Archiwum

Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+

  • Kategoria rower treningowy
  • Waga urządzenia 35 kg
  • Rodzaj pionowy
Kup teraz 350 560 zł

Oszczędzasz aż 210rabat 38%

Media Expert

5395 opinii

Rower magnetyczny Spokey XFIT+: regulowane siodełko, które pozwala przypasować wysokość do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika, dzięki swym wymiarom i możliwości składania jest nieprzeciętny choćby do śladowej przestrzeni, a także jeszcze łatwiejszy do przechowywania, pozwala na kontrolowanie czasu treningu, szybkości, dystansu, spalonych kalorii oraz odległości całkowitej.

Z rowerem treningowym Spokey XFIT+ możesz ćwiczyć bezpiecznie, wygodnie i zdecydowanie intensywnie! To nieprzeciętny dobór dla wszelkich, którzy cenią sobie prawidłowe atrybuty w połączeniu z niewielkimi rozmiarami sprzętu.

W końcu XFIT+ posiada możliwość składania - po skończonym treningu bezproblemowo złożysz go i schowasz w dogodne dla Ciebie miejsce. Dzięki czemu nie zajmie dużo przestrzeni w mieszkaniu, a Ty będziesz zawsze w gotowości do wznowienia aktywności.

Rowerek stacjonarny pionowy XFIT+ pozwala ćwiczyć za każdym razem, kiedy ma się ochotę - w wybranych przez Ciebie godzinach i przeważnie bez względu na panującą pogodę! To sprawdzona i bezpieczna alternatywa dla treningu na zewnątrz i na siłowni.

Składany rowerek do domowej siłowni Rowerek magnetyczny Spokey XFIT+ został wyprodukowany z myślą o użytkownikach poszukujących komfortowych rozwiązań. Jest znakomitym uzupełnieniem każdej domowej siłowni. To sprzęt cichy, płynny i charakteryzujący się bezusterkowością.

Z 1,8 kg kołem zamachowym stanie na wysokości zadania jednocześnie dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Jest stosowny w dodatku dla osób starszych, z problemami zdrowotnymi i po kontuzjach. Konkretna kompozycja powoduje, iż maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg.

Rowerek stacjonarny Spokey XFIT+ daje swobodę przypasowania jednocześnie intensywności treningu z 8-stopniową regulacją oporu, jak i ustawień do wzrostu użytkownika, gdyż ma możliwość sterowania wysokością siodełka.

postępowy sprzęt fitness Czy wiesz, iż trening z rowerkiem magnetycznym Spokey XFIT+ to sprawdzony sposób na wzmocnienie dolnych partii ciała, wysmuklenie sylwetki i wymodelowanie mięśni brzucha? Z czytelnym wyświetlaczem będziesz na bieżąco kontrolować przebieg ćwiczeń dzięki pomiarom czasu, prędkości, dystansu, spalanych kalorii i pokonanej odległości całkowitej.

Co więcej, trening jest maksymalnie komfortowy, gdyż rowerek został zaopatrzony w szerokie pedały pokryte przeciwpoślizgowym materiałem wraz z regulowanymi paskami. Dodatkowo uchwyty w rączkach są pokryte neoprenem, co sprawia, iż ręce nie ześlizgują się podczas jazdy.

zaimplementowane technologie SP RANGY: Kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji. Dane technologiczne: typ: rowerek składany pionowy waga koła zamachowego: 1,8 kg typ oporu: magnetyczny liczba stopni regulacji oporu: 8, ręczna pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość kompletna maksymalna waga użytkownika: 100 kg regulowana wysokość siodełka: 72 - 85 cm rozmiary: 75 x 41 x 112 cm wymiary po złożeniu (wysokość x szerokość x głębokość): 133 x 41 x 35 cm po złożeniu zajmuje szczególnie mało miejsca znikoma i lekka budowa

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
rower stacjonarny treningowy do ćwiczeń
rower stacjonarny treningowy do ćwiczeń
Kup teraz 355 611 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 42 %

Costway szczegóły
Rower magnetyczny KETTLER Ride 300
Rower magnetyczny KETTLER Ride 300
Kup teraz 2690 4999 zł

Oszczędzasz aż 2309,01rabat 46 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Sapphire Ultimate SG-922B
Sapphire Ultimate SG-922B
Kup teraz 779 1499 zł

Oszczędzasz aż 720rabat 48 %

Abcfitness.pl szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Kup teraz 4990 7990 zł

Oszczędzasz aż 3000rabat 38 %

Avans.pl szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Kup teraz 4990 7990 zł

Oszczędzasz aż 3000rabat 38 %

Avans.pl szczegóły
M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
Kup teraz 1179 1779 zł

Oszczędzasz aż 600rabat 34 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły