Archiwum

Spokey Sparx

  • Kategoria rolki
Kup teraz 98
filper

0 opinii

ROLKI dostosowywanE SPOKEY SPARX Poczuj pełną wolność i radość. Poznaj z nami wciągający świat skatingu!

Rolki Spokey Sparx to sugestia dla osób poszukujących rolek z możliwością regulacji wymiaru. To słuszne rozwiązanie dla tych, którzy jeszcze rosną, jak i tych noszących problematyczny wymiar "na granicy".

JAKOŚĆ Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości. Wiemy,poprawnie jest się cechować, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Nasze rolki przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.

technika W rolkach Sparx istnieje możliwość wyboru rozmiaru buta. Dzięki szybkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund, a pozwala na słuszne dopasowanie buta do stopy. To rewelacyjne rozwiązanie zarówno dla osób, którym zmienia się wymiar stopy (dzieci), jak i tych, które noszą wymiar "na granicy" (np. 36/37). Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu Spoox stworzona została ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu szczególnie niskiej wagi. Kółka produkowane zostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, słusznej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC7 Carbon gwarantują wysoką precyzję wykonania, korzystną żywotność oraz odpowiednią szybkość jazdy. Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep i klamra dwusekcyjna, zapewnia nie tylko stosowne dostosowanie do stopy,typowo - najwyższy poziom bezpieczeństwa. Klamry Spokey zaopatrzone są w zabezpieczenie, które uniemożliwia samoczynnemu zwolnieniu klamry zaciskowej - masz więc pewność,w trakcie jazdy pasek pozostanie na swoim miejscu.

WYGODA regulowanie zagwarantuje możliwość wyboru adekwatnego rozmiaru, jak w dodatku jego zmiany w sytuacji zmiany rozmiaru stopy dziecka. Dzięki wygodnemu, pewnemu systemowi zapinania, użytkownik może stosownie zbratać rolki do swych potrzeb. Miękkie wnętrze buta gwarantuje komfort wykorzystywania.

PRZEZNACZENIE Jazda rekreacyjna

właściwości


  • regulowane
  • płoza: aluminiowa
  • łożyska: ABEC7 Carbon
  • kółka: PU 82A
  • 64 mm - rozm. 31 - 34
  • 70 mm - rozm. 35 - 38
  • 76 mm - rozm. 39 - 42
  • zapięcia: klamra dwusekcyjna z zabezpieczeniem, rzep, sznurówki
  • max. Waga użytkownika: 60 kg

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Nils NA0326
Nils NA0326
Kup teraz 83 139 zł

Oszczędzasz aż 56rabat 40 %

CGROT.pl szczegóły
Nils NJ9012A
Nils NJ9012A
Kup teraz 87,40 169 zł

Oszczędzasz aż 82rabat 48 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły