują na nich zarówno hokeiści, jak i łyżwiarze), dlatego tak postawa ciała, jak i ruchy są wyjątkowo podobne do tych przybieranych w trakcie jazdy na lodzie. Dynamicznie pracują mięśnie nóg i biodra, angażowane są mięśnie pleców i rąk. Jazda na rolkach poprawia w dodatku koordynację.


Rolki Spokey Roadi to sugestia dla osób początkujących swoją przygodę ze skatingiem, poszukujących rolek z możliwością regulacji rozmiaru.

JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszystkich starań by do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.
Wiemy,poprawnie jest się uwydatniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Nasze rolki przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.


technika
W rolkach Roadi istnieje możliwość wyboru wymiaru buta. Dzięki prędkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund, a zezwala na trafne dostosowanie buta do stopy. To wyśmienite rozwiązanie równocześnie dla osób, którym zmienia się rozmiar stopy (dzieci), jak i tych, które noszą rozmiar "na granicy" (np. 36/37).
Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu Roadi produkowana została ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu wyjątkowo niskiej wagi.
Kółka tworzone pozostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, adekwatnej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC5 Carbon prawidłową precyzję wykonania, odpowiednią żywotność oraz umiarkowaną prędkość jazdy.
Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna, zagwarantuje nie tylko optymalne dobranie do stopy,najczęściej - najwyższy poziom bezpieczeństwa. Klamry Spokey wyposażone są w zabezpieczenie, które uniemożliwia samoczynnemu zwolnieniu klamry zaciskowej - masz więc pewność,podczas jazdy pasek pozostanie na swoim miejscu.


WYGODA
dostosowywanie zagwarantuje możliwość wyboru optymalnego rozmiaru, jak na dodatek jego zmiany w przypadku zmiany wymiaru stopy dziecka.
Dzięki komfortowemu, pewnemu systemowi spinania, użytkownik może stosownie zintegrować rolki do swych potrzeb.
Miękkie wnętrze buta gwarantuje komfort użytkowania.


EXTRA
Do rolek załączona jest dodatkowa para sznurówek.


PRZEZNACZENIE
Jazda rekreacyjna.

atrybuty technicznE
płoza: aluminiowa
łożyska: ABEC5 Carbon
kółka: 82A PU
70 mm - rozm. 33-36
72 mm - rozm. 37-40
76 mm - rozm. 40-43
zapięcia: klamra dwusekcyjna z zabezpieczeniem, rzep, sznurówki
max. Waga użytkownika: 60 kg
rozmiar regulowany w zakresie: 33-36, 37-40 albo 40-43
dodatkowa para sznurówek gratis

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut