Archiwum

Christopeit ax 4000

  • Kategoria rower treningowy
  • Waga urządzenia 45 kg
Kup teraz 999 1700 zł

Oszczędzasz aż 701rabat 41%

Homefitness

Przetestuj i porównaj rowery na żywo! Zadzwoń i umów się na spotkanie, a nasi specjaliści przygotują wybrany przez Ciebie sprzęt do przetestowania w sali ćwiczeń w naszym sklepie. Trener personalny pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszy sprzęt dla Ciebie.

Zapraszamy: ul. Elektronowa 2 Warszawa 22 100 41 13 Rower treningowy Christopeit AX 4000 Najważniejsze funkcje: 22 programy treningowe Możliwość ćwiczeń z aplikacją Kinomap Dotykowe czujniki do pomiaru pulsu 24-stopniowa regulacja oporu poprzez panel sterujący Regulacja siodełka w pionie i poziomie Regulacja kierownicy Pomiar: prędkości, czasu, odległości, spalonych kalorii, obrotów na minutę, BMI i pulsu Połączenie Bluetooth intuicyjny komputer sterujący duży wyświetlacz LCD cechy: typ: pionowy System oporu: magnetyczny Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Waga koła zamachowego: 9 kg rozmiary: 88 x 54 x 136 cm Waga: 28 kg Wysoka jakość potwierdzona atestami Niemiecka jakość roweru Christopeit AX 4000 została doceniona poprzez międzynarodową organizację TUV SUD i GS, zajmującą się w testowaniu wytrzymałości i jakości produktów.

Rower przeszedł specjalistyczne testy i badania gwarantujące bezawaryjność, a także najwyższe standardy jakości. Trenuj w odległych zakątkach dzięki aplikacji Kinomap Dzięki połączeniu z rowerem poprzez Bluetooth możesz udoskonalić swoje treningi!

Aplikacja Kinomap pozwoli Ci na trening w najdalszych zakątkach świata! Wirtualne mapy z całego świata pozwolą Ci na podziwianie widoków i przetestowanie swojej siły. Dzięki aplikacji kontrolujesz swoje postępy w pokonywaniu trasy, a dzięki automatycznej regulacji oporu w zależności od ukształtowania terenu poczujesz się jak na prawdziwej przejażdżce.* * wymagane jest urządzenie mobilne, po upływie 14 dni aplikacja jest płatna Trenuj aż z 22 programami treningowymi Rower Christopeit AX 4000 zawiera aż: 10 wbudowanych programów treningowych 4 programy sterowane tętnem 5 indywidualnych programów treningowych 1 ręczny program treningowy 1 program Watt 1 program odchudzający najróżniejsze programy treningowe pozwolą Ci na urozmaicenie swego treningu.

wielki wybór opcji zezwala na podejmowanie coraz to trudniejszych wyzwań treningowych. Testuj swoje możliwości oraz nadzoruj postępy! monitoruj na bieżąco swoje postępy Kontroluj swoje postępy dzięki panelowi sterującemu.

wielki wyświetlacz LCD równocześnie pokazuje wszystkie monitorowane cechy. Bądź na bieżąco i śledź swoje osiągnięcia! Rower Christopeit AX 4000 kontroluje: czas treningu prędkość spalone kalorie pokonaną odległość tętno i Watt obroty na minutę BMI użytkownika Dzięki czujnikom pulsu przy kierownicy możesz precyzyjnie monitorować swój puls.

Dlaczego kontrola tętna jest tak ważna? by trening cardio był wydajny należy utrzymać tętno na poziomie 110 - 130* poprzez 20-40 minut. To słuszny czas aby już efektywnie spalać tkankę tłuszczową! * dla 30-letniej kobiety ważącej 70 kg Płynny trening z ciężkim kołem zamachowym Za płynny i naturalny ruch w rowerze stacjonarnym odpowiada koło zamachowe.

Jest to jeden z najważniejszych składników - za każdym razem zwracaj uwagę na ten parametr! W rowerze Christopeit AX 4000 koło zamachowe ma wagę aż 9kg. Dzięki niemu rower ma aż 24 poziomy regulacji oporu! Z takim kołem masz pewność, że rower jest cichy i dyskretny - możesz trenować o każdej porze bez przeszkadzania domownikom!

24-stopnie oporu sterowane komputerowo Opór w rowerze Christopeit AX 4000 regulowany jest przy pomocy panelu sterującego. Jest to wyjątkowo komfortowe - przy pomocy dwóch przycisków można regulować opór bez zatrzymywania treningu!

Tak duża skala oporu pozwoli na dobranie siły oporu do swych potrzeb. Wraz z budowaniem siły mięśniowej można stawiać sobie coraz to nowe wyzwania! przypasuj rower do swych potrzeb Rower Christopeit AX 4000 to rozciągliwy sprzęt, który można dopasować do każdego wzrostu i preferencji.

ma regulację: kierownicy wysokości siodełka odległości siodełka od kierownicy pasów na stopy dobre przypasowanie elementów roweru jest wyjątkowo ważne - zła podstawa może obciążać kręgosłup oraz stawy!

Bezpieczeństwo i stabilność na pierwszym miejscu Długie stabilizatory, a także potężna kompozycja oparta na grubych profilach zagwarantuje bezpieczeństwo. Potwierdza to otrzymany od TUV SUD i GS prestiżowy certyfikat jakości.

Rozbudowane nakładki na stabilizatory rewelacyjnie utrzymają rower w miejscu - nie musisz obawiać się zachwiania roweru w trakcie ćwiczeń. Rolki transportowe luźne transportu roweru - nie musisz się obawiać ciężaru, ponieważ prosto możesz przenosić go w inne miejsce!

Ćwicz bez żadnych ograniczeń we wszystkie pory roku Trenuj bez względu na warunki pogodowe - komfortowe rozwiązanie jakim jest rower stacjonarny zrewolucjonizuje Twoje podejście do ćwiczeń. Nie musisz chodzić do siłowni ani rezygnować z treningu na dworze tylko dlatego, iż właśnie pada deszcz.

Z rowera stacjonarnego mogą

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Hammer Cardio Motion BT
Hammer Cardio Motion BT
Kup teraz 1899 3199 zł

Oszczędzasz aż 1300rabat 41 %

Homefitness szczegóły
Christopeit ET 2000
Christopeit ET 2000
Kup teraz 999 1900 zł

Oszczędzasz aż 901rabat 47 %

Homefitness szczegóły
Hammer Clever Fold RC5
Hammer Clever Fold RC5
Kup teraz 1200 2199 zł

Oszczędzasz aż 999rabat 45 %

Homefitness szczegóły
Spokey Onego
Spokey Onego
Kup teraz 293 490,04 zł

Oszczędzasz aż 197,14rabat 40 %

Empik szczegóły
HMS M6995
HMS M6995
Kup teraz 1011 1626 zł

Oszczędzasz aż 615,01rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
HMS M9239
HMS M9239
Kup teraz 718 1379 zł

Oszczędzasz aż 661,29rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły