Archiwum

Rower stacjonarny magnetyczny Cardio T3 Hammer

  • Kategoria rower treningowy
  • Maksymalna waga użytkownika 110 kg
  • System hamowania magnetyczny
  • Waga urządzenia 24 kg
  • Waga koła zamachowego 6 kg
Kup teraz 1399
SportowyRaj.pl

273 opinii

Rower treningowy HAMMER CARDIO T3 Numer katalogowy: 4860 idealny rower do ćwiczeń właśnie dla Ciebie! Zdrowy trening fitness - nowoczesny i wygodny trening w domu Chcesz poprawić swoją kondycję albo schudnąć$185 Szukasz wygodnego, zrównoważonego roweru do ćwiczeń z możliwością wyboru ręcznej lub samoczynnej regulacji oporu.

Chcesz mieć jasną, zrozumiałą i prostą obsługę komputera$186 Znalazłeś! - Cardio T3 marki HAMMER jest nieprzeciętnym rowerem do ćwiczeń dla Ciebie. Masa koła zamachowego 6 kg i elektroniczny układ hamulca magnetycznego genialnie płynny ruch.

Kierownica i siodełko regulowane bezstopniowo, dzięki temu rower treningowy możesz dopasować perfekcyjnie pod siebie. Dzięki praktycznym rolkom transportowym, Cardio T3 producenta HAMMER możesz dowolnie ustawiać i przesuwać w domu.

Super praktyczny: Twój Cardio T3 nie potrzebuje prądu, co oznacza, że możesz go ustawić w dowolnym miejscu, bez konieczności martwienia się o gniazdko. Gwarancja jakości: jakość 100k Testowany pod kątem szczególnie długiej żywotności Możesz być pewien, iż będziesz radować się swoim Cardio T3 firmy HAMMER przez bardzo długi czas, ponieważ technika Twojego roweru treningowego przeszła pomyślnie próbę wytrzymałościową na ponad 100 000 obrotów.

elementy technologiczne, takie jak elektronika i łożyska kulkowe są wysokiej jakości przemysłowej i asygnowane do intensywnego i długookresowego stosowania. Trening z małym oporem! Zacznij od minimum i rozszerzaj aż do maksimum Trening można rozpocząć z śladowym oporem i powoli go zwiększać.

Jest to istotnie ważne dla osób starszych albo dla łatwiejszego powrotu do sprawności po kontuzjach sportowych. 8-krotna regulacja oporu albo intensywności treningu - tylko obracaj pokrętłem. Wyjątkowo zrównoważony i potężny Dla długiej przyjemności z treningu budowa i elementy technologiczne Twojego Cardio T3 producenta HAMMER zostały przypasowane pod kątem nieszablonowej trwałości.

Geometria ramy jest nad wyraz jednostajna i przemyślana pod kątem częstego wykorzystywania urządzenia. Prawidłowo wiedzieć! 4-punktowy system podparcia i przemysłowe podwójne spawanie niezawodną stabilność nawet w wyższych klasach wagowych do 120 kg.

Test fitness w komplecie! sprawdź swoją produktywność na Cardio T3 firmy HAMMER Komputer roweru treningowego oceni na podstawie tętna spoczynkowego Twoją kondycję. Im szybciej tętno spada po treningu, tym jesteś sprawniejszy.

Poznasz to po ocenach z zakresu od 1 do 6. Dzięki nim poprawisz kondycję i będziesz miał jeszcze pokaźniejszą motywację do następnego treningu. Możesz zaczynać już teraz! Prosta obsługa komputera i wszystko na pierwszy rzut oka Nawigacja w menu komputera Cardio T3 marki HAMMER jest nad wyraz prosta i intuicyjna.

choćby starsze osoby szybko nauczą się obsługi komputera. Menu jest instynktowne i przystępne w obsłudze za pomocą "pokrętła-przycisku". Wreszcie nie ma zapotrzebowania czytania niełatwych instrukcji i możesz od razu rozpocząć trening.

przyjazny dla oka ekran LCD pokazuje wszystkie ważne informacje dotyczące treningu. Trasy na żywo Trening z BitGym Cardio T3 to doskonałe centrum multimedialne. Aplikacja BitGym oferuje przejażdżkę po górach lub nieprzeciętną atmosferę przebieżki wzdłuż brzegu morza.

Aplikacja zezwala na dostęp do wielu filmów z rozmaitych tras rowerowych na całym świecie, i to wszystko na Twoim tablecie lub smartfonie. Jako alternatywę możesz obejrzeć ekscytujący film lub posłuchać ulubionej muzyki.

Zintegrowany uchwyt na tablet / smartfon w komputerze gwarantuje bezpieczne mocowanie w trakcie treningu. Zaprojektowany z myślą o komfortowym treningu Bez skurczów podczas siedzenia Ekstra komfortowe siodełko umożliwia niezwykle komfortowe siedzenie nawet podczas dłuższych sesji treningowych.

Nowy Cardio T3 firmy HAMMER ma pod tym względem wyraźną przewagę nad standardowymi produktami. Sportowy, praktyczny zarys siodełka uniemożliwia też nieprzyjemnym tarciom o uda w trakcie treningu. Tętno za każdym razem na oku!

Zdrowe treningi cardioekspresowo i produktywnie osiągnąć swój cel fitness, należy mieć tętno pod kontrolą. Niezależnie od tego, czy chodzi o trening sercowo-naczyniowy, trening wytrzymałościowy czy też redukcję wagi - tętno ma kluczowe znaczenie!

Pomiar tętna przy pomocy sensorów dotykowych pozwala poprzez cały czas posiadać tętno pod kontrolą - a to wszystko,prędko i bezpiecznie osiągnąć swoje cele fitness. Bezszelestny dla komfortu sąsiadów nadzwyczajna jakość ruchu dla Ciebie!

Bezobsługowy, elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy wraz z 6-kilogramowym kołem zamachowym zapewnia idealną jakość ruchu i szczególnie równy bieg. Napęd, paskiem rowkowanym klasy premium, gwarantuje cichy trening.

idealne rozwiązanie do treningu przed telewizorem lub w porze nocnej. Różne ustawienia Dla treningu w pozycji wyprostowanej i bezpiecznego dla pleców Rower treningowy Cardio T3 firmy HAMMER zezwala na zróżnicowane pozycje chwytu: rozluźniający, zorientowany na tętno, sportowy lub w pozycji bezpiecznej dla pleców.

Kierownicę można regulować w taki sposób, żeby można było trenować w pozycji wyprostowanej i przyjaznej dla pleców. Komfortowe siodełko można regulować bezstopniowo przy pomocy pokrętła dla osób o wzroście w zakresie od 1,55 do 1,90 m.

Wysokość siodełka, kąt nachylenia i odległość można w ciągu kilku sekund indywidualnie ustawić dla poszczególnych członków rodziny. Dalsze detale klasy premium Trenuj bezpiecznie i potem z łatwością schowaj rower Pedały przeciwpoślizgowe z regulowaną taśmą zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.

Kolejne ekstra dodatki: Zdrowy / bezpieczny dla stawów rozstaw pedałów 21 cm, rolki transportowe i regulowane nakładki na podstawy, by zapewnić nieprzeciętne wypoziomowanie nawet na nierównym podłożu. Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i podwójnemu spawaniu rower treningowy Cardio T3 marki HAMMER jest szczególnie zrównoważony i bardzo bezpieczny nawet podczas intensywnego treningu.

Funkcje komputera: rodzaj wyświetlacza: LCD Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, ilość spalonych kalorii Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Uchwyt na tablet Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Programy sterowane tętnem: 1 Uchwyt na tablet albo telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna dane technologiczne: Regulacja siodełka Ręczne ustawianie oporu Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska System hamowania: magnetyczny System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 6 kg Kontrola obciążenia: zależna Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 110 kg Waga rowerka: 24 kg wymiary: 90 x 46 x 137 cm Kolor: czarny dodatkowe informacje: Gwarancja 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Nr katalogowy 4860 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $187 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
rower stacjonarny treningowy do ćwiczeń
rower stacjonarny treningowy do ćwiczeń
Kup teraz 355 611 zł

Oszczędzasz aż 256rabat 42 %

Costway szczegóły
Rower treningowy Kettler HOI Ride + Blueberry Green
Rower treningowy Kettler HOI Ride + Blueberry Green
Kup teraz 2249 3690 zł

Oszczędzasz aż 1441rabat 39 %

SportowyRaj.pl

273 opinii

szczegóły
Sapphire Ultimate SG-922B
Sapphire Ultimate SG-922B
Kup teraz 779 1499 zł

Oszczędzasz aż 720rabat 48 %

Abcfitness.pl szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Szary
Kup teraz 4990 7990 zł

Oszczędzasz aż 3000rabat 38 %

Sportano.pl szczegóły
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Rower indukcyjny KETTLER Hoi Tour Granatowy
Kup teraz 4990 7990 zł

Oszczędzasz aż 3000rabat 38 %

Sportano.pl szczegóły