Archiwum

Rower spiningowy Horizon Fitness GR6

  • Kategoria rower treningowy
  • Waga urządzenia 52 kg
  • Waga koła zamachowego 16 kg
  • Rodzaj spinning
Kup teraz 1849 2999 zł

Oszczędzasz aż 1150rabat 38%

Avans.pl

Jazda na rowerze we własnym salonie z nowym rowerem treningowym Horizon GR6 - będąc przy tym zupełnie niesłyszalnym! Cichy trening we własnym salonie - z rowerem treningowym Horizon GR6 Dzięki progresywnemu hamulcowi magnetycznemu ECB rower treningowy Horizon GR6 jest słabo słyszalny podczas treningu, a układ hamulcowy jest również bezobsługowy i nie ulega zużyciu!

GR6 Jest on napędzany przez pasek napędowy, który łączy podwójne pedały (kosz i pedały SPD) z przednim kołem. Wytrzymała rama podtrzymuje koło zamachowe roweru o masie 16 kg. Dzięki sporej masie własnej zapewnia to szczególnie równomierne i płynne wrażenia podczas treningu.

jednostkowy trening na rowerze treningowym GR6 - rower dla użytkowników o każdym wzroście! Rower treningowy Horizon GR6 posiada sportowe i funkcjonalne siodełko wyścigowe, które można płynnie regulować w poziomie i w pionie.

Perfekcja: Wszechstronna kierownica wielopozycyjna może być też regulowana bezstopniowo w pionie i w poziomie! poprzez zablokowanie tych dwóch części GR6 urządzenie można indywidualnie związać do każdego wzrostu!

To sprawia, że GR6 jest zwykle niebanalny dla rodzin, w których z urządzenia korzysta kilka osób o rozmaitym wzroście. Sportowy design i szczegóły dopracowane w każdym calu w Twoim salonie - z rowerem treningowym Horizon Indoor Cycle GR6 Rower treningowy Horizon GR6 uwydatnia się smukłą, sportową konstrukcją i kompaktowym wyglądem.

Jest to budowa, która idealnie wpasuje się w każdy salon! Wyrafinowane dodatki, takie jak uchwyt na butelkę z wodą i duże kółka transportowe z przodu urządzenia perfekcyjnie dopełniają doświadczenie treningowe!

Opcjonalnie rower może być uzupełniony komputerem treningowym dla kolekcji-GR. Śladowa konsola dotykowa mierzy informacje, takie jak czas, odległość i kalorie. Dzięki uzupełniającemu paskowi piersiowemu Polar konsola może też wyświetlać aktualny puls.

> Sportowy design > Magnetyczny układ hamulcowy: prędkie i płynne dobranie do ustawienia oporu > Napęd paskowy > Wytrzymała rama > funkcjonalna kierownica wielopozycyjna Płynna regulacja w poziomie i w pionie > Sportowe siodełko: płynna regulacja w poziomie i w pionie > Pedały łączone: podwójne pedały (pedały koszykowe i SPD click) > Nowy komputer treningowy uzupełniający kolekcję GR (opcjonalnie) LCD Wyświetla dane treningowe, takie jak czas, odległość itp.

puls przy użyciu paska piersiowego Polar (opcjonalnie) 3 programy (np.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Rower treningowy NORDICTRACK GX 2.7 U Magnetyczny
Rower treningowy NORDICTRACK GX 2.7 U Magnetyczny
Kup teraz 2499 3999 zł

Oszczędzasz aż 1500rabat 38 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły