Archiwum

Rower spiningowy HAMMER SPEED RACER S

 • Kategoria rower treningowy
 • Waga urządzenia 40 kg
 • Rodzaj spinning
Kup teraz 2899 3349 zł

Oszczędzasz aż 450rabat 13%

Homefitness


MODEL POWYSTAWOWY SKRECONY

Realizacja od 12 grudniaRower spiningowy Speed Racer S z wyświetlaczem LCD i połączeniem Bluetooth dla aplikacji fitness

Trening niezależny od pogody, w Twoim salonie

Intensywny trening cardio i lubiany sport


Szukasz istotnie intensywnego treningu wytrzymałościowego, chcesz porządnie się zmęczyć i to wszystko w domu? Znalazłeś! HAMMER Speed Racer S Indoor Cycle jest najkorzystniejszym wyborem dla Ciebie. Indoor Cycling jest bardziej lubiane niż kiedykolwiek i można to zrobić komfortowo w swoim salonie. Podłącz swój smartfon lub tablet poprzez Bluetooth do kompatybilnych aplikacji fitness, takich jak Iconsole, Kinomap czy Bitgym. Trenuj z kompatybilną aplikacją GoogleMaps i korzystaj z funkcji najefektowniejsze trasy na świecie!


Król wśród Speedbike'ów

Z wyjątkowo wytrzymałą technologią studyjną i wyposażeniem klasy premium


22-kilogramowe chromowane koło zamachowe napędza Cię do nad wyraz szybkich sekwencji treningowych i daje Ci poczucie jazdy na prawdziwym rowerze. Indoor Cycling to lider wśród „zabójców kalorii" wśród sportów wytrzymałościowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o redukcję wagi, poprawę kondycji czy także przygotowanie do następnego wyścigu rowerowego lub triathlonu - HAMMER Speed Racer S jest Twoim partnerem treningowym na najwyższym poziomie. Kompatybilna aplikacja fitness Iconsole albo Bitgym zagwarantuje motywację treningową i rozrywkę w najnowocześniejszym stylu.


Tryb sportowy

prędkie ustawienie oporu dla prędkiej zmiany


8-stopniowy przełącznik szybkiego dostępu zapewnia szczególnie rozciągliwą i szybką zmianę oporu. W przeciwieństwie do prostej regulacji obrotowej, przełącznik w Speed Racerze S jest wyjątkowo komfortowy i prosty. Możesz trenować z starannie określonym poziomem oporu i doskonalić się z treningu na trening o kolejny poziom. Dźwignia zatrzymania awaryjnego zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo poprzez szybkie zatrzymanie koła zamachowego.


wygodne i elastyczne

Miękki i niepowodujący pocenia


Speed Racer szczyci się miękką tapicerką na podłokietnikach, która broni w punktach nacisku. Cała wielopozycyjna kierownica została wytworzona z przyjemnego tworzywa, które choćby przy długich i intensywnych sekwencjach treningowych nie powoduje pocenia. Po treningu można z łatwością przetrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną ściereczką.


5-okienny monitor LCD

Wszystkie informacje przejrzyście uporządkowane!


Zintegrowany wyświetlacz LCD zapewnia wyraźne wyświetlanie informacji treningowych. Informuje m.in. O prędkości, czasie, przebytym dystansie, ilości spalonych kalorii i tętnie. Program tętna gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w trakcie treningu, gdy jest ustawiona górna granica tętna. Jeśli górna granica zostanie przekroczona, samoczynnie usłyszysz ostrzeżenie. Tak więc, choćby przy najbardziej intensywnych jednostkach treningowych, za każdym razem trenujesz bezpiecznie dla zdrowia.


progresywne multimedia

Z technologią Bluetooth


Ciesz się najnowocześniejszą multimedialną rozrywką i wysoce mistrzowską motywacją treningową! Poza filmami w serwisie YouTube lub treningiem siłowym z własną muzyką w tle, możesz włączyć do swych intensywnych sekwencji trasy na żywo przy pomocy zintegrowanych aplikacji treningowych - prosto na smartfonie lub tablecie. W ten sposób trenujesz jeszcze bardziej realistycznie i jesteś jeszcze bardziej zmotywowany. Po prostu podłącz swój tablet albo smartfon poprzez Bluetooth do komputera treningowego i umieść go bezpiecznie w uchwycie tabletu!


Twój puls jest kluczowy

Zdrowy trening o wysokiej intensywności


Rzucasz sobie wyzwanie? Chcesz poprawić swoją kondycję i naprawdę dodać gazu? Speed Racer jest do tego wspaniały, ale... Za każdym razem powinieneś posiadać oko na swoje tętno treningowe. Z nowym Speedbike'em masz możliwość pomiaru tętna przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Odbiornik jest już w pakiecie, dzięki czemu można od razu korzystać z pasa telemetrycznego.


regulowane pedały sportowe

Speed-Trening z detalami roweru wyścigowego


Speed Racer S istotnie praktyczne, indywidualnie regulowane płaskie pedały do wykorzystywania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy także sportowy trening prędkościowy, pedały sportowe gwarantują najwyższy komfort, wytrzymałość na poślizg i stabilność choćby w trakcie długich jazd treningowych. Rewelacyjna symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa! Oba pedały zaopatrzone są w regulowany koszyk, który oczywiście można na dodatek zdemontować. Korba pedałowa ma charakterystyczną długość 20 cm.


Cichuteńko i płynnie

perfekcyjny dynamiczny trening


technologia nowego Speed Racer S z 22 kg kołem zamachowym, napędem paskiem rowkowanym i wysoce fachową technologią łożysk kulkowych zapewnia, iż sportowe i wymagające sekwencje przy wysokich szybkościach będą przebiegały bez nieraz spotykanego "poślizgu". Perfekcyjny ruch jest wyjątkowo bezpieczny dla stawów i sprzyja najwyższej sprawności. Czujesz dynamikę ruchu bez zakłócającego go hałasu. Możesz w pełni skupić się na treningu, nie przeszkadzając ani Tobie, ani Twoim sąsiadom. Cichy trening jest realny o każdej porze dnia i nocy, na dodatek przed telewizorem.


Maksymalne możliwe ustawienia

optymalny dla osób o różnym wzroście, a także wyższych klas wagowych


Ergonomia Speed Racer S została zaprojektowana w taki sposób, by mogły trenować równocześnie wysokie osoby do 2 metrów, jak i niskie osoby od 1,55 metra. Kierownica Indoor Cycle Speed Racer S może być dostosowywana w pionie 12 cm w 4 krokach. Poręczne siodełko można także regulować - nachylenie i wysokość (20 cm w 10 krokach), a także poziom (10 cm bezstopniowo) za pomocą pokrętła prędkiej regulacji. Sportowa kierownica Speed Racer S ma też zróżnicowane pozycje uchwytu dla osób o długich i krótkich rękach. Maksymalna waga użytkownika to 130 kg, więc wsiadaj i trenuj na nowym Indoor Bike Speed Racer S.


genialna kompozycja!

szczególnie zrównoważony, mobilny i testowany na 100 k


Czteropunktowy system podparcia do regulacji wysokości na nierównych podłożach i przemysłowe podwójne spawanie gwarantują absolutną stabilność nawet podczas intensywnych sekwencji w pozycji stojącej. Choćby użytkownicy z wyższych klas wagowych trenują przez cały czas bezpiecznie i stabilnie. Technologia koła zamachowego Speed Racer S została przetestowana pod kątem jakości przy 100.000 obrotach i dlatego zapewnia wyjątkowo długą żywotność. Po zakończeniu treningu można z łatwością przesunąć Speed Racer S korzystając z dwóch zintegrowanych kółek transportowych.
Funkcje komputera:


 • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja)
 • Regulacja ustawień parametrów
 • ekran Push and Turn Computer
 • liczba wyświetlanych funkcji równocześnie: 5
 • Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu
 • Uchwyt na tablet
 • Zasilanie: bateria ( AA+ )


dane techniczne:


 • usztywnione łożyska kulkowe
 • System hamowania: filcowe szczęki hamulcowe
 • Wolnobieg rowerowy: ostre koło
 • System napędu: pas rowkowany
 • Waga koła zamachowego: 22 kg
 • Ręczne ustawianie oporu
 • Zakres obciążenia: 8 stopni
 • Zasilanie: baterie
 • Max.waga użytkownika: 130 kg
 • rozmiary (dł.szer.wys.): 160 x 52 x 110 cm
 • Kolor: czarny/czerwony
 • Waga: 55 kg
 • Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma
 • Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem
 • Rolki transportowe

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg
Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg
Kup teraz 899 1500 zł

Oszczędzasz aż 601rabat 40 %

Homefitness szczegóły
SPOKEY KATANA - 926188 - Rower spinningowy
SPOKEY KATANA - 926188 - Rower spinningowy
Kup teraz 1349 1671 zł

Oszczędzasz aż 322rabat 19 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Rower poziomy R9259 HMS
Rower poziomy R9259 HMS
Kup teraz 849,15 1295,02 zł

Oszczędzasz aż 446rabat 34 %

Avans.pl szczegóły