Archiwum

Spokey Turis

  • Kategoria rolki
Kup teraz 179
filper

0 opinii


ROLKI dostosowywanE SPOKEY TURIS
Poczuj całkowitą wolność i radość. Poznaj z nami wciągający świat skatingu!


niemało oblicz skatingu
Skating kojarzony jest z reguły z jazdą wyczynową (zarówno na rolkach, hulajnogach, jak i deskorolkach). Coś dla siebie znajdą niewątpliwie w dodatku osoby poszukujące innych wariantów energiczności: począwszy od jazdy rekreacyjnej i fitnessowej, skończywszy na terenowej i szybkiej.
Na rynku funkcjonuje sporo grup rolek przypasowanych do wymagań użytkowników. Najpopularniejsze - rekreacyjne (fitnessowe) występują w wielu wzorach i konfiguracjach technicznych.


atuty rolek regulowanych

Chcesz zaszczepić w dziecku pasję do sportu? A może nosisz rozmiar,,na granicy"? Dzięki rolkom regulowanym nie musisz się obawiać - możliwość regulacji wymiaru pozwala na stosowne dopasowanie go do swych potrzeb. Co ulepszone - rolki rosną wraz z dzieckiem, a ty nie musisz co kilka miesięcy kupować nowej pary!
Jazda na rolkach nie tylko korzystnie wpływa na kondycję, pozwala też korzystać z bezpośredniego kontaktu z naturą. Rolki są letnim odpowiednikiem łyżew (w okresie od wiosny do jesieni trenują na nich zarówno hokeiści, jak i łyżwiarze), dlatego tak postawa ciała, jak i ruchy są wyjątkowo podobne do tych przybieranych podczas jazdy na lodzie. Energicznie pracują mięśnie nóg i biodra, angażowane są mięśnie pleców i rąk. Jazda na rolkach poprawia w dodatku koordynację.Rolki Spokey Turis to propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze skatingiem, poszukujących rolek z możliwością regulacji rozmiaru.

JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.
Wiemy,dobrze jest się podkreślać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Nasze rolki przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.


technologia
W rolkach Turis istnieje możliwość wyboru wymiaru buta. Dzięki prędkiej i bezproblemowej regulacji, działanie to zajmuje kilka sekund, a umożliwia słuszne dostosowanie buta do stopy. To nieprzeciętne rozwiązanie jednocześnie dla osób, którym zmienia się wymiar stopy (dzieci), jak i tych, które noszą rozmiar "na granicy" (np. 36/37).
Kółka wyprodukowane zostały z wytrzymałego PU o twardości 82A, optymalnej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC5 Carbon dobrą precyzję wykonania, odpowiednią żywotność oraz umiarkowaną prędkość jazdy.
Potrójny system spinania: sznurówki, rzep, a także klamra dwusekcyjna, gwarantuje nie tylko trafne dobranie do stopy,najczęściej - najwyższy poziom bezpieczeństwa. Klamry Spokey wyekwipowane są w zabezpieczenie, które uniemożliwia automatycznemu zwolnieniu klamry zaciskowej - masz więc pewność,w trakcie jazdy pasek pozostanie na swym miejscu.


WYGODA
regulowanie gwarantuje możliwość wyboru optymalnego rozmiaru, jak dodatkowo jego zmiany w przypadku zmiany wymiaru stopy dziecka.
Dzięki wygodnemu, pewnemu systemowi zapinania, użytkownik może stosownie połączyć rolki do swoich potrzeb.
Miękkie wnętrze buta zapewnia komfort używania.


EXTRA
Do rolek załączona jest dodatkowa para sznurówek.


PRZEZNACZENIE
Jazda rekreacyjna.

cechy technologicznE
płoza: PP
łożyska: ABEC5 Carbon
kółka: 82A PU
70 mm - rozm. 33-36
72 mm - rozm. 37-40
72 mm - rozm. 40-43
zapięcia: klamra dwusekcyjna z zabezpieczeniem, rzep, sznurówki
max. Waga użytkownika: 60 kg
wymiar dostosowywany w zakresie: 33-36, 37-40 lub 40-43
dodatkowa para sznurówek gratis

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Nils NJ3012
Nils NJ3012
Kup teraz 74 119 zł

Oszczędzasz aż 45rabat 38 %

CGROT.pl szczegóły
Nils NA0326
Nils NA0326
Kup teraz 83 139 zł

Oszczędzasz aż 56rabat 40 %

CGROT.pl szczegóły
Nils NJ9012A
Nils NJ9012A
Kup teraz 89 169 zł

Oszczędzasz aż 80,40rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły