Archiwum

Spokey Speedstar

  • Kategoria rolki
Kup teraz 80 219 zł

Oszczędzasz aż 139,01rabat 63%

ELECTRO.pl

73530 opinii


ROLKI dostosowywanE SPOKEY SPEEDSTAR
Poczuj całkowitą wolność i radość. Poznaj z nami wciągający świat skatingu!

niemało oblicz skatingu
Skating kojarzony jest w głównej mierze z jazdą wyczynową (zarówno na rolkach, hulajnogach, jak i deskorolkach). Coś dla siebie znajdą z całą pewnością na dodatek osoby poszukujące innych typów aktywności: począwszy od jazdy rekreacyjnej i fitnessowej, skończywszy na terenowej i szybkiej.
Na rynku funkcjonuje niemało grup rolek dostosowanych do wymagań użytkowników. Najpopularniejsze - rekreacyjne (fitnessowe) występują w wielu wzorach i konfiguracjach technologicznych.


atuty rolek dostosowywanych

Chcesz zaszczepić w dziecku pasję do sportu? A może nosisz rozmiar,,na granicy"? Dzięki rolkom dostosowywanym nie musisz się obawiać - możliwość regulacji rozmiaru pozwala na adekwatne dobranie go do swych potrzeb. Co ulepszone - rolki rosną wraz z dzieckiem, a ty nie musisz co kilka miesięcy kupować nowej pary!
Jazda na rolkach nie tylko prawidłowo wpływa na kondycję, pozwala ponadto korzystać z bezpośredniego kontaktu z naturą. Rolki są letnim odpowiednikiem łyżew (w okresie od wiosny do jesieni trenują na nich jednocześnie hokeiści, jak i łyżwiarze), dlatego tak postawa ciała, jak i ruchy są bardzo podobne do tych przybieranych w trakcie jazdy na lodzie. Dynamicznie pracują mięśnie nóg i biodra, angażowane są mięśnie pleców i rąk. Jazda na rolkach ulepsza jeszcze koordynację.


Rolki Spokey Speedstar to sugestia dla osób poszukujących rolek z możliwością regulacji wymiaru. To adekwatne rozwiązanie dla tych, którzy jeszcze rosną, jak i tych noszących problematyczny wymiar "na granicy".

JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby do jego wykonania użytkowane były materiały najwyższej jakości.
Wiemy,prawidłowo jest się wyróżniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Nasze rolki przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.


technika
W rolkach Speedstar istnieje możliwość wyboru rozmiaru buta. Dzięki prędkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund, a umożliwia optymalne przypasowanie buta do stopy. To nadzwyczajne rozwiązanie równocześnie dla osób, którym zmienia się rozmiar stopy (dzieci), jak i tych, które noszą wymiar "na granicy" (np. 36/37).
Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu Speedstar produkowana pozostała ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu wyjątkowo niskiej wagi.
Kółka wyprodukowane pozostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, słusznej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC7 Carbon gwarantują wysoką precyzję wykonania, prawidłową żywotność i adekwatnyą prędkość jazdy.
Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep, a także klamra dwusekcyjna, gwarantuje nie tylko słuszne dostosowanie do stopy,typowo - najwyższy poziom bezpieczeństwa. Klamry Spokey zaopatrzone są w zabezpieczenie, które zapobiega samoczynnemu zwolnieniu klamry zaciskowej - masz więc pewność,podczas jazdy pasek pozostanie na swym miejscu.


WYGODA
dostosowywanie gwarantuje możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru, jak w dodatku jego zmiany w przypadku zmiany rozmiaru stopy dziecka.
Dzięki wygodnemu, pewnemu systemowi spinania, użytkownik może trafnie złączyć rolki do swoich potrzeb.
Miękkie wnętrze buta zagwarantuje komfort użytkowania.


EXTRA
Do rolek załączona jest dodatkowa para sznurówek.


PRZEZNACZENIE
Jazda rekreacyjna.

cechy technologicznE
płoza: aluminiowa
łożyska: ABEC7 Carbon
kółka: PU 82A
70 mm - rozm. 33-36
72 mm - rozm. 37-40
76 mm - rozm. 40-43
zapięcia: klamra dwusekcyjna z zabezpieczeniem, rzep, sznurówki
max. Waga użytkownika: 60 kg
wymiar regulowany w zakresie: 33-36, 37-40 albo 40-43
dodatkowa para sznurówek gratis

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Nils NJ9012A
Nils NJ9012A
Kup teraz 87,40 169 zł

Oszczędzasz aż 82rabat 48 %

Media Expert

5112 opinii

szczegóły
Spokey Rogue
Spokey Rogue
Kup teraz 113 205 zł

Oszczędzasz aż 92,01rabat 45 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły
Nils NA5003S
Nils NA5003S
Kup teraz 190,43 319 zł

Oszczędzasz aż 129rabat 40 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły
Fila X-one
Fila X-one
Kup teraz 190 370 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 49 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły
Spokey Blare
Spokey Blare
Kup teraz 89 175 zł

Oszczędzasz aż 86rabat 49 %

filper

0 opinii

szczegóły
Nils NA9006A
Nils NA9006A
Kup teraz 110,33 209 zł

Oszczędzasz aż 99rabat 47 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły