Archiwum

Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 3.7 D17 27.5 cala damski Czarny

  • Kategoria rower górski
  • Przeznaczenie damski
Kup teraz 1800 2400 zł

Oszczędzasz aż 600rabat 25%

Avans.pl

INDIANA jest marką dla ludzi lubiących sobie wolność, kochających przestrzeń, aktywność i komfort użytkowania. Rowery INDIANA oparte są na postępowej konstrukcji ram. Marka zastosował podzespoły dostawców o najwyższej renomie na rynku.

Komfort i bezpieczeństwo wykorzystywania zapewnia między innymi osprzęt japońskiego SHIMANO. Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały.

elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być niezbędne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi. Świetny na górskie wycieczki Rower INDIANA X-Pulser 3.7 zaopatrzony w wysokiej jakości opony zagwarantuje przyczepność na drodze utwardzonej, jak i pozwala utrzymać doskonałą sterowność na błotnistym gruncie.

nadzwyczajny dla osób, które lubią wyzwania i wybierają trudniejsze trasy. Rower dopasowany do tego, by zamontować wszelkie potrzebne akcesoria takie jak licznik, błotniki, sakwy, nóżki i np. Etui, które zabezpieczy Twój smartfon podczas nawigacji w terenie.

Aluminiowa rama Aluminiowa rama sprawia, że rower X-Pulser 3.7 jest lżejszy, dzięki czemu łatwiej się go prowadzi. Jazda jest bardziej płynna, a Ty bardziej możesz skupić się na podziwianiu widoków niż na manewrowaniu rowerem.

Pamiętaj,odpowiednio dobrany wymiar ramy wpływa na komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy i na łatwość w manewrowaniu. Koła wymiar koła 27,5 cala istotnie zwiększa komfort jazdy, ponieważ większe koło dużo lepiej sobie radzi z zagłębieniami i nierównościami terenu.

Do tego dwukomorowa kompozycja obręczy powiększa odporność, dzięki temu rower INDIANA X-Pulser 3.7 pokona rozmaite niespodziewane przeszkody! Pamiętaj, żeby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza! Wraz z upływem czasu spada ciśnienie w kołach – to naturalne zjawisko spowodowane porowatością dętki, które może powodować pokaźniejszy wysiłek przy pedałowaniu oraz szybsze zużycie i pokaźniejsze ryzyko przebicia opony.

Zalecaną poprzez producenta wartość odszukasz na bocznej części opony. Hamulce tarczowe hydrauliczne Hamulce tarczowe hydrauliczne SAIGUAN są bezusterkowe w każdych warunkach.dopasować siłę hamowania do mocnej sytuacji na drodze, co jest wielkim ułatwieniem.

Nie musisz martwić się o zabrudzenie hamulca, bezsprzecznie mniej dociera do niego błota i wody ze względu na jego wyższe umiejscowienie w rowerze! komfortowe siodełko w trakcie długiej podróży nie będziesz mieć już problemu z bólem pośladków.

wygodne i miękkie siodełko SOVEREIGN nadaje podróży wysoki komfort, a dzięki umiejscowieniu na sztycy producenta HL CORP siodełko będzie stabilne nawet podczas jazdy niełatwym szlakiem. Przerzutki Shimano Przerzutka przednia i tylna SHIMANO to wyśmienita opcja w rowerach MTB.

24 biegi znakomicie się sprawdzą na zróżnicowanym terenie i w rozmaitych warunkach pogodowych. Komfortowe podróżowanie Na kierownicy marki MAGIX umieszczono gumowe rączki, które gwarantują pewny chwyt. Aluminiow...

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut