Archiwum

Rower Programowany ProForm 225 CSX

  • Kategoria rower treningowy
  • Maksymalna waga użytkownika 130 kg
  • System hamowania magnetyczny
  • Waga urządzenia 26 kg
  • Waga koła zamachowego 8 kg
Kup teraz 2299 3743 zł

Oszczędzasz aż 1444rabat 39%

SportowyRaj.pl

273 opinii

Rower programowany ProForm® 225 CSX to solidny rower stacjonarny zaprojektowany do wykorzystania domowego. Atuty sprzętu to koło zamachowe o wadze 8 kg, 20 poziomów oporu magnetycznego, dostosowywane siodełko, wentylator, praktyczne pedały z paskami bezpieczeństwa i znaczny zakres programów treningowych, które zapewniają zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Sprzęt także port umożliwiający podłącznie urządzeń muzycznych i słuchanie własnej muzyki, zastosowany uchwyt na tablet, uchwyt na bidon a do tego obfite stopki poziomujące, gwarantujące stabilność sprzętu choćby na nierównym podłożu.

Rower programowany ProForm 225 CSX to bezpieczny i komfortowy rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mieśnie oraz pozbędziesz sie tkanki tłuszczowej.

ekran LED: dzięki czemu wyświetlaczowi możesz nadzorować i kontrolować poszczególne atrybuty swojego treningu. Specyficzny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo, a także na bieżąco kontrolować postęp swojego treningu.

KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: przypasuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU!: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator CoolAire™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł zaznać przyjemy chłód podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dopasowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem zaimplementowanych w przedni panel głośników.

POMIAR PULSU: Czujniki zastosowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny

UCHWYT NA TABLET: Na pokaźnym uchwycie zmieści się większość standardowych modeli tabletów. Dzięki temu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

SIODEŁKO: szerokie i miękkie siodełko zagwarantuje wygodny trening. Siodełko jest dostosowywane w pionie i poziomie, co zezwala na nadzwyczajne dobranie dla osób niskich i wysokich.

KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 8 kg gwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się błogi i skuteczny.

PEDAŁY: Wyprofilowane, przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu podczas treningu jest konieczne, dlatego również kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, żeby w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj nietrudny.

MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna konstrukcja roweru przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

informacje technicznE:

Komputer: krągły LED (Watts Meter)

Regulacja oporu: 20 stopni oporu magnetycznego System SMR Silent™ Magnetic Resistance

Siodełko: komfortowe, poszerzone, z możliwością regulacji poziomej i pionowej

Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm

niewiele znacząca wysokość siodełka: 78 cm

Maksymalna odległość siodełko-pedał: 84 cm

nieznaczna odległość siodełko-pedał: 51 cm

Waga koła zamachowego w inercji: 8 kg

Pedały z paskami bezpieczeństwa

Pomiar pulsu przez sensory na uchwytach EKG Grip™

Port audio typu jack, zaimplementowane głośniki

Panel przedni z tacką na urządzenie przenośne

dodatkowe wyposażenie: wentylator CoolAire™, uchwyt na tablet

rozmiary sprzętu: 99 x 53 x 149 cm

Waga produktu: 30 kg

Maksymalna waga użytkownika: 125 kg

artykuł do korzystania domowego

Gwarancja: 2 lata

BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

Treningi podzielone są na przeróżne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

Biblioteka treningów jest rozbudowana i duża a przefiltrowanie ich nietrudne i intuicyjne. W poszukiwaniu wspaniałego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz w dodatku opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.

Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower samoczynnie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i scali trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dobranie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W efekcie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby by nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać niebanalne nagrody, przykładowo:

100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

300 treningów -flaga iFIT

400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki idealnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i polepszać swoje wyniki.

Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w przeróżnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich mnogość jest ewidentnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas realizowania ćwiczeń.

TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, trwałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (ograniczać albo rozszerzać wartości) według naszego uznania.

SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na najróżniejszym terenie.

STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.

TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.

INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Rower magnetyczny KETTLER Ride 300
Rower magnetyczny KETTLER Ride 300
Kup teraz 2690 4999 zł

Oszczędzasz aż 2309rabat 46 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Rower stacjonarny treningowy 570U Schwinn
Rower stacjonarny treningowy 570U Schwinn
Kup teraz 2699 4320 zł

Oszczędzasz aż 1621rabat 38 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Rower treningowy Body Sculpture BC 6792
Rower treningowy Body Sculpture BC 6792
Kup teraz 849 1499 zł

Oszczędzasz aż 650rabat 43 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Bowlex 100957 rower spinningowy C7
Bowlex 100957 rower spinningowy C7
Kup teraz 4999 8900 zł

Oszczędzasz aż 3901rabat 44 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
BODY SCULPTURE ROWER MAGNETYCZNY SKŁADANY SMART BC 2929
BODY SCULPTURE ROWER MAGNETYCZNY SKŁADANY SMART BC 2929
Kup teraz 499 800 zł

Oszczędzasz aż 301rabat 38 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Rower treningowy Body Sculpture C1660
Rower treningowy Body Sculpture C1660
Kup teraz 449 799 zł

Oszczędzasz aż 350rabat 44 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
Kup teraz 1019 1779 zł

Oszczędzasz aż 760rabat 43 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg
Rowerek treningowy magnetyczny Christopeit ET6 150kg
Kup teraz 899 1500 zł

Oszczędzasz aż 601rabat 40 %

Homefitness szczegóły