Archiwum

Horizon GR 6

  • Kategoria rower treningowy
  • Waga urządzenia 52 kg
  • Waga koła zamachowego 16 kg
  • Rodzaj spinning
Kup teraz 1849 2999 zł

Oszczędzasz aż 1150rabat 38%

Media Expert

5395 opinii

Jazda na rowerze we własnym salonie z nowym rowerem treningowym Horizon GR6 - będąc przy tym zupełnie niesłyszalnym! Cichy trening we własnym salonie - z rowerem treningowym Horizon GR6 Dzięki innowacyjnemu hamulcowi magnetycznemu ECB rower treningowy Horizon GR6 jest słabo słyszalny w trakcie treningu, a układ hamulcowy jest w dodatku bezobsługowy i nie ulega zużyciu!

GR6 Jest on napędzany poprzez pasek napędowy, który łączy podwójne pedały (kosz i pedały SPD) z przednim kołem. Wytrzymała rama podtrzymuje koło zamachowe roweru o masie 16 kg. Dzięki szerokiej masie własnej zapewnia to nad wyraz równomierne i płynne wrażenia podczas treningu.

jednostkowy trening na rowerze treningowym GR6 - rower dla użytkowników o każdym wzroście! Rower treningowy Horizon GR6 ma sportowe i ergonomiczne siodełko wyścigowe, które można płynnie regulować w poziomie i w pionie.

Perfekcja: Wszechstronna kierownica wielopozycyjna może być na dodatek dostosowywana bezstopniowo w pionie i w poziomie! przez zablokowanie tych dwóch elementów GR6 urządzenie można indywidualnie zespoić do każdego wzrostu!

To sprawia, że GR6 jest przede wszystkim atrakcyjny dla rodzin, w których z urządzenia korzysta kilka osób o zróżnicowanym wzroście. Sportowy design i detale dopracowane w każdym calu w Twoim salonie - z rowerem treningowym Horizon Indoor Cycle GR6 Rower treningowy Horizon GR6 uwydatnia się smukłą, sportową konstrukcją i kompaktowym wyglądem.

Jest to konstrukcja, która wspaniale wpasuje się w każdy salon! Wyrafinowane dodatki, takie jak uchwyt na butelkę z wodą i wielkie kółka transportowe z przodu urządzenia wspaniale dopełniają doświadczenie treningowe!

Opcjonalnie rower może być uzupełniony komputerem treningowym dla linii-GR. Minimalna konsola dotykowa mierzy informacje, takie jak czas, odległość i kalorie. Dzięki uzupełniającemu paskowi piersiowemu Polar konsola może dodatkowo wyświetlać aktualny puls.

> Sportowy design > Magnetyczny układ hamulcowy: szybkie i płynne dostosowanie do ustawienia oporu > Napęd paskowy > Wytrzymała rama > ergonomiczna kierownica wielopozycyjna Płynna regulacja w poziomie i w pionie > Sportowe siodełko: płynna regulacja w poziomie i w pionie > Pedały łączone: podwójne pedały (pedały koszykowe i SPD click) > Nowy komputer treningowy uzupełniający linię GR (opcjonalnie) LCD Wyświetla informacje treningowe, takie jak czas, odległość itp.

puls przy użyciu paska piersiowego Polar (opcjonalnie) 3 programy (np.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Spokey XFIT+
Spokey XFIT+
Kup teraz 332 590 zł

Oszczędzasz aż 258rabat 44 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Hammer Cardio Motion BT
Hammer Cardio Motion BT
Kup teraz 1999 3299 zł

Oszczędzasz aż 1300rabat 39 %

Homefitness szczegóły
Hammer Clever Fold RC5
Hammer Clever Fold RC5
Kup teraz 1350 2499 zł

Oszczędzasz aż 1149rabat 46 %

Homefitness szczegóły
Christopeit ET 6
Christopeit ET 6
Kup teraz 899 1500 zł

Oszczędzasz aż 601rabat 40 %

Homefitness szczegóły
HMS M6995
HMS M6995
Kup teraz 950,05 1199 zł

Oszczędzasz aż 249rabat 21 %

Avans.pl szczegóły