Archiwum

Klarfit MiniBike

  • Kategoria rower treningowy
  • Waga urządzenia 40 kg
Oferta tymczasowo niedostępna

Cycloony MiniBike producenta Klarfit to rewelacyjny przyrząd fitness dla wszystkich, którzy dysponują małą ilością miejsca lub w trakcie dłuższego siedzenia chcieliby zrobić coś dobrego dla swojego ciała. Trening muskulatury nóg i ramion jest nieskomplikowany i łatwy - czy to w pracy, czy także w domu.

Dzięki napędowi silnikowemu nie ma potrzeby wprawiania urządzenia w ruch, wystarczy skupić się na samych ćwiczeniach. Po uruchomieniu pedały kręcą się ze stałą szybkością, a ramiona lub nogi użytkownika poruszają się samoczynnie wraz z nimi.

Równomierne ruchy udoskonalają nie tylko muskulaturę i trwałość, lecz są także doskonałym treningiem cardio (serca i układu krążenia) i dla aparatu ruchowego. Przenośne urządzenie można dzięki jego drobnej wadze (4,6 kg) komfortowo transportować do miejsca ćwiczeń, a poza tym zmieści się bezproblemowo pod biurkiem lub przed telewizorem w salonie.

Jednostki treningowe ustawiane minutowo, od 5 minut w górę, i prędkość regulowana indywidualnie w dwunastu poziomach czynią z Cycloony nadzwyczajny rower treningowy do treningów od czasu do czasu, ale także do dłuższych sekwencji treningowych.

Z miniroweru można korzystać na siedząco albo na leżąco, tak aby trenować zróżnicowane grupy mięśni nóg albo można go też postawić na stole, żeby wzmocnić muskulaturę ramion. Bieg w przód lub bieg wsteczny zezwala na wykonywania sekwencji w celu osiągnięcia optymalnego wyniku.

Dzięki napędowi silnikowemu Cycloony marki Klarfit pasuje niezwykle korzystnie jako trenażer ruchu: Po prostu ustaw odpowiednią prędkość, a automatyczna rotacja pedałów zapewni stały i równomierny ruch. Taśma na rzepy na pedałach zapewnia adekwatny uchwyt stóp albo rąk, tak że nie ześlizgują się podczas ćwiczeń.

Sterowanie następuje poprzez kablowy pilot zdalnego sterowania połączony z urządzeniem. Sześcioma skrupulatnie oznaczonymi przyciskami można powiększać lub ograniczać szybkość obrotów, zmieniać kierunek obrotu albo ustawiać czas treningu.

Przyciskiem Modus (tryb) można sterować wyznaczoniami na wyświetlaczu LCD, by wyświetlać pozostały czas treningu, trasę przejechaną wirtualnie, wybraną szybkość oraz kalorie spalone dotąd na sesji treningowej.

Proszę zwrócić uwagę, że urządzenie dostarczamy w stanie częściowo zmontowanym. Załączone narzędzie pozwala na złożenie urządzenia w ciągu 5-10 minut nawet całkowitym laikom. Dostępne kolory: czarno-pomarańczowy, biało-niebieski (nr kat.

10026399)

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
York Fitness C Performance
York Fitness C Performance
Kup teraz 585 820 zł

Oszczędzasz aż 235rabat 29 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły